10 smagių dalykėlių mokyklai

Mokyklinuko kuprinė / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-28 13:00
Ne visiems vaikams grįžimas į mokyklą malonus, ypač po smagios ir aktyvios vasaros. Kad mažieji nepradėtų aikštytis, siūlome juos kartu pasiimti į parduotuvę, kad šie patys galėtų dalyvauti būtiniausių daiktų, reikalingų mokykloje, pirkimo procese. Juk nėra nieko maloniau, nei išsirinkti gražių rašiklių, sąsiuvinių ar pieštukų rinkinį, ar ne? Siūlome jums pluoštelį idėjų Rugsėjo 1-osios įkvėpimui.

1. Kreidelės braškytės

 

Piešti vaikams labai smagu, tačiau įprasti pieštukai kartais atsibosta... Šios spalvingos braškytės atrodo lyg valgomos, tačiau iš tikrųjų yra skirtos piešti. Kuriam gi iš mažylių nebūtų malonu išbandyti jų?

 

etsy.com nuotr.
etsy.com nuotr.

 

2. Mėtiniai pieštukai

 

Vaikams visuomet prireiks paprasto pilko pieštuko, todėl kompanija Smencils siūlo įsigyti tokių, kurie esą skatina smegenų veiklą, padeda lavinti atmintį, greičiau įsisavinti informaciją, susikoncentruoti. Na, o paslaptis slypi pipirmėčių aromate, kurį ir skleidžia šie pieštukai. Beje, kvapai labiausiai jaučiami, kai pieštukai padrožiami.

etsy.com nuotr.
etsy.com nuotr.

 

3. Pietų / priešpiečių dėžutė

 

Įsidėti kelis sumuštinius, buteliuką gėrimo, obuolį galima ir į kuprinę, tačiau patogiausia maistą laikyti jam skirtoje dėžutėje. O jų yra pačių įvairiausių spalvų, dizaino, todėl mažylis gali rinktis pagal savo pomėgius.

 

etsy.com nuotr.
etsy.com nuotr.

 

4. Antspaudai

 

Jų vėlgi galima įsigyti pačių įdomiausių, todėl antspaudai tikrai praskaidrins net ir niūriausias dienas mokykloje. Tai gali būti ne tik linksmos musytės, bet ir širdelės, ūsai ar mašinytės. Antspaudais vaikai gali pasižymėti tai, ką jiems svarbu išmokti ir ko nepamiršti. Na, o linksmi paveiksliukai visuomet traukia dėmesį.

 

etsy.com nuotr.
etsy.com nuotr.

 

5. Penalas

 

Penalas būtinas susidėti patiems svarbiausiems daiktams: pieštukams, flomasteriams, trintukams ir daugybei kitų. Taigi, be šio neišsiversi. Svarbu išsirinkti tokį penalą, kuris neužimtų daug vietos kuprinėje, nes antraip bus sunku jį nešiotis. Žvilgtelėkite į tokią penalo versiją. Argi jis neatrodo smagiai?

etsy.com nuotr.
etsy.com nuotr.

 

6. Drožtukai

 

Dažniausiai be drožtukų neišsivers nė vienas moksleivis, ar ne? Pažvelgus į drožtukų dizainą, atrodo, kad jų kūrėjai neleidžia laiko veltui. Mielos pelytės, išpaišytos įvairiomis spalvomis, tikrai atkreips mažylių dėmesį.

 

etsy.com nuotr.
etsy.com nuotr.

 

7. USB atminties raktai

 

Ar darbuotojui, ar moksleiviui šie maži daikčiukai išties labai praverčia. Tiesa, mokyklinukai gali rinktis kur kas smagesnio dizaino atminties raktus, kad ir pingvino ar kokio kitokio gyvūnėlio. Informacijos tilps su kaupu, o vaizdelis tikrai pralinksmins.

etsy.com nuotr.
etsy.com nuotr.

 

8. Trintukai

 

Tikrai didelėms klaidoms! Spalvingą trintuką visuomet paranku turėti po ranka – nežinia, kiek klaidų padarysime, tačiau visuomet yra proga jas ištrinti.

etsy.com nuotr.
etsy.com nuotr.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9. Liniuotės

 

Įprastas ilgas liniuotes galite pakeisti štai tokiomis itin kompaktiškomis, kurios susilanksto. Tai puiki idėja vaikams pralinksminti ir sudominti, nes šiomis liniuotėmis galima ne tik matuoti, bet ir išlankstyti kokią įdomią figūrą.

etsy.com nuotr.
etsy.com nuotr.

 

10. Gertuvė

 

Kad mokyklinukai be saiko nepliumptų gazuotų ir saldžių gėrimų, pradžiuginkite juos ilgaamže gertuve. Tegul vaikai patys išsirenka pagal savo pomėgius – tuomet net paprasčiausias vanduo bus pats skaniausias.

etsy.com nuotr.
etsy.com nuotr.

 

Dar šis tas

 

♦ Rinkdamosi mokyklos priemones, atsižvelkite ne tik į kainą, bet ir į kokybę. Kuo prastesni daiktai, tuo greičiau jie lūžta, genda, jais nepatogu naudotis. Vadinasi, ir piniginę turėsite pakratyti dažniau nei tikitės. Kaip sakoma, šykštus moka dukart. Taip pat specialistai visuomet pataria atsižvelgti į vieną esminių veiksnių – saugumą. Kanceliarinės prekės neturėtų kelti pavojaus jūsų vaikų sveikatai, tad, pirkdamos flomasterius, dažus, plastiliną ir pan., verčiau rinkitės patikrintus prekės ženklus.

 

♦ Geriausia, prieš įsigyjant mokyklines prekes, sudaryti sąrašą, ko iš tikrųjų reikia ir veltui neišlaidauti bei negaišti laiko. Dažnai ir pačiose mokyklose galite gauti būtiniausių įsigyti moksleivio daiktų sąrašėlį.

 

♦ Atsižvelkite ir į vaikų norus, prieš pirkdamos vieną ar kitą daiktą. Gal tamsių atspalvių penalas atrodo ir praktiškesnis, tačiau mažylių vaizduotę kur kas labiau lavins toks, kuris bus išmargintas spalvingais piešinėliais ir pan.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai