14 kg svorio atsikratęs verslininkas Antanas Guoga: „Pastaruoju metu buvo daug streso ir purvo“

Antanas Guoga/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-18 14:56
„Pastaruoju metu buvo daug streso, puolimo ir purvo. Neslėpsiu, tai daug kainavo. Politika atnešė aukštesnį spaudimą – pradėjau net vaistus vartoti“, – televizijos laidai „Nuo... Iki...“ prisipažino verslininkas Antanas Guoga (46).

Gerokai sulieknėjęs Antanas Guoga, esantis Lietuvos turtingiausių žmonių šimtuke, savo valdomame poilsio ir pramogų parke Anupriškių pušyne šiandien atrodo tarsi kitas žmogus. „Perkroviau savo gyvenimą ir save iš naujo“, – sako A.Guoga. Parke esantys pažintiniai takai tapo įprastu kone kasdienio jo bėgimo maršrutu. Vyrui padeda ir asmeninis treneris.

Antanas Guoga/Organizatorių nuotr.
Antanas Guoga/Organizatorių nuotr.

Praėjusių metų pabaigoje Antanas ryžosi išbandymui – beveik mėnesį badavo specialioje klinikoje Tailande. Verslininkas norėjo atsikratyti nepageidaujamo svorio ir išsigydyti užklupusias ligas. Pasak Antano, buvimas politikoje jam kainavo ne tik daug pinigų, bet ir sveikatos. 

Badavimui verslininkas ruošėsi savaitei atsisakydamas mėsos ir rinkdamasis lengvesnį maistą. Atvykęs į kliniką atsisakė visko, kas iki tol buvo įprasta. „Esmė labai paprasta, visiškai nieko nevalgai, geri daug vandens ir triskart per dieną suvartoji po šaukštelį Himalajų druskos“, – pasakojo A.Guoga. Visas jo interviu gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ – pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.

Naujausi straipsniai