17-metis danas išleidžia tūkstančius, kad būtų panašus į savo dievaitį Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo ir jo gerbėjas Shanta / „Twitter“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

17-metis vaikinas iš Danijos, save vadinantis Shanta Ronaldo, išleidžia tūkstančius, kad būtų panašus į savo dievaitį Cristiano Ronaldo. Garsųjį futbolininką dievinantis jaunuolis vien šiemet net penkis kartus skrido į Madridą, kad galėtų su juo susitikti, rašo britų portalas „Mirror“.

„Real Madrid“ puolėjas Cristiano Ronaldo turi milijonus gerbėjų visame pasaulyje ir greičiausiai ne vienas jų yra pasvajojęs, kad norėtų būti jo vietoje. Tačiau Shanta imasi visų įmanomų priemonių, kad tik būtų panašesnis į savo dievuką – 17-metis jau išleido tūkstančius kopijuodamas Cristiano Ronaldo stilių.

Trečiame pagal dydį Danijos mieste Odensėje gyvenantis vaikinas kopijuoja futbolininko stilių: perka tokius pačius arba labai panašius drabužius į tuos, kuriuos vilki Cristiano Ronaldo, darosi tokią pačią šukuoseną ir pan.

„Nė nenutuokiu, kiek pinigų išleidau jį mėgdžiodamas, bet tai tikrai tūkstantinės sumos, – „Mirror“ cituoja jaunuolį. – Gyventi taip kaip jis aš noriu dėl to, kad jis turtingas, garsus ir mėgaujasi gyvenimu.“

„Esu sutikęs jį kelis kartus ir net negaliu apsakyti, koks nuostabus žmogus jis yra, – savo dievaitį gyrė vaikinas. – Aš prie „Valdebebas“ (kur jis treniruojasi, – red. past) jo laukiau nuo 9 ryto iki 14 val., kad tik jį pamatyčiau. Jis labai dėmesingas, mes daug kalbėjomės. O dabar jis mane pažįsta, tai reiškia, kad kai atvykstu į Madridą galiu su juo susitikti, kuo aš labai didžiuojuosi.“

Shanta sako žavėtis Cristiano Ronaldo pradėjęs 2009-aisiais, kuomet jam pačiam buvo 11 metų. Vaikinas sako, kad jo draugai ir šeima jį palaiko, bet iš kitų yra girdėjęs kandžių komentarų.

„Kai kurie mano, kad aš pamišęs, bet toks aš esu. Žmonės man sako „būk savimi“, bet aš negalėčiau labiau būti savimi negu esu dabar“, – sakė vaikinas.

Skaitykite daugiau