124 cm ūgio plungiškė Reda Aurylaitė: „Liliputas man skamba kaip įžeidimas“

Reda Aurylaitė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-18 12:43
„Man Dievulis pagailėjo tik ūgio, bet ne smūgio. Turiu tai vertinti ir eiti į priekį, iš gyvenimo pasiimti viską, ką jis man duoda“, – sako plungiškė Reda Aurylaitė, mažylė moteris, kurios ūgis – vos metras ir 24 centimetrai.

Reda pasakoja, kad neteisinga tokius žmones vadinti liliputais. „Liliputai yra iki 80 centimetrų. Liliputas man skamba kaip įžeidimas. Mūsų, mažų žmonių, Lietuvoje yra daug“, – LNK laidoje KK2 sako Reda.

Reda teigia, kad gyvena labai gerai. Turi namus, darbą, aukštą širdies draugą, ir dėl nieko nesiskundžia. Ji gyvena visiškai pilnavertišką gyvenimą, bet, pasak jos, aplinkiniai žmonės kartais erzina – esą jiems atrodo, kad Reda turėtų būti nelaiminga.

„Kai nusiskutu plaukus, vasarą taip dažnai darau, lipdama į autobusą sulaukiu užuojautos: pasitraukit, nes ji vargšė, ji serga. Lietuva dar yra labai uždara ir čia sunkiai dar priima kitokius, bet  pamažu tolerantiškėja“, – įsitikinusi Reda.

Reda Aurylaitė / LNK nuotr.
Reda Aurylaitė / LNK nuotr.

Reda yra pavyzdys, kaip galima prisitaikyti prie gyvenimo ir laimingai gyventi. Savo istorija mažylė dalinasi su Lietuvos moksleiviais mokyklose ir socialiniuose tinkluose, kad žmonėms, kurie yra šiek tiek kitokie, įkvėptų vilties.

Dėl savo mažo ūgio Reda kentėdavo tik mokykloje, kurioje vaikai mažylę buvo pasirinkę patyčių taikiniu. Vieninteliai nepatogumai, kuriuos dabar patiria Reda,  yra buitiniai. Sunkoka su madingais rūbais. Tokių dydžių parduotuvėje nelabai rasi, nebent vaikiškus, todėl Reda pati išmoko siūti. Moteris neslepia, jog jai sunku ir parduotuvėje, kai reikia pasiekti aukštai esančią prekę. Tam ji turi vieną gudrybę.

Visas pasakojimas apie Redą Aurylaitę –  antradienį laidoje KK2, 19.30 val., per LNK.

Reda Aurylaitė / LNK nuotr.
Reda Aurylaitė / LNK nuotr.

Naujausi straipsniai