12 frazių, kurias vyrai norėtų pasakyti moterims

Besiginčijanti pora / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-28 17:19
Bet dažniausiai linkę nutylėti... Gal todėl, kad neįsižeistume ir neimtume prieštarauti?

1. Mes niekada nepaliekame moterų, su kuriomis mums gera. 

2. Mes nelabai suprantame moteris. Bet tikrai daugiau, nei jūs manote...

3. Dauguma mūsų moka skalbti, virti ir tvarkytis. Taigi, mums nebūtina kentėti moterų kaprizus ir bjaurų charakterį vien todėl, kad kažkas padėtų nudirbti buities darbus.

4. Mes nebijome stiprių moterų. Jos mums tiesiog nepatinka – lygiai taip pat, kaip jums nepatinka silpni vyrai. Tačiau priešingybės traukia, todėl yra daug porų, kuriose dominuoja stipri moteris.

5. Jei vyras jums atrodo kaip iniciatyvos nerodantis liurbis, galbūt jūs jam nelabai rūpite. Ir gal jis jūsų visai negeidžia – taip irgi būna. 

6. Mergina, kavinėje rėkianti ant padavėjo, nekelia mums susižavėjimo, net jei yra teisi. Mes visada nusiviliame rėkiančiomis ir besiplūstančiomis damomis.

7. Kartais mes vis tik žinome, ką darome. Netgi kai jūs to nė už ką nenorite pripažinti.

Mes galime ilgai ir kantriai kęsti jūsų kaprizus ir tenkinti visus jūsų įgeidžius vien todėl, kad smalsu – kiek dar mus taip egoistiškai kankinsite?

8. Mes galime ilgai ir kantriai kęsti jūsų kaprizus ir tenkinti visus jūsų įgeidžius vien todėl, kad smalsu – kiek dar mus taip egoistiškai kankinsite? Kur ta riba? 

9. Pasaulyje gyvena apie tris milijardus moterų. Tarp jų daug daugiau gražių, nei tarp vyrų – protingų ir sėkmingų. Mes tai prisimename, kai iš mūsų reikalaujate be galo daug, o duodate labai mažai...

10. Ne visi mūsų moters apkūnumą laiko trūkumu. O metams bėgant tai mus jaudina vis mažiau.

11. Kiekvienas vertiname mielas ir prieinamas moteris. Bet tokia moteris prieinama turėtų būti tik mums. Paradoksas? Tokie jau mes esame.

12. Jei kviečiame jus į restoraną, tai dar nieko nereiškia. Ir net kai šypsomės, flirtuojame ir žeriame komplimentus – irgi. Mes irgi tyrinėjame jus, kaip ir jūs – mus...

Elaima.lt

Naujausi straipsniai