10 Victorios Beckham stiliaus taisyklių, kurios pravers kiekvienai moteriai

Victoria Beckham / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-06 12:00
Victorios Beckham stiliumi žavisi viso pasaulio moterys. Ji tituluojama stilingiausia įžymybe. Ne vieną drabužių kolekciją sukūrusi dizainerė, buvusi merginų grupės „Spice girls“ narė duoda keletą stiliaus patarimų, kurie neabejotinai bus naudingi kiekvienai moteriai.

1. „Stilingi drabužiai turi būti patogūs, nepaveikūs laikui. Apsirengusi turite atrodyti taip, tarsi viską pavyko suderinti lengvai, greitai, nereikėjo per daug stengtis. Apsirengusi turite jaustis patogiai ir pasitikėti savimi“, – apie tai, kokie turi būti stilingi drabužiai, mano V. Beckham.

Stilingi drabužiai turi būti patogus, nepaveikūs laikui. Apsirengusi turite atrodyti taip, tarsi viską pavyko suderinti lengvai, greitai, nereikėjo per daug stengtis.

2. Stiliaus ikona aiškina, kad būtina turėti gerus, kokybiškus džinsus, jums tinkantį švarką, gerą, gražią baltą palaidinę. Taip pat būtina įsigyti kokybišką suknelę. Investuoti reikia į drabužius, kurie suteiktų jums pasitikėjimo savimi, būtų patogūs, nevaržytų jūsų judesių. Tačiau nepamirškite, kad jie turėtų išryškinti jūsų gražiausias figūros dalis, tada svarbu ir seksualumas, ypač jei planuojate pasimatymą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Draugystė su buvusiuoju: kokių pavojų kyla?

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

3. Kokį patarimą ji duoda užimtoms mamoms? „Būkite savimi, nedramatizuokite situacijos, nepersistenkite, renkitės tai, kas tinka jums, tokius drabužius, su kuriais jaučiatės patogiai. Beje, visada turėkite gerus, stilingus saulės akinius – jie paslėps patamsėjusius paakius, jei visą naktį nemiegojote. Taip pat įsigykite gerą, didelę rankinę, kurioje tilptų jums visi reikalingi daiktai. Turbūt kiekviena dirbanti ir užimta mama žino, kad didelėje rankinėje telpa daugybė reikalingų daiktų“, – nedvejodamas pataria moteris.

4. V. Beckham mano, kad nereikėtų per daug skirti dėmesio mados tendencijoms. Svarbu rengtis tai, kas tinka kiekvienai moteriai individualiai. Svarbiausia jaustis patogiai, stengtis investuoti į pagrindinius drabužius, prie kurių būtų galima derinti skirtingas detales.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

5. Kaip vieną geriausių drabužių ji išskiria suknelę: „Suknelė yra puikus drabužis – nereikia atskirai derinti sijono, kelnių ir palaidinės. Tiesiog apsirengi, užsisegi užtrauktuką ir gali eiti. Dieną su ja gerai atrodysi darbe, o vakare galima eiti pasėdėti su draugėmis ar į pasimatymą.“

6. „Jei einate į pasimatymą, drabužiai turi būti seksualūs, tačiau turite jaustis seksuali ir pati, o ne tokia atrodyti tik partneriui. Drabužiai turėtų leisti jaustis patogiai ir pasitikėti savimi. Vyrai mėgsta figūrą išryškinančias sukneles“, – pataria dizainerė.

7. Kaip išsirinkti aksesuarus? „Mažiau yra daugiau“, – į šį klausimą atsako V. Beckham. „Labai šauni rankinė, puikūs saulės akiniai, subtilūs papuošalai – viskas, ko reikia. Kuo paprasčiau – tuo geriau“, – mano stiliaus ikona.

8. Kas svarbu ruošiantis eiti raudonuoju kilimu? Dizainerė teigia, kad svarbiausia gerai išsimiegoti, gerti daug vandens, paklausyti geros muzikos ir mėgautis pačiu procesu. Taip elgtis V. Beckham pataria ir kiekvienai moteriai prieš svarbų renginį ar susitikimą.

9. „Jei keliaujate, pasiimkite patogią rankinę, kurioje tilptų visi jums reikalingi daiktai, ir vienkartinių servetėlių – niekada nežinai, kada jų gali prireikti“, – mano V. Beckham.

10. Jei reikėtų duoti vienintelį stiliaus patarimą savo dukteriai, V. Beckham patartų dėkoti gyvenimui, mylėti save ir rengtis dėl savęs, o ne dėl kitų. „Svarbiausia, kad drabužiai leistų jaustis patogiai pačiai“, – šypteli garsi moteris.

TAIP PAT SKAITYKITE: Nežinote, ką apsirengti? Štai, ką jums pasakytų stiliaus ikona Iris Apfel

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai