10-ies valandų performansas: žiūrėkite video, kaip dvi aktorės imituoja Palangos lenktynes

Aktorių performansas „ENEOS 1006 km“ lenktynėse / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šeštadienį vykstančiose „ENEOS 1006 km“ lenktynėse startavo ir aktorių Jolitos Seniūnaitės ir Aivos Krupelytės komanda. Tačiau merginos su priešininkais trasoje nesusitiko, nes jų lenktynės vyko... lenktynių klube stovinčiame ir iš vietos niekur nejudančiame automobilyje.

Liepos 23 dieną Palangoje vykstančiose „ENEOS 1006 km“ lenktynėse dvi aktorės – Jolita Seniūnaitė ir Aiva Krupelytė – sumanė pasivaržyti su profesionaliais lenktynininkais.

Tačiau trasoje jos taip ir nepasirodė. Kai buvo duotas startas, lenktynių klube stovinčiame automobilyje viena iš aktorių su pilna lenktynininko ekipiruote ėmė... be perstojo kalbėti, dainuoti – tiesiog negalėjo tylėti.

Aktorių performansas „ENEOS 1006 km“ lenktynėse / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Yra taisyklė, kad ta, kuri įsėda į automobilio vidų, visą laiką kalba, dainuoja, niekada nesustoja. Toks bus mūsų burzgimas. Kadangi esame aktorės, tai norime tą ir išnaudoti. Kalbėsime tai, kas šaus į galvą.

O ta, kuri laukia savo eilės, atlieka savo sugalvotus ir vis pasikartojančius ritualus. Mes moteriškai ruošimės, rodysim, kaip laukiam lenktynių“, – Žmonės.lt prieš pasirodymą kalbėjo Jolita Seniūnaitė.

Aktorių performansas „ENEOS 1006 km“ lenktynėse / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Kaip ir reikalauja „ENEOS 1006 km“ lenktynių taisyklės, kas valandą „lenktynininkės“ keičiasi ir prie sportinio automobilio vairo sėda kita. Ir taip aktorės lenktyniaus iki pat varžybų pabaigos.

„Čia bus tikras išbandymas valandą šnekėti tai, ką matai ar jauti“, – sakė Aiva Krupelytė.

Vos tik paskelbus varžybų pradžią prie vairo sėdo Jolita. Ji atrodė kaip tikra lenktynininkė – apsirengusi kostiumą, užsidėjusi šalmą, įsikibo į vairą ir pradėjo savo pasirodymą.

Tuo metu Aiva skaitė knygą, pasiklojusi kilimėlį mankštinosi, meditavo, gėrė vandenį, darėsi makiažą ir tai kartojo visą valandą.

Aktorių performansas „ENEOS 1006 km“ lenktynėse (13 nuotr.)
+7
Šeštadienio „ENEOS 1006 km“ lenktynių svečiai (35 nuotr.)
+29
Skaitykite daugiau