10 užsienio garsenybių, praeityje šokusių striptizą

Channingas Tatumas,Lady Gaga, Bradas Pittas, Carmen Electra, Javieras Bardemas, Kendra Wilkinson / „Scanpix“/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-11 22:17
Nemenkas skaičius dabar pripažintų pasaulio žvaigždžių ne iš karto pasiekė svaiginančias aukštumas, o prieš pradedant kopti karjeros laiptais, ne vienai teko paragauti ne itin prestižinių darbų. Foxnews.com sudarė sąrašą žvaigždžių, kurios prieš išpopuliarėdamos šoko striptizą.

Lady Gaga

„Dirbau striptizo bare, kai man buvo 18-ka. Mano pasirodymai buvo laukiniai ir gašlūs. Nenoriu prisiminti tų laikų, nes tuomet vartojau narkotikus, įvairiausias jų rūšis“, – kalbėjo „Grammy“ apdovanojimų laimėtoja.

Eve

Eve įrašinėdama albumą „Heaven Only Knows“ parašė dainą apie tuos laikus, kai ji buvo striptizo šokėja. „Niekada nesigailėjau, nes man buvo 18-ka, buvau jauna ir naivi. Turėjau asmeninių problemų. Šokau vos mėnesį ir džiaugiuosi, kad tai dariau, nes atradau Eve. Šis darbas mane padėjo suaugti ir atrasti save“, – taip Eve yra pasakojusi apie savo praeitį.

Channingas Tatumas

Nėra vieša paslaptis, kad filmo „Magic Mike“ aktorius prieš pradėdamas karjerą Holivude buvo striptizo šokėjas. Internete galime rasti vaizdo įrašų, kuriuose užfiksuoti Channingo pasirodymai, kai jis šoko Floridos klube. Jei jam nepasiseks Holivude ir aktoriaus karjera netikėtai baigsis, tai neabejojama, kad jis be problemų turės atsarginį planą.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Bradas Pittas

Prieš gaudamas vaidmenį filme „Telma ir Luiza“, kuris tapo tramplinu į kino pasaulį ir populiarumą, B.Pittas šoko merginų gimtadieniuose ir demonstravo ištreniruotą savo torsą. Jo brolis išdavė, kad Bradas buvo grupės „Dancing Bares“ narys. Šioje grupėje buvo šeši vaikinai, kurie rengdavo pasirodymus nuogi gimtadienį ar kitokią šventę švenčiančioms merginoms.

Javieras Bardemas

Javieras buvo pradedantis aktorius, o laisvu laiku rengdavo pasirodymus striptizo klube. Įdomu tai, kad tarp publikos būdavo ir jo mama, kuri palaikė sūnaus pasirinkimą nusimesti drabužius prieš moteris. „Ji manimi labai didžiavosi“, – juokėsi aktorius. J.Bardemas prisiminė, kad jo pasirodymai trukdavo vos 10 minučių.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nene Leakes

Realybės šou „The Real Housewives of Atlanta“ žvaigždė prisipažino: „Taip, buvau striptizo šokėja. Nesigėdiju savo praeities.“ Nene scenos slapyvardis buvo „Silk“ (silk – angl. šilkas).

Courtney Love

Dainininkė yra žinoma dėl savo maištingo charakterio, todėl nenuostabu, kad jai yra tekę paragauti striptizo šokėjos duonos. „Kai šokau, buvo labai daug pagundų. Kalbu apie narkotikus. Visada galvojau, kad vartosiu juos, kai užsidirbsiu milijoną. Juokingiausia, kad kai užsidirbau – tą ir padariau“, – atviravo C.Love.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Carmen Electra

Dėl šios gražuolės turbūt net nekyla klausimų, nes Carmen nuolat mėgsta pabrėžti savo seksualumą. Negana to, ji net yra išleidusi DVD, kuriuose moko moteris, kaip pakoreguoti kūno linijas šokant striptizą namie.

Diablo Cody

„Academy“ apdovanojimo laimėtoja, filmo „Juno“ scenaristė dirbo striptizo šokėja vakarais. Ji parašė knygą apie darbo užkulisius „Candy Girl: A Year in the Life of an Unlikely Stripper“.

Kendra Wilkinson

„Playboy“ įkūrėjas Hugh Hefneris siunčia savo darbuotojus į striptizo klubus, kur jie ieško naujų „zuikučių“. Būtent taip jie atrado Kendrą. „Buvau šiek tiek sutrikusi. Nevartojau narkotikų, kai šokau. Buvau gera mergina, nors ir šokau, tačiau jaučiuosi klaikiai dėl to žingsnio“, – kalbėjo K.Wilkinson.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai