12 dienų ritualas po gimtadienio: užprogramuok sėkmę visiems metams!

Laiminga moteris / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Gimtadienį astrologai vertina nevienareikšmiai, tačiau labai dažnai pabrėžia, kad tądien žmogus yra labai pažeidžiamas energine, emocine ir psichologine prasme. Tačiau negi reikia slėptis nuo svečių, norinčių tave pasveikinti? Pasirodo, egzistuoja įvairiausi ritualai, tiksliau – dvylikos dienų ciklas, prasidedantis jūsų gimimo dieną, kuomet galite sau įteikti didžiausią dovaną – sėkmingus ateinančius metus, dvasinę ramybę ir džiaugsmą sieloje.

12 dienų stebuklas

Kaip užprogramuoti save meilei, laimei ir sėkmei? Tai nėra neįmanomas dalykas,  tačiau svarbiausia – tikėti. Jeigu manysite, jog esate nevykėlis, akivaizdu, kad visur surasite trūkumų, ir, atrodo, net menkiausios smulkmenos kiš koją. Taigi nusiteikite pozityviai ir 12 dienų skirkite sau. Ar žinote, kad kiekviena ateinanti diena atsakinga už kiekvieną mėnesį po gimtadienio?  Tarkime, pirmoji lems pirmojo mėnesio gerovę, antroji – antrojo ir pan. Taigi, ką susikursite, tą ir turėsite.

1 diena – jūsų asmenybė

Gimimo diena – ypatingas laikas, todėl ne visada geriausia išeitis švęsti triukšmingai tris paras. Tai laikas, kai reikėtų susimąstyti, apgalvoti tai, ką nuveikėte, ko trokštate, ko tikitės. Ne veltui sakoma, kad tyla – gera byla. Būkite su savimi atviri ir darykite tądien tai, ko nori jūsų širdys. Tikėkite savo jėgomis, šypsokitės, palepinkite savo kūną ir sielą. Visą mėnesį po gimtadienio stenkitės palaikyti savyje pozityvumo dvasią, atidžiai sekite nuotaikas ir emocijas.

2 diena – finansinis stabilumas

Antroji diena po gimtadienio yra atsakinga už jūsų finansinius išteklius. Vadinasi, kaip ją praleisite, tokio rezultato ir tikėkitės visus metus. Tai nereiškia, kad turite švaistyti savo turtus niekniekiams, o kaip tik verta pasistengti daugiau dėmesio skirti savo darbams, nesiskolinti pinigų ir geriau jų niekam neskolinti, patikrinti visas sąskaitas, tačiau nebūti godžiais šykštuoliais. Ar žinote, kad pasidaliję visuomet gaunate likimo dovaną atgalios? Geri darbai suteikia džiaugsmo ne tik aplinkiniams, bet ir jūsų sielai. Gerai apmąstykite laukiančias išlaidas bei įplaukas, rimtus pirkinius.
 

3 diena – iniciatyvos, pastangų, kontaktų atnaujinimo ar užmezgimo metas

Nė vienam mūsų nesinori gyventi nesantaikoje ar puoselėjant keršto planus. Trečia diena tuo ir išsiskiria, kad turite palaikyti gerus santykius su aplinkiniais, bendradarbiais, draugais, kaimynais, šeima. Pasistenkite nesivelti į konfliktus, ypač, jeigu jūsų nuomonė nesutampa su aplinkinių. Verčiau tądien kalbėkite tuomet, kai reikia, ir atsiminkite, kad kartais tylėjimas – auksas. Tai puiki diena tobulinti savo profesinius įgūdžius, keliauti, mokytis. Malonios pažintys tądien gali išsirutulioti į rimtus santykius, tvirtą draugystę.

4 diena – šeimos ir namų gerovė

Ketvirtąją dieną daugiausia dėmesio skirkite savo šeimai ir namams, aplankykite giminaičius, tėvus, palepinkite savo atžalas. Daugiausia dėmesio dovanokite vyresniems artimiesiems, kurie labai dažnai būna išsiilgę svečių, domėkitės jų sveikata, išklausykite bėdas, įkvėpkite pozityvumo. Pasirūpinkite savo nekilnojamuoju turtu, jo apsauga, remontu, jaukumu.

Šeima / Fotolia nuotr.

5 diena – vaikų gerovė, romantiški santykiai, savirealizacija

Galbūt savyje jau seniai užspaudėte kūrybinį pradą? Laikas atsiverti ir išbandyti tai, ko niekada nedarėte arba neturėjote laiko, o galbūt primiršote. Palanku pradėti mokytis ar atrasti kažką naujo, kas jums teikia džiaugsmą. Taip pat nepalikite savo vaikučių nuošalyje,  skirkite jiems kuo daugiau dėmesio, šilumos ir meilės, sugalvokite džiugių pramogų. Trumpai tariant, tai šeimyniškas ir labai jaukus metas, kurio neišnaudoti – tikra nuodėmė.

6 diena – sveikata

Niekada nevėlu pradėti sportuoti, keisti savo gyvenimo būdą ar tiesiog pasirūpinti savo sveikata. Šiandien tam puikus metas, todėl pasistenkite sau susikurti tikrą sveikatinimo programą, apsilankyti pas gydytoją, atlikti reikiamus tyrimus ir padaryti tai, kam jau seniai ruošėtės. Tarkime, pagaliau atsikratyti žalingų įpročių. Toks rūpestis vėliau atsipirks dvigubai.  

7 diena – partnerystė santuokoje ir darbe

Pagaliau atėjo metas žvilgtelėti ir į savo santuoką ir pasvarstyti, kaip klostosi jūsų santykiai. Galbūt viskas geriau negu tobula? O gal jums kažko trūksta, kas nors jaudina, erzina? Tai puiki diena pakalbėti su savo antrąja puse ir kartu siekti darnesnio tarpusavio supratimo. Jeigu esate vienišas, tai nebūtinai blogai – galvokite apie tai, kokį žmogų norite matyti šalia savęs. Juk viskas mūsų gyvenime prasideda nuo minčių... Šiandien geriau nesiskirkite, nesiteiskite, nesudarinėkite sutarčių. Partnerystės darbiniuose reikaluose taip pat turėtų būti pagerbtos, todėl pasistenkite pradžiuginti savo partnerius, venkite konfliktų.

8 diena – sudėtingiausias metas  

Aštuntas mėnuo po gimtadienio – vienas sudėtingiausių, kadangi tuo metu atsiveria visos slaptos problemos, bėdos, kurias nuo savęs stūmėte kuo toliau, tampate jautresni jus supančiai aplinkai. Taigi, aštuntąją dieną praleiskite kuo ramiau, pasistenkite save suprasti ir įsiklausyti į savo kūno bei minčių siunčiamus signalus. Tai gali jums padėti priimti reikiamus sprendimus, gyventi pilna krūtine ir pajusti nevaržomą laisvę. Sakoma, kad praradimai šiandien – tik į gera. Atsikratysite to, kas jau seniai kao lyg girnapusė po kaklu. Taigi būkite tam pasiruošę – atsisveikinti su tuo, kas nereikalinga, apvalyti savo sielą ir namus.

9 diena – kelionės

Šiandien puikus metas planuoti keliones, dėliotis planus, kur norėtumėte atostogauti, ką pamatyti. Tai itin džiugus darbas! Galite netgi leistis į trumputę kelionę, kad patenkintumėte savo sielą, taip pat apsilankyti muziejuje, pažiūrėti įdomų dokumentinį filmą apie šalį, kurią norite aplankyti... Trumpai tariant, pagyvenkite kelionių dvasia!

10 diena – socialinis statusas ir karjera

Ar esate patenkinti savo darbu? Tai puikus metas susimąstyti, ar žengiate tuo gyvenimo keliu, kuris jums dovanoja džiaugsmą, o ne nuobodulį. Šiandien galvokite apie tai, kaip pasiekti aukštumų karjeroje, kurkite planus, kaip tobulėti, domėkitės savo veikla, jeigu ji jums artima širdžiai. O štai jeigu kankinatės ir nematote jokių perspektyvų, laikas padaryti reikiamas išvadas ir priimti sprendimą. Galbūt kelias, kuriuo jums lemta eiti, kaip tik laukia jūsų?

11 diena – norų išsipildymas

Vizualizuokite savo svajones, norus ir mintis, kurkite kaip burtininkas stebuklingąja lazdele pačius ryškiausius ir spalvingiausius savo gyvenimo paveikslus. Taip pat verta daugiau laiko praleisti su savo draugais – puoselėkite draugystės ryšius arba atsisveikinkite su tais, kurie jūsų gyvenimą daro sudėtingesnį, kelia diskomfortą.

12 diena – meditacija, malda, atsisveikinimas

Paskutinę dieną po gimtadienio atleiskite visiems, kas jus įskaudino, nubraukite visus nemalonumus, atsikratykite to, kas jus slegia. Tegu senos nuoskaudos, baimės, praeities klaidos būna nuneštos gaivaus vėjo gūsio. Gyvenkite čia ir dabar. Įvertinkite tylą, ramybę ir susikaupimą. Svarbiausia – mylėkite save ir pamatysite, kad jūsų laukia nepakartojami ir puikūs metai!

Šeima / Fotolia nuotr.
Skaitykite daugiau