15 nekaltų frazių, kurios apkartina santykius

Pora pykstasi / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-06 21:26
Kartais pirmiau pasakome, o paskui pagalvojame. Taip nutinka ir vyrams, bet mes, moterys, emocionalesnės, todėl kartais savo pastabomis išverčiame iš pusiausvyros jautresnį vyrijos atstovą, kai, pavyzdžiui, žvilgtelėjusios po antklode, išdrožiame: „Dydis ne taip ir svarbu. Esu mačiusi ir mažesnių...“

Sakoma, kad vyrai myli akimis, bet jie ne ką mažiau už mus jautrūs komplimentams ir neatsargiai mesteltoms frazėms. Taigi, ko geriau nesakyti ar bent ne taip dažnai kartoti?

1. „Nelįsk, aš pati!!!“

Netgi XXI-ame amžiuje, kai galbūt jūs uždirbate daug daugiau už vyrą, „viską mokate“ ir ką tik apgynėte daktaro disertaciją, neatimkite jam mielos galimybės bent retkarčiais pasijusti svarbiu. Gal jums vienas juokas išardyti ir vėl sudėti indaplovę, pakabinti šviestuvą ir įkalti vinį, bet suteikite žmogui malonumą pabūti didžiavyriu!

2. „Kaip man įkyrėjo tie tavo draugai!“

Jūsų akyse jie galbūt inftantilūs veltėdžiai, kurių dėka jūsų brangusis rauko nosį, kai paklausiate, ar nenueitų su jumis į operą, nes jo chebra kviečia jį pažaisti futbolo, kuris baigiasi bare paryčiais. Tačiau tie draugai – jam labai brangūs, nes dar nuo darželio laikų, ne kartą jį gelbėję, guodę ir juo tikėję daugiau, nei vyras tiki savimi. Paskelbusi jiems karą, rizikuojate pralaimėti. Geriau griebkite savo drauges ir išsiruoškite pasiautėti mieste!

3. „Aš tokia stora, ar ne?“

Vertimas: „Greitai pasakyk, kad aš puikiai atrodau!“ Bėda tik, kad vyrai kartais viską supranta pažodžiui ir gali pareikšti, kad tikrai – ne tokia jau stora, bet, gerai įsižiūrėjus, tikrai storesnė, nei anksčiau.

4. „Man visai tas pats, ką apie mane galvoja tavo mama.“

Net jei jis linkęs su savo mama pasiginčyti, neskubėkite nepagarbiai atsiliepti apie bjaurų anytos charakterį.

Galbūt ir taip, tačiau tam dideliam berniukui, su kuriuo gyvenate, mama ir draugai – šventas reikalas! Net jei jis linkęs su savo mama pasiginčyti, neskubėkite nepagarbiai atsiliepti apie bjaurų anytos charakterį, apie jos kulinarinius sugebėjimus (nes net jos prisvilusi manų košė – jam pati skaniausia!).

Tik nuo jūsų diplomatinių sugebėjimų priklausys, ar vyro mama jums taps sąjungininke ir drauge, ar priešu.

5. „O mano bendradarbės / draugės / pusseserės vyras…“

Tęskite, tęskite, jei tas kitas vyras kažkuo nusileidžia jūsiškiam. Tačiau jeigu vis su kažkuo lyginate savo gyvenimo draugo karjerą, finansines galimybes, buto ar namo kvadratūrą jo nenaudai, jam lygiai taip pat skaudu, kaip būtų jums, jeigu vyras lygintų jūsų figūrą ir išvaizdą su savo bendradarbės / draugo žmonos / kaimynės privalumais. Be to, lygindami savo gyvenimą su kitų (ir jiems pavydėdami), mes jau pralaimime: vien todėl, kad pavydas mums nebeleidžia pastebėti to, kuo patys galime pasidžiaugti.

6. „Tu manęs nemyli!“

Ryžtis tokiems pareiškimams verta tik išimtiniais atvejais, kaip ir trenkti durimis, daužyti indus ir visaip kitaip vaidinti dramą su tragedijos prieskoniais. Nes pirmą kartą išgirdęs tą ašaringą: „Tu manęs nebemyli!“, vyriškis dar puls įtikinėti jus savo jausmu gyliu, bet dešimtą – jau ignoruos, o penkioliktą – susimąstys: gal jūs ir teisi?

7. „Lovoje dydis nesvarbu, patikėk…“

Gal jums ir taip, bet tik ne jam. Net jei sakote, kad jis šimtą kartų geresnis už jūsų buvusįjį ir dar tris draugužius prieš jį. Vyrų vaizduotė lovoje tampa itin laki.

8. „Tu mano pliušinis kačiukas, zuikutis, pupsikas...

Namie. Bet ne vakarėlyje, draugams girdint. „Kačiuką“ jie užpjaus negyvai ir krizens iš jo ne vienerius metus.

9. „Būk vyras!“

Jis išsiverčia: „Esi liurbis“. O jis jums kas? Būtybė, kurios vyru nelaikote? Tokia motyvacija vyro tikrai neįkvėps žygdarbiams.

10. „Tau jau reikėtų pasportuoti.“

Variantai: „Jei įtrauktum pilvą, švarkas geriau atrodytų“; „Iš profilio tu kaip nėščias“. Turbūt būtumėte pasiruošusi užmušti kiekvieną, kas pasakys, jog pasitaisėte. Jūsų vyras, aišku, gali nuryti nuoskaudą, bet ilgainiui ims kompleksuoti dėl savo išvaizdos, o tada, galbūt, bandys rasti patvirtinimų, kad jis dar visai žavus, bet – iš kitų moterų...

11. „Tu nieko nepastebi???“

Tik patyręs kriminalistas galėtų nustatyti, kad šiandien jūsų plaukai pora centimetrų trumpesni nei vakar arba vienu tonu šviesesni. Pasiruoškite atsakymams, kurie gali jus nuvilti.

12. „Atsimeni, kokia šiandien diena?“

Vyras karštligiškai ima minčių užkaboriuose ieškoti datų: jūsų vardo dienos, pažinties dienos, jūsų mamos gimimo dienos. Net jei vyras pamiršo kokią nors svarbią datą, tai visai nereiškia, kad jūs jam nesvarbi.

13. „Nieko… Viskas gerai.“

Papūtėte lūpas, tylite sau įsižeidusi ir į visus jo klausimus ašaringu balsu atsakote, kad jaučiatės tiesiog puikiai. O po valandos teatrališkai griūnate ant sofos paraudoti, kaltindama jį nejautrumu. Taigi, iškart pasakykite, kuo esate nepatenkinta – abiem sutaupysite laiko ir nervų.

14. „Kiek merginų turėjai iki manęs?“

Norite, kad jis tyliai nuslinktų į virtuvę (suskaičiuoti), o paskui išdidžiai praneštų: „56!“?

15. „Mes to negalime sau leisti!“

Jei jūsų brangiausias išleido milžinišką (jums taip atrodo) sumą žvejybos reikmenims ar kolekcionuojamoms drambliukų statulėlėms, nedrožkite jo savo sarkastiškomis replikomis – duokite bent kartą žmogui pasidžiaugti taip, kaip jūs džiaugiatės naujais batais!

Elaima.lt

Naujausi straipsniai