15 priežasčių pasimokyti iš Meghan Markle

Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-20 08:00
Mylėti ją dar ne itin yra už ką – juk nekalbame apie iracionalų jausmą, kai mylima todėl, kad mylima. Meghan tegu dievina jos sužadėtinis, o mes pažiūrėkime, kokių savybių reikia turėti, kad nei iš šio, nei iš to susigiminiuotum su Anglijos karališkąja šeima.

Nei iš šio, nei iš to – tai ne po keliolikos metų draugystės, neturint aristokratiškos kilmės, išpažįstant netinkamą religiją ir net nesant nekalta mergele. Tačiau faktas: praėjusių metų pabaigoje princas Harry, kol kas penktasis eilėje į Jungtinės Karalystės sostą, ir panelė Meghan Markle, amerikiečių aktorė, susižadėjo. Visų „labai patikimų šaltinių“, tikinusių, jog jų romanas – apgaulė, iliuzija, priedanga, šantažo rezultatas, apmaudui.

Panelė Markle Kalėdas sutiko Sandringame su karaliene – tai didelio pasitikėjimo ženklas ir apskritai negirdėtas žingsnis: į rezidenciją švęsti kviečiami tik šeimos nariai, o sužadėtinė jiems nepriklauso. Tradicijos ir protokolas šiandien mažai ką reiškia – praėjus kelioms dienoms po oficialios žinios apie sužadėtuves, Markle jau keliavo darbo vizito į Notingamą su sužadėtiniu.

Net jei jums trisdešimt šešeri, už jūsų pečių ne pati efektingiausia karjera ir nutrūkusi santuoka, niekas netrukdo vieną dieną užsimauti žiedo su trimis briliantais.

Meghan tvirtai įžygiavo į istoriją – juk nė vienai ankstesnei princo Harry draugei nepavyko pasiekti sužadėtinės statuso. Taigi net jei jums trisdešimt šešeri, už jūsų pečių ne pati efektingiausia karjera ir nutrūkusi santuoka, niekas netrukdo vieną dieną užsimauti žiedo su trimis briliantais. Ir išgirsti, kaip karališkasis šaulys Londonui ir pasauliui praneša, jog po kelių mėnesių būsite ne šiaip Rachel Meghan (aktorė turi du vardus, bet Rachel nemėgsta) – tapsite princese pagal vyrą ir Sasekso hercogiene.

Išorinių veiksnių, aplinkybių ar biografijos detalių taip lengvai nepakeisi, bet gal Meghan strategija pravers mezgant santykius ne tik su princu? O jei ne – tiesiog bus apie ką pakalbėti prie kavos su draugėmis ir kam paplauti kaulelius meilės dienos išvakarėse. Taigi ko reikia, kad taptumėte princo nuotaka?

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

1. Gimti mišrioje šeimoje

Iš tėvo Thomo jos gyslomis teka airių, anglų ir vokiečių kraujas. Mama Doria – afroamerikietė. Aktorė vadina save etniniu chameleonu ir skundėsi, kad dėl to sunku gauti darbo: ji nepakankamai baltaodė šios rasės atstovei vaidinti, bet per daug šviesi, kad vaidintų afroamerikietę. Žinovai (ar „žinovai“) įžvelgia afroamerikietiškų garbanų prie pat Meghan plaukų šaknų ir priekaištauja, kad ji nuolatos tiesina plaukus ir taip išsižada savo rasės.

2. Ginti poziciją

Vienuolikmetė Meghan pasipiktino muilo reklama, kurioje nedviprasmiškai buvo teigiama, kad moters vieta – virtuvėje. Ne šiaip pasipiktino – parašė laišką tuometei pirmajai poniai Hillary Clinton, ir galiausiai gamintojai pakeitė reklamos koncepciją. Vaizdo įrašas, kuriame Meghan pasakoja šią istoriją, iliustruotas jos vaikystės nuotraukomis, pelnė jai nemažai simpatijų.

3. Baigti gerą mokyklą

Žinoma, tai pirmiausia tėvų nuopelnas – Meghan visada mokėsi privačiose mokyklose, įskaitant katalikišką mergaičių Nekaltosios Širdies vidurinę mokyklą, iš kurios išėjo ne viena žvaigždė. Šiaurės Vakarų universitete ji baigė teatro ir tarptautinių santykių studijas (turi du diplomus – jei tikėsime oficialia informacija, mat Markle biografija tinkle labai greitai ir stipriai dailinama).

4. Ištekėti už prodiuserio

Meghan – tikras kino kūdikis. (Tėvas – šviesų profesionalas, kurio darbas įvertintas „Emmy“.) Karjerą pradėjo nuo nedidelių vaidmenų muilo operose, žaidimuose, reklamose, serialuose, o paskui ėmė susitikinėti su prodiuseriu Trevoru Engelsonu ir galiausiai už jo ištekėjo. Nieko asmeniška, bet šis ryšys palankiai paveikė Meghan karjerą.

„Scanpix“/MEGA nuotr.
„Scanpix“/MEGA nuotr.

5. Nebijoti keisti

Net tokius faktorius, kaip religiją. Meghan – protestantė, tekėdama už Engelsono lyg ir perėjo į judaizmą (nors dabar dvejojama, kad galbūt tapo judėja pagal liberalų reglamentą, o modernūs rabinai pro pirštus žiūri į šį formalumą), o prieš tapdama anglų princese krikštysis anglikone. Ką jau kalbėti apie tai, kad suartėjusi su princu Meghan ryžtingai uždarė savo gyvenimo būdo tinklaraštį „The Tig“, kurį puoselėjo trejus metus.

6. Neatsisukinėti

Tuo metu, kai susipažino su princu, Meghan turėjo draugą virėją Cory Vitiello. Ar reikia sakyti, kad romanas su senuoju kavalieriumi beveik iš karto nutrūko? Taip pat ryžtingai aktorė paliko serialą „Kostiumuotieji“ ir nesivežė į naująją tėvynę vieno iš šunų – paaiškėjo, kad paimtas iš prieglaudos mišrūnas Bogartas per senas keliauti į Europą, todėl liko jos draugų šeimoje.

7. Turėti draugų

Kurgi nekilmingos aktorės gali susipažinti su princais? Sklandė kelios jų pažinties versijos, bet Meghan ir Harry supažindino gera Markle draugė dizainerė Misha Nonoo (jos buvęs vyras – Harry bendramokslis iš Itono laikų, pati Misha – Jorko princesės Beatrice bičiulė). Su buvusiu vyru (primename, kino prodiuseriu) Markle irgi išsiskyrė gražiuoju, o dabar jis ketina statyti serialą apie amerikiečių aktorę, nutekėjusią į karališkąją šeimą.

8. Gyventi sveikai

Apie tai, kad Markle dievina jogą (beje, jos mama – jogos trenerė), žino visas pasaulis: pusantrų metų paparacai fotografavo ją su kilimėliu po pažastimi. Filmuodamasi ji keldavosi penktą ryto, išgerdavo stiklinę šilto vandens su citrina. Tipiški pusryčiai – avižinė košė su bananais ir agavų sirupu, pietūs – salotos su vištiena ar kalakutiena, užkandis – obuoliai ir trinti žalieji kokteiliai. Firminis patiekalas – makaronai su cukinijų padažu ir taurė vyno.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

9. Būti amerikiete Londone

Tai reiškia šypsotis visais 32 tobulais dantimis, dalyti interviu ir pozuoti viršeliui (apie meilę Harry ji pasipasakojo „Vanity Fair“ likus keliems mėnesiams iki sužadėtuvių – dar vienas precedento neturintis įvykis), nebijoti pertraukti princo interviu metu ir išeiti į pirmą planą. Reikšti politines pažiūras – sakykim, Clinton ir, žinoma, prieš Donaldą Trumpą. Atvirai demonstruoti jausmus – Meghan veik nepaleidžia mylimojo rankos.

10. Išsireikalauti savo

Meghan patinka ne spalvoti brangakmeniai (pavyzdžiui, Kembridžo hercogienės sužadėtuvių žiedas su safyru), o briliantai. Taigi Markle žiedą pagal paties Harry dizainą kūrė „Cleave & Company“ juvelyrai, papuošalą sudaro trys briliantai: centrinis atkeliavo iš Botsvanos – šalies, kuri labai daug reiškia abiem įsimylėjėliams, du mažesni – iš asmeninės Velso princesės Dianos kolekcijos. Mėgdžiotojų nevilčiai, karališkieji juvelyrai griežtai atsisakė tiražuoti papuošalą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

11. Mokėti patikti

Sužadėtinio senelei Elizabeth II, kuri, sakoma, pritarė jos kandidatūrai. Kitiems šeimos nariams: princui Charlesui, Harry broliui Williamui ir jo žmonai Kembridžo hercogienei. Senojo Notingamo gyventojams – Meghan nuoširdžiai šypsojosi sutinkančioms minioms, sveikinosi už rankų, klausė visų vardų (kas buvo teigiamai įvertinta socialiniuose tinkluose), kalbino miestiečius. „Nuo jos sklinda šiluma. Ji tokia grakšti ir žavi“, – skelbė kolektyvinis verdiktas.

12. Turėti gerą stilistę

Markle rengia Jessica Mulroney – įtakingo Kanados politiko Briano Mulroney marti, Toronto creme de la creme atstovė, konsultuojanti garderobo klausimais ir Kanados premjero žmoną Sophie Trudeau. Per pastaruosius metus Meghan stilius tapo itin britiškas – ir tai Jessicos, puikiai išmanančios drabužių kodus, nuopelnas. Sudie, „Marchesa“ kokteilių suknelės ir „Herve Leger“ bandažai. Tegyvuoja „Erdem“, „Antonio Berardi“, „Burberry“, „Babour“ striukės ir „Hunter“ botai, kurių galima rasti bet kurio karališkosios šeimos nario spintoje.

13. Būti panašiai į išrinktąjį

Meghan Markle – pirmoji tamsiaplaukė princo Harry mergina (ją dar lygina su Pippa Middleton ir Kembridžo hercogiene, kurių tipažui princas ypač simpatizuoja) ir pirmoji, tokia panaši į jį išoriškai. Jos veidas – ištempto ovalo formos, nosis – netrumpa, bet taisyklinga (aišku, kalbama, kad Markle savąją tobulino), su charakteringais sparnais. Jie vienodai šypsosi ir yra strazdaniai.

1.4 Domėtis tuo pačiu

Jiems abiem patinka Afrika – Harry prisipažino, jog kelios savaitės po pažinties įtikino Meghan keliauti su juo į Botsvaną ir ten drauge praleido penkias fantastiškas dienas. Harry jėgas ir energiją skiria savo globojamoms veteranų sporto žaidynėms „Invictus Games“, Meghan dalyvauja jaunimo judėjime „One Young World“, kurio siekis – nei daug, nei mažai – padaryti pasaulį geresnį.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

15. Ambicingai svajoti

Netrukus po sužadėtuvių Meghan vaikystės draugė Ninaki Priddy pasidalijo su britų žurnalistais 50 asmeninių fotografijų ir vaizdo įrašais. Vienoje abi jos, paauglės, nufotografuotos prie Bakingamo rūmų. Priddy pareiškė, kad Meghan visą gyvenimą planavo patekti į karališkąją šeimą, o ji visada gaunanti tai, ko nori; šįkart ji nori Harry ir būti antrąja princese Diana. Ką gi, ši išdavystė pirmiausia nekaip apibūna pačią draugę, o ne Meghan, kuriai pavyko įgyvendinti svajonę.

Naujausi straipsniai