167 cm ūgio Daina Bosas sveria 52 kg: „Mano žodyne nėra žodžio dieta“

Daina Bosas / Tomo Pikturnos, „Gamtos perlo“, TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-02 13:38
„Aš toli gražu neturiu manekenės figūros, tačiau man svorio ir ūgio santykis niekada nebuvo labai svarbus“, – Žmonės.lt sakė verslininkė Daina Bosas (44).

Visuomet pasitempusi, elegantiška, nepriekaištingų kūno formų – Daina moka padaryti gerą įspūdį. Dailios figūros jai galėtų pavydėti ne viena dvidešimtmetė, tačiau verslininkė į tokius žodžius tik numoja ranka – kiekviena moteris gali atrodyti taip, kaip pati to nori.

„Turbūt kiekvienas žmogus, ypač moterys, žino, kokį svorį turėdamos jos jaučiasi komfortiškai. Žinau ir aš, ir tai yra būtent šis svoris, o toliau jau galima eksperimentuoti: galima bandyti storėti, plonėti, čia jau nesudėtinga“, – juokėsi D.Bosas.

IWAV nuotr.
IWAV nuotr.

Didžiausią svorį moteris yra pasiekusi po gimdymo, tuomet svarstyklių rodyklė buvo šoktelėjusi iki 65 kilogramų. Kaip D.Bosas pavyko atsikratyti priaugtų kilogramų? „Tiesiog pasakiau sau „stop“. Turiu labai didelę valią“, – pasakojo ji.

Pasak D.Bosas, norint turėti gražią figūrą, reikia laikytis trijų svarbiausių principų: sveikai maitintis, būti fiziškai aktyviam ir gerai išsimiegoti. „Šis receptas – tobulas. Neleiskite sau persivalgyti, atsisakykite kaloringų maisto produktų, retkarčiais pasportuokite ir viskas sustos į vietas“, – patikino pašnekovė.

IWAV nuotr.
IWAV nuotr.

Ji ir pati stengiasi laikytis režimo, reguliariai bėgioja, mina dviratį, nevengia apsilankyti ir sporto salėje. „Tam visiškai nereikia turėti pinigų. Reikia turėti noro, fantazijos ir sveiko užsispyrimo“, – sakė ji.

D.Bosas žodyne nėra žodžio „dieta“. Jį ji keičia tiesiog „sveiku gyvenimo būdu“. „Kiekviena dieta yra rizikinga. Žinoma, galima greitai atsikratyti nemažai svorio, tačiau vėliau jie dažniausiai sugrįžta su kaupu. Lieknėjimo, sveikos gyvensenos procesas turi būti tęstinis. Būtent tai ir stengiuosi daryti“, – patikino verslininkė.

TAIP PAT SKAITYKITE: 172 cm Rūta Mazurevičiūtė sveria 56 kg: parodė pratimus, padėjusius pasiekti 90-62-90 apimtis

178 cm ūgio Tatjana Lavrinovič sveria 57 kg: „Mano grožio paslaptis – 10 valandų miego“

164 cm ūgio Karina Krysko sveria 47 kg: „Pavydžiu toms, kurios turi moteriškai apvalią figūrą“

Daugiau straipsnių šia tema rasite Žmonės.lt rubrikoje
„Žvaigždės figūra“ 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai