12 geriausių visų laikų romantinių filmų

Hugh Grantas ir Julia Roberts filme „Noting Hilas“ / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-14 20:15
Nesvarbu, esate nepataisomi romantikai ar cinikai, kartais pažvelgti į žmonių santykius ir variklį, kuris varo mus visus per gyvenimą, iš šiek tiek pakylėtos perspektyvos verta visiems. O ką pažiūrėti verčiausia? Aptarkime geriausius romantinius filmus, įvertintus tiek kino kritikų, tiek žiūrovų. Nenustebkite – pagrindiniai filmų aktoriai kartosis. 

„Graži moteris“ („Pretty Woman“)

Klasikinis romantinis filmas apie neklasikinę situaciją – kai turtingas verslininkas (Richardas Gere'as) pamilsta prostitutę (Julia Roberts).

„Kol tu miegojai“ („While You Were Sleeping“)

Ką padarytumėt beprotiškiausio vardan to, kurį mylite? Sandros Bullock herojė ryžtasi apsimesti mylimąja žmogaus, kuris... prarado atmintį.

„Mano geriausio draugo vestuvės“ („My Best Friend's Wedding“)

Pamokanti, linksma ir liūdna istorija apie meilės trikampį. Tokia, kokių pasitaiko gyvenime. Kai myli tą, kuris myli tave, bet... dar labiau myli kitą.

„Noting Hilas“ („Notting Hill“)

Ar turi šansų, jei tau patinka kino žvaigždė? Kaip rasti nuoširdų vyrą, kai esi kino žvaigždė? Ir ar meilei šlovė ir žinomumas nesukliudys? Šiuos klausimus gvildena Julios Roberts ir Hugh Granto herojai.

„Ketverios vestuvės ir vienerios laidotuvės“ („Four Weddings and a Funeral“)

Britiška romantika: kuomet Hugh Granto herojus sutinką tą pačią moterį (Andie MacDowell) penkiomis skirtingomis progomis. Kas tarp jų išsivystys?

„Kai Haris sutiko Salę“ („When Harry met Sally“)

Ar seksas gali sugriauti nuostabią vyro ir moters draugystę? Ar draugai pripažins, kad jie skirti vienas kitam, o gal ir toliau neigs tą potraukį, kurį jaučia vienas kitam nuo tos akimirkos, kai susipažino?

„Tegyvuoja meilė“ („Love Actually“)

Aštuonių skirtingų porų meilės istorijos, likus mėnesiui iki Kalėdų. Ašaros, juokas ir empatija – to tikrai nestigs.

„Jums žinutė“ („You've got Mail“)

Jie vienas kitą pažinojo, tačiau susirašinėdami internete net nepagalvojo, kad žmogus, kurį tuoj įsimylės, jau pažįstamas ir – nemėgstamas. Kas nutiks, kai jiedu susitiks?

„Jausmų galia“ („Eternal Sunshine of the Spotless Mind“)

Ne vienas mūsų po išsiskyrimo su mylimu žmogumi pasvajojo, kaip gerai būtų viską imti ir pamiršti. Filmo herojai tą ir padaro. Tik ar įmanoma (ir ar reikia) viską ištrinti? Ir ar nepamilsi to paties žmogaus darkart, jei tai – lemta?

„Titanikas“ („Titanic“)

Be abejo, šią meilės istoriją, sukurtą remiantis tikrai įvykiais, jūs matėte. Bet kas sukliudys pažiūrėti darkart? Ir dar – HD kokybės?

„Pusryčiai pas Tifani“ („Breakfast At Tiffany's“)

Ankstyvą rytą Niujorko taksi privažiuoja prie juvelyrikos parduotuvės „Tiffany & Co.“ Penktojoje aveniu. Iš jo išlipa elegantiška mergina. Ar iš pažiūros laisvas ir nerūpestingas žmogus toks ir yra? O gal viduje jis – labai trapus ir pažeidžiamas?

„Kalifornijos svajos“ („La La Land“)

Vienas naujesnių filmų, kuriame vaidina Ryanas Goslingas ir Emma Stone. Romantiški ir senaisiais idealais gyvenime besivadovaujantys jaunuoliai sunkiai pritampa dabartiniame pinigų valdomame pasaulyje. Likimas juos suveda.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai