11-metė aktoriaus Tomo Cruise'o dukra pirmą kartą pasirodė scenoje

Katie Holmes su dukra Suri Cruise / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-11 20:21
Po skyrybų 2012-aisiais su aktoriumi Tomu Cruise'u jo buvusi žmona aktorė Katie Holmes buvo suvaržyta: pagal sutartį ji negalėjo 5 metus užmegzti ryšį su kokiu nors vyru, taip nutikus – santykių afišuoti, negana to – ir rodyti viešumoje jų dukrą Suri. Penkerių metų laikotarpis baigėsi, ir moteris jau laisva nuo suvaržymų.

Tad neseniai ji išėjo su savo dukra į viešumą: vienuolikamatė mergaitė pasirodė Niujorko „Madison Square Garden“ scenoje – pristatė dainininkės Taylor Swift pasirodymą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Nors tai buvo pirmas Suri Cruise kartas scenoje, žvaigždės dukra atrodė užtikrintai, šypsojosi, ir maloniai bendravo su žiūrovais. Vėliau socialiniuose tinkluose užvirusiose diskusijose nuskambėjo mintis, kad Suri tampa vis labiau panaši į savo garsųjį tėvą. Nepatvirtintais duomenimis, Tomas Cruise'as su dukra nesimatė metus dėl religinių įsitikinimų – vyras išpažįsta scientologiją.

Primename, kad Katie Holmes ir Tomas Cruise'as susituokė 2006 m. Italijoje – jų dukrai tuomet buvo šeši mėnesiai. Po šešerių metų Katie Holmes paprašė skyrybų, priežastis – „nesuderinamos aplinkybės“. Manoma, kad aktorė tiesiog nebeištvėrė gyvenimo pagal vyro, pasinėrusio į scientologiją, taisykles.

Skaudžios skyrybos ir suvaržyti penkeri metai – praeityje. Dabar dukra pasirodė scenoje, o neseniai Katie lankėsi savo mylimojo Jamie Foxxo akinių butiko „Prive Revaux“ atidarymo šventėje Niujorke.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai