14 metų santuokoje: Pink neslepia – santykius išsaugojo su terapeuto pagalba

Pink ir Carey Hartas / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainininkė Pink (40) neseniai atviro pokalbio su savo gerbėjais metu prisipažino, jog jos ilgai trunkančiai santuokai su Carey Hartu (44) teko ne vienas išbandymas, rašo „People“.

Tiesioginės transliacijos metu savo asmeninėje „Instagram“ paskyroje Pink dėkojo poreles konsultuojančiai Vanessai Inn.

Atlikėja neslėpė, kad ne vienerius metus kartu su vyru lanko privačias psichologės konsultacijas. „Su Vanessa kartais kalbuosi viena, kartais su vyru. Tačiau tai yra vienintelis dalykas, padėjęs mums išsaugoti tarpusavio ryšį. Ilgai santykiuose gyvenantys žmonės tikriausiai pritartų, jog anksčiau ar vėliau su partneriu pradedate kalbėti skirtingomis kalbomis. Neišvengiamai tai buvo nutikę ir mudviem su vyru“, – pasakojo Pink.

Dainininkė Pink su šeima / „Scanpix“ nuotr.

Dukrą Willow Sage (9) ir sūnų Jamesoną Moon (3) su Carey Hartu auginanti moteris tikino tik jau sukūrusi šeimą pastebėjusi, jog jos karta nebuvo deramai auklėjama.

„Kai buvau vaikas, bent jau manęs niekas nemokė apie vyro ir moters tarpusavio pagarbą. Teko pačiai atrasti, kas teisinga, o kas ne. Dabartinė situacija Amerikoje – puikus blogo auklėjimo pavyzdys. Mes nemokame mylėti, bendrauti“, – kalbėjo Pink, paliesdama JAV vykstančių protestų ir riaušių temą.

Dainininkė Pink gavo savo vardo žvaigždę Holivudo Šlovės alėjoje / „Scanpix“ nuotr.

Sausį su vyru Pink šventė 14 metų santuokos sukaktį.  Su mylimuoju jiedu apsikeitė gražiais palinkėjimais internetinėje erdvėje.

„Pragyvenome kartu nemažą laiko tarpą. Nors viskas nebuvo idealu, bet tai buvo mūsų. Myliu mūsų šeimą. Ačiū, kad visada eini priešais mane, šalia ir kartais net už manęs. Esi tikras vyras, Carey Hartai“, – rašė Pink.

Pink su C. Hartu 2008 metais buvo pranešę apie išsiskyrimą, tačiau, neilgai trukus, susitaikė.

Dainininkė Pink (20 nuotr.)
+14
Skaitykite daugiau