15 netikėtų faktų apie Beyonce: buvę vyrai, persileidimas ir pirštą sulaužęs apsaugos darbuotojas

Beyonce Knowles / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-23 21:29
Popmuzikos karaliene tituluojama Beyonce – neabejotinai viena ryškiausių šio amžiaus įžymybių. Jos koncertuose lankosi tūkstančiai, socialiniuose tinkluose seka milijonai, o kasdieninį gyvenimą stebi kone visas pasaulis. Pateikiame 15 netikėtų faktų apie atlikėjos gyvenimą.
 1. Nors Beyonce yra išleidusi ne vienus kvepalus, pati dainininkė yra jiems alergiška. Kvapai, kuriuos ji nori dėvėti privalo būti chemiškai pritaikyti, kad moteriai nereikėtų kentėti blogos organizmo reakcijos.
 2. Atlikėjos dėdė teigia, kad jos mama nemanė, kad šeimoje yra pakankamai vyrų, kad būtų išlaikyta jos giminės pavardė, todėl mergaitę pavadino Beyonce. Tai – jos mergautinės pavardės Beyince variacija.
 3. Atlikėja savo dainavimo sugebėjimus laikė paslaptyje, kol jos šokių mokytoja paniūniavo melodiją, kurią mergaitė užbaigė. Beyonce atsisakė dar sykį dainuoti priblokštai trenerei, kol ji nesumokėjo jai 1 JAV dolerio.
 4. Beyonce tapo diva daug anksčiau, nei užlipo ant didžiosios scenos. Savo tėvų svečių ji reikalaudavo sumokėti po 5 JAV dolerius, jei jie norėdavo išvysti mergaitės pasirodymą.
 5. „Destiny's Child“ narė Kelly Rowland atskleidė, kad Beyonce – tikrų tikriausia tinginė. Kelly sako, kad atlikėjos galvoje nuolat sukasi daugybė minčių ir tai galima nuspėti iš visiškos netvarkos, kurią moteris palieka po savęs.
 6. Prieš pradėdama santykius su savo vyru Jay-Z Beyonce turėjo tik vieną vaikiną – Lyndell Locke. Jie pradėjo draugauti, kai mergaitei buvo 12, o išsiskyrė po penkerių metų. Vėliau vyras pripažino, kad net 5 kartus buvo neištikimas vienai geidžiamiausių pasaulio moterų.
 7. Beyonce itin kompleksuoja dėl savo ausų. Jai jos atrodo per didelės, todėl atlikėja mėgina nukreipti dėmesį masyviais auskarais.
 8. Prieš oficialiai tapdami pora Beyonce ir Jay-Z pusantrų metų mėgino vienas kitą geriau pažinti kalbėdami telefonu. Dainininkė teigia, kad tie pokalbiai padėjo tvirtą pagrindą jų šiandieniniams santykiams.
 9. Kai žinomas fotografas Davidas Lachapelle'as paprašė seksualiosios dainininkės nusirengti ir fotografuotis apsipylus medumi, moteris susirinko daiktus ir išėjo. Vėliau ji teigė, kad nori būti žinoma dėl savo talento, ne kūno.
 10. 2008 metais visą už filmą „Cadillac Records“ gautą honorarą įžymybė paaukojo Brukline įsikūrusiems paramos namams „Phoenix House“. Už pinigus buvo įrengtas grožio salonas atsigaunantiems nuo priklausomybės nuo heroino.
 11. 2011 metais mokslininkas Bryanas Lessardas Australijoje atrado naują vabzdį. Pamatęs auksinius plaukus ant vabzdžio pilvo jis suteikė jam Scaptia Beyonceae vardą atlikėjos garbei.
 12. Buvęs Beyonce apsaugos darbuotojas Shorty, nors buvo pasamdytas saugoti atlikėją, galiausiai padarė daugiau žalos nei naudos. Gindamas gerbėjų apsuptą atlikėją jis užlipo jai ant kojos ir sulaužė jos piršą.
 13. Skaičius „4“ Beyonce – ypatingas. Ji gimė rugsėjo 4 d., jos mama – sausio 4 d., Jay-Z – gruodžio 4 d., pora susituokė balandžio 4 d., jie turi vienodas romėniško ketverto („IV“) tatuiruotes ant pirštų, ketvirtasis atlikėjos albumas taip pat pavadintas „4“, o atlikėjos pirmagimės vardė – Blue Ivy – taip pat galima rasti romėniškąjį IV.
 14. Prieš susilaukdama Blue Ivy Beyonce patyrė persileidimą. Ji teigė, kad vaiko širdies plakimas buvo „pati gražiausia muzika“ jos ausims. Vaikeliui jau buvo išrinktas vardas, bet vieno patikrinimo metu vaisiaus širdis jau buvo sustojusi.
 15. Kai Beyonce dar buvo „Destiny's Child“ narė, greitojo maisto restoranų tinklas „Popeye's“ išgirdo apie tai, kaip stipriai ji mėgsta jų vištieną ir sausainius ir suteikė atlikėjai nemokamo maisto kortelę visam gyvenimui. Beyonce vėliau pripažino, kad jau buvo gėda ja naudotis.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai