17-metė serialo „Moderni šeima“ aktorė Ariel Winter pasidarė krūtų mažinimo operaciją

Ariel Winter / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-13 08:23
Kai didžioji dalis moterų į plastikos chirurgus kreipiasi norėdamos pasididinti savo krūtis, 17-metė aktorė Ariel Winter pasielgė priešingai – ji nusprendė saviškes susimažinti.

Serialo „Moderni šeima“ („Modern Family“) žvaigždė apie savo rūpesčius dėl ypač didelių krūtų ir sprendimą jas susimažinti papasakojo žurnalui „Glamour“.

„Jos tikrai užaugo per naktį. Prisimenu, kaip dalyvavu savo sesers vestuvėse ir buvau tokia plokščia, kad galvojau: kaip norėčiau, kad man užaugtų papai! Ir tada per vieną naktį jie ir užaugo. Bet jie vis augo augo ir augo, ir atrodė, kad niekada nenustos augti... Aš buvau 15-metė su F dydžio krūtimis. Kaip su tuo reikia susitvarkyti?“ – pasakojo jaunoji aktorė, kuri, vaidindama „Modernioje šeimoje“, tiesiog užaugo žiūrovų akyse – serialas prasidėjo, kai jai buvo 11 metų.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Apie krūtų mažinimo operaciją Ariel Winter galvojo jau senokai – ją glumino tai, kad praktiškai buvo neįmanoma surasti tinkamų drabužių ar juo labiau maudymosi kostiumėlių, kurie tiktų tokiai didelei jos krūtinei.

„Prieš keletą mėnesių su pussesere nuėjau į maudymosi kostiumėlių parduotuvę ir negalėjau rasti nė vieno, kuris man tiktų. Tikrai labai blogai jaučiausi dėl to, nebuvau laiminga. Vis kartodavau: ką man apsirengti? Nėra nieko, ką aš galėčiau vilkėti paplūdimyje ar prie baseino. Negaliu eiti į vakarėlį su draugais ir vilkėti tokiais pačiais drabužiais kaip jie – aš turiu būti visiškai prisidengusi. Kitu atveju atrodyčiau kaip tam tikro tipo moteris, ko aš nelabai norėčiau...“ – pasakojo Ariel Winter.

Aktorės giminės moterys pasižymi ypač didele krūtine, tad nusprendusi jas susimažinti, Ariel Winter artimųjų labai nenustebino – jau kelios jos giminaitės yra tai padariusios.

Birželio mėnesį Ariel Winter pagaliau ryžosi susimažinti savo krūtinę, tad dabar ji yra nebe 32F dydžio, o 34D. Kaip Ariel Winter atrodo su mažesnėmis krūtimis, galite pamatyti čia:

A photo posted by Ariel Winter (@arielwinter) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai