10 vyro savybių, kurios žavi moteris

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-15 19:39
Vyrui nepakanka būti gražiu, žavingu ir stipriu. Didžiąją dalį daliosios lyties atstovių traukia vyrai, turintys tam tikrų savybių.

1. Protas

Pirmoji ir, tiesą sakant, kiek banali, bet iš tiesų labai svarbi savybė. Protingas vyras gali ramiai plikti, tukti ir senti – jam nieko už tai nebus. Jis kaip patiko moterims, taip ir patiks. Na, ką daryti su vyru (kad ir koks gražus jis būtų), su kuriuo nėra apie ką pakalbėti, neįmanoma konstruktyviai pasiginčyti ir, galų gale, kuris nežino, ko nori iš gyvenimo ir kuria linkme juda?

2. Humoro jausmas

Taip. Moterims patinka juoktis kartu su savo išrinktuoju. Dar daugiau – joms tiesiog atrodo, kad vyras, kuris geba pralinksminti, nepadarys nieko blogo. Žinoma, tai ne visai tiesa, tačiau moterys itin vertina stipriosios lyties sugebėjimą tinkamai ir laiku papokštauti.

Taip pat skaitykite: Nuotaikos dozė: žaismingas vyrų viliotinis tau!

3. Ištvermė ir šaltakraujiškumas

Žinoma, ne visur ir visada, tačiau... Įsivaizduokite, kad porelė tamsiu paros metu važiuoja automobiliu, ir į kelią išbėga briedis. Ką turėtų daryti vyras? Moterims patiktų, jeigu jis tyliai, ramiai ir šaltakraujiškai išvengtų susidūrimo, o po to, pavyzdžiui, tiesiog pasakytų: „Tu matei, kokie dideli ragai jo ragai?“ Visai kitaip būtų, jeigu vyras, išvengęs susidūrimo, pradėtų plonu balsu inkšti, dejuoti ir keiktis, kad tik per stebuklą likote gyvi.

4. Kvapas

Žinoma, vienai moteriai patinka saldūs, kitai gaivūs vyriškio kvepalai. Bet čia kalbama ne apie aromatus. Jeigu vyras neturi SAVO išskirtinio kvapo (savaitę neplautos kojinės čia nesiskaito) – prastoki reikalai. Pavyzdžiui, kodėl kai kurias moteris žavi baikeriai? Jie gali kad ir kiekvieną dieną keisti kvepalus, bet jie vis tiek kvepės oda, benzinu, greičiu ir laisve.

Taip pat skaitykite: Vyro charakteris pagal jo Zodiako ženklą

5. Galantiškumas

Sakoma, kad galantiškas vyras gali užkariauti bet kokią moterį, net užkietėjusią feministę. Kodėl? Kuo natūraliau vyrui išeina „paduoti ranką“, „atidaryti duris“ ir „pakabinti paltą“, tuo greičiau moteris „ištirpsta“. Jeigu visa tai vyras daro tik norėdamas įtikti, nenatūraliai ir nenoromis, moteris gali įtarti, kad ir kituose reikaluose dėmesį irgi reikės per jėgą išprašyti. Lovoje, beje irgi.

 

6. Mokėjimas žaisti su vaikais

Tam tikra prasme, mes visi esame gyvūnai. Moterys (patelės) visada pasirinks tokį vyrą (patiną), kuris nesuvalgys palikuonių tik dėl to, jog jis ne ta letena išlipo iš guolio. Moterys nori tokio vyro, kuris sugebės rūpintis vaikais. Kuris moka tai daryti. Kuriam tai patinka. Vaizdui papildyti tekstas – 14 dalykų, kuriuos kiekvienas tėvas privalo pasakyti savo vaikui.

7. Savarankiškumas ir jautrumas

Žinoma, ne visada, o tik tada, tai yra būtina. Jeigu vyras nesugeba pats išsivirti kiaušinio arba po darbo atsikemša alaus butelį ir trečią kartą žiūri tą pačią „Laukinio angelo“ seriją, prasti reikaliukai. O štai jeigu šis stiprus vyras savo stipriomis rankomis atneša namo sušalusį benamį kačiuką – visai kitas reikalas.

8. Vyriški „žaisliukai“

Kai kurios moterys negali pakęsti visų tų grąžtų, varžtų, plaktukų, pjūklų ir kitų panašių dalykų tik tada, kai jie voliojasi garaže be jokios paskirties. Visai kas kita, jeigu vyras visais tais įrankiais naudojasi. Moterys valandų valandas gali žiūrėti į tai, kaip vyras dirba su tais įrankiais. Dirba gražiai ir jausdamas pasitenkinimą bei pasididžiavimą.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

9. Dosnumas

Taip, visoms moterims iš vyrų reikia tik vieno. Tie, kurie dabar pagalvojo apie pinigus, gali nesivarginti. Moterims reikia kiek kitokio dosnumo.

10. Kantrybė

Vyrai, neskubinkite reikalų, nes tada jūsų vertė stipriai krinta. Neskubėkite liesti ir bučiuoti, jeigu tam dar neatėjo laikas. Neskubinkite moterų, kai jos renkasi lūpdažį ar rankinę. Nezyzkite dėl to, kad moteris ilgai ruošiasi į svečius.

Taip pat skaitykite: Šmaikštusis žodynėlis: 25 moterų frazės, kurių vyrai nesupranta

Naujausi straipsniai