10 priežasčių mylėti Seleną Gomez

Selena Gomez tapo platinine blondine / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-28 18:59
Kai matai nuotraukas, kur ji su Woody Allenu filmavimo aikštelėje, ar reportažą iš Niujorko mados savaitės, sunku patikėti, kad vasarą šitos mielos merginos gyvybė kabėjo ant plauko. Tačiau Selena tai atlaikė.

Be abejonės, kalbame apie garsiąją istoriją, kai jos geriausia draugė aktorė Francia Raisa paaukojo savo bičiulei inkstą. Ir jaudinamą nuotrauką iš Gomez instagramo, kur ji ir Francia, apraizgytos vamzdeliais, guli ligoninės lovose greta, laikydamosi už rankų. Išties žinia, kad Selenai prireikė tokios medikų intervencijos, pribloškė, nors jos diagnozė – vilkligė – seniai ne paslaptis.

Autoimunine liga, kai organizmas ima atakuoti savo paties audinius, ji susirgo devyniolikos, o netrukus po dvidešimt penktojo gimtadienio (Gomez gimusi liepos 22-ąją) atsisakė dirbti abu inkstai. Ir Francia, kuri, kaip paaiškėjo, tinkama būti donore (retas atvejis, juk net vienos šeimos nariai dažnai negali jais tapti), ryžosi padovanoti organą.

Žmogus, kuriam kitas jo padermės atstovas įteikia tokią dovaną (dėl visa ko primename, kad Raisos dosnumas buvo nemokamas), turi būti nepaprastas. Ir išvis jei Holivude yra žvaigždė, kurią būtų galima pavadinti daugelio numylėtine, tai mažutė aktorė ir dainininkė galėtų pretenduoti į šį titulą.

Tiesa, buvusi geriausia draugė Demi Lovato, neatlaikiusi tarpusavio konkurencijos, ar Bella Hadid, su kurios buvusiu (o dabar gal vėl būsimu) vaikinu The Weeknd neseniai dar vaikščiojo Selena, tikriausiai su tuo nesutiktų.

Bet mums, publikai, Selena vis tiek bus Aleks Ruso iš „Veiverlio burtininkų“, vyresnė sesė Byzus iš komedijos „Ramona ir Byzus“ ar juodaplaukė Marija Santjago iš „Kitokios pelenės istorijos“. Nieko ypatinga, labai amerikietiška (šeimos vertybės – pirmiausia) ir garantuota gera pabaiga su moralu. Selena ir pati negarsėja baisiais skandalais, nors ilgametė meilės su Justinu Bieberiu istorija – savaime skandalinga. Ir vis dėlto ta pati publika ją myli: kelinti metai aktorė ir dainininkė – instagramo karalienė, lenkianti artimiausią konkurentę Beyonce 20 milijonų, o Taylor Swift ar Kim Kardashian – 24 milijonais sekėjų!

1. Ji myli mamą

Daugelis vaikų žvaigždžių neretai kaltina mamas ir tėčius dėl atimtos vaikystės. Bet ne Selena, nors jos vaikystė buvo sunki: mama Mandy pagimdė ją šešiolikos ir darė viską, kad aprūpintų šeimą (kaip atsimena pati Selena, kartais tekdavo išversti kišenes ieškant ketvirčio dolerio, kad sumokėtų už degalus). Šiandien Mandy Teefey – populiariojo serialo „13 priežasčių kodėl“ prodiuserė, o Selena – tiesiog žvaigždė. Beje, mama, buvusi aktorė, įkvėpė dukrą pasirinkti šį kelią.

2. Be instagramo

Selena nebeturi instagramo programėlės telefone, o socialinio tinklo slaptažodį žino tik jos padėjėja. Ši priemonė buvo pasitelkta, kai dainininkė tapo populiariausia socialinio tinklo žvaigžde ir tai ją gerokai išgąsdino. Vienu metu ji net pasijuto priklausoma ir... ištrynė programėlę.

3. Visavalgė

Rytą jį pradeda imbierų kokteiliu (gali sugraužti ir šaknį), geria daug vandens (buteliukas yra net vonioje), vertina trintus daržovių kokteilius ir nebijo makdonaldo. (Favoritas – 7 kompleksas: sotus mėsainis su šonine ir vištiena, traškiomis salotomis, pomidorais, vidutinė porcija keptų bulvyčių ir vidutinė kokakola.) Mėgsta marinuotus agurkėlius ir svajoja apie jų skonio kramtomąją gumą.

4. Meilės istorija

Devyniolikmetė Selena ir septyniolikos Justinas Bieberis intrigavo „visą internetą“ romanu. Abu ilgai neigė, kad juos sieja jausmai, o patvirtino romaną labai efektingai: drauge pasirodydami 2011 m. „Oskarų“ „Vanity Fair“ afterparty. Pora vilkėjo suderintų spalvų apdarus ir suteikė gerbėjams vilčių, kad bus kartu.

Šiuo metu jie vėl lyg ir kartu.

5. Gyvūnų motina

Mergina turi šešis šunis, kurių nepirko, o paėmė iš gyvūnų prieglaudos: Vilį, Volisą, Finą, Čipą, Čezą ir Beilorą. Pastarąjį, haskių veislės mišrūną, parsivežė iš Kanados, kur buvo kartu su Bieberiu... Selenos žodžiais, prieglaudoje jai tiesiog pasirodė, kad šuo ištarė jos vardą, ir neliko nieko kito, tik jį pasiimti.

6. Geriausios draugės

Apie Selenos ir Taylor Swift draugystę ir nesutarimus šnekama ne mažiau nei apie jų abiejų vaikinus. Tačiau jų santykiai, kuriems jau aštuoneri, klostėsi visų akivaizdoje. O štai apie Francią Raisą, padovanojusią Gomez inkstą, žinoma mažiau (ji ir pati ne tokia garsi, kaip Selena ar Taylor), nors abi merginos draugauja nuo 2008 m., kai pirmąkart susitiko „Disney“ labdaros vakare.

7. Du ir devyniasdešimt

Tiesiog skaičiai: animaciniame filme „Hortonas“ ji įgarsino 90 personažų (tiek dukterų turėjo vienas herojus) ir kiekvieną iš jų apdovanojo savitu charakteriu. O rengdamasi vaidinti juostoje „Monte Karlas“ turėjo išmokti du skirtingus britiškus akcentus – prastuomenės ir aristokratų. Pasak Selenos, mokytis akcentų – nepaprastai sunkus darbas.

8. Jauniausia ambasadorė

2009 m. rugpjūtį septyniolikmetė Selena tapo jauniausia UNICEF ambasadore istorijoje. Pirmoji jos labdaringa misija buvo Ganoje. Dainininkė savo akimis pamatė, kaip gyvena vaikai, kuriems trūksta geriamojo vandens, maisto ir kurie negali nei mokytis, nei gauti sveikatos apsaugos. Selena sakė esanti pasiryžusi padaryti viską, kad pasaulis bent jau sužinotų, kur yra ta Gana (kaip padarė artimiausia aplinka, specialiai guglinusi šalį, į kurią ji išvyko).

9. Aštuonios tatuiruotės

Būtent tiek jų turi dainininkė ir aktorė. Pirmoji – nedidukė nata ant dešinio riešo. Gomez buvo pavadinta gerbėjo nužudytos jaunos dainininkės Selenos Quintanillos-Perez garbei, o nata simbolizuoja didžiąją meilę – muziką. Viena garsiausių tatuiruočių – 10 cm ilgio arabiška frazė, reiškianti pirmiausia mylėk save, dešinėje nugaros pusėje.

10. Ne tie vyrai

Aktorė ir dainininkė sako, kad jei nebūtų žvaigždė, jau svajotų apie šeimą ir vaikus. Bet kol kas šalia jos net nėra stabilaus vyriškio: romanai su Nicku Jonu, Justinu Bieberiu ar The Weeknd, nors ir sukėlė daug triukšmo, ilgai netruko. Beje, pasimatymų svetainė tinderis jai kelia siaubą. Na, ne tik jai...

Elaima.lt

Naujausi straipsniai