10 laimės dienų iki pavasario

Moters šypsena / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-19 18:19
Vasaris – keistokas mėnuo. Kalendorinis pavasaris jau netoli, tačiau visi žinome, kad tikrasis ateina vėliau. Ir, kadangi šventės jau praėjo, atrodo, išvis nieko įdomaus nebelaukia šį mėnesį. Tad aptarkime, kaip galime pakelti ūpą – vos per 10 dienų. Būtent tiek liko laukti iki kovo.

1 diena: daugiau šypsokitės

Šypsojimosi veiksmas suklaidina mūsų smegenis – jos ima manyti, kad iš tiesų esame laimingi. Tad jei pradžioje tokie ir nesijaučiate, šiek tiek apgaukite save ir dažniau šypsokitės. Su laiku pasijusite išties laimingesni.

2 diena: pasirinkite būti laimingi

Laimė, kaip ir daug kitų gerų ar blogų dalykų gyvenime, yra kasdienis mūsų pačių pasirinkimas. Tad pasirinkite kasdien būti laimingi, optimistiškiau žvelkite į aplinką ir ateitį.

3 diena: užkariaukite sporto klubą

Trys treniruotės per savaitę – tiek sočiai pakanka, kad pajustumėte teigiamus pokyčius, tiek kalbant apie nuotaiką, tiek apie sveikatą, tiek apie kūno linijas. Pasirinkite jums artimiausią sporto rūšį ir leiskite gamintis laimės hormonams endorfinams.

4 diena: pasakykite komplimentą

Sau, žvelgdami į veidrodį, draugams, su kuriais susitiksite, kaimynams, kolegoms, giminaičiams, šeimos nariams... Tai ypač reikalinga tiems, kurie nedosnūs kitiems komplimentų, taip pat nepasitikintiems savimi.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

5 diena: būkite atlaidūs

Sau, artimiesiems, aplinkiniams. Net tada, kai jums atrodo, kad su jumis neteisingai pasielgė ar pasakė ką nors negero. Vertinkite tai, ką turite, ir stenkitės suprasti kitus žmones, jų elgesio motyvus. Kartais skaudiname kitus dėl to, kad patys esame nelaimingi.

6 diena: susitikite su seniai nematytu draugu

Kiekvienas turime primirštų draugysčių, kurias norėtume atnaujinti. Tik galbūt laukiame tinkamesnės progos ar... kol tai padarys kitas žmogus. O kodėl to nepadarius jums? Jeigu norite pasimatyti ir pabendrauti su senu draugu, taip ir padarykite. Kiekviena draugystė abipusiai praturtina žmones.

7 diena: įtraukite į garderobą daugiau spalvų

Ateinantis šiltasis sezonas žada būti išties spalvingas – drabužiai, aksesuarai, dekoratyvinė kosmetika sprogsta spalvomis. Jos kuria geresnę nuotaiką ir kuria įdomų gyvenimą bei unikalų stilių. Ypač, kol dangus nenusidažė žydra spalva, bent keletas ryškesnių akcentų garderobe tikrai pravers.

8 diena: klausykite muzikos

Ji gerina nuotaiką, skatina smegenų veiklą ir išjudina kūną iš žiemos sąstingio. Beje, yra tokia „Marconi Union“ daina – „Weightless“, kuri buvo sukurta siekiant sumažinti stresą ir nerimą.

9 diena: žiūrėkite juokingų vaizdelių

Nesvarbu, jums arčiau širdies kūdikiai, kačiukai ar šuniukai – vaizdelių su jais žiūrėjimas pakelia nuotaiką, o tai naudinga sveikatai. Negana to, mokslininkai yra pastebėję, kad net ir vieno tokio vaizdelio pažiūrėjimas darbe skatina produktyvumą ir koncentraciją.

10 diena: pavasaris!

Nesvarbu, koks šiandien oras ir kokia jūsų nuotaika, tiesiog išeikite į lauką, įkvėpkite kuo daugiau deguonies ir nuoširdžiai pasidžiaukite kalendoriniu pavasariu. Stanfordo universiteto mokslininkai ištyrė, kad pusantros valandos trukmės pasivaikščiojimas laaabai apsaugo nuo depresyvių minčių.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai