10 priežasčių, kodėl neverta būti meiluže

Skambučio laukianti moteris / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-30 20:58
Kai kurioms moterims meilužės statusas atrodo visai patrauklus. Ypač jei vyras turtingas ir sumoka už daugybę dalykų – būstą, automobilį ir pirkinius. Rodos, ko daugiau norėti – kartu praleidžiamas nuostabus laikas, gaunama dėmesio, o buitis nenuodija romantikos.

Kartais galbūt prabyla sąžinė, jog toks elgesys nėra geras, tačiau jos priekaištams nuraminti randami tūkstančiai argumentų. Juk nuo gerų moterų vyrai nebėga, galbūt jai dar geriau, nes vyras juk šeimos nepalieka, žmona pati kalta...

Neretai turtingų vyrų išlaikomos moterys net neįsivaizduoja, kaip reiktų gyventi, jei ne mylimojo parama. Dažna kažin ar pajėgtų uždirbti tiek per metus, kiek išleidžia per mėnesį.

Žinoma, meilužės visada susiduria su žmonų neapykanta. Visuomenė jomis irgi nesižavi, o artimieji geriausiu atveju – nesupranta, bet dažniau – smerkia.

Protingi žmonės mokosi iš svetimų klaidų. Ir tokie ryšiai – viena iš jų.

Kiekvienas savo gyvenimą kuria pats. Todėl niekas neturi teisės nurodinėti, kaip gyventi.

Tačiau protingi žmonės paprastai mokosi iš svetimų klaidų. Ir tokie ryšiai – viena iš jų. Beje, labiausiai nuo tokių santykių nukenčia moterys. Ir daugelis vėliau prisipažįsta – jei tik būtų apie tai žinojusios, nė už ką nebūtų įsivėlusios į painius meilės trikampius.

Taigi, kodėl neverta būti meiluže?

1. Liksite vieniša. Jei vyras nesiskiria ir jūsų neveda, vadinasi, ir neketina to daryti. Tikėtina, kad kai nurims hormonų šėlsmas ar žmona pareikalaus rinktis, jis pasirinks ją – savo vaikų motiną. Na, o kaip jūsų sugaištas laikas ir prabėgusi jaunystė?

2. Tapsite mamos pakaitalu. Gali būti, jog mistinis dvasinis ryšys, kurį esant tarp judviejų jis įrodinėja, yra tik nesubrendusio berniuko poreikis pajusti motinišką globą. Juk šalia žmonos jis turi būti tikras vyras. Na o verkšlenimams, silpnybėms yra moteris šalia. Iš pradžių tai atrodo tikra ir jausminga, bet vėliau – įkyru ir nuobodu.

3. Susigadinsite reputaciją. Net ir labiausiai slepiami santykiai anksčiau ar vėliau tampa žinomi visiems. Negalite nuspėti ir numatyti visų aplinkybių, kas, kada ir kaip jus užklups bei praneš jo žmonai, jūsų kolegoms ar viršininkui. Įskaudintos moterys gali būti kerštingos. Ir dauguma nukreipia savo pyktį ne į sutuoktinius, bet į konkurentes. Taigi, taikinys esate jūs.

4. Visada būsite antroje vietoje. Teks susitaikyti, kad per didžiąsias metų šventes jis bus su šeima. Jei jums reikės jo pagalbos, jos sulauksite tik tuo atveju, jei tai nesikirs su jo ar jo šeimos planais. Mirė jūsų mama ar tėtis? Patekote į ligoninę? Padarėte automobilio avariją? Jums labai reikia šalia stipraus vyriško peties. Tačiau galbūt tuo metu jo dukra švenčia gimtadienį arba uošvė kviečia tradicinių pietų. Turbūt aišku, ką jis pasirinks. Taip, neretai net šeimos augintinio gabenimas pas veterinarą būna svarbesnis nei meilužės tyrimų rezultatai.

5. Nemokėsite gyventi viena. Jei esate priklausoma nuo meilužio finansiškai, tikėtina, jog net neįsivaizduojate, kokios jūsų realios galimybės. Tačiau meilės romanas, koks aistringas bebūtų, gali baigtis, ir to vyro dosnios dovanos – taip pat. Ar pajėgsite išlaikyti būstą? Ar galėsite grąžinti bankinius įsipareigojimus?

6. Ištekėsite už meilužio. Tai gali atrodyti kaip siektina meilės romano kulminacija. Net jei būtumėte viena iš tų, kurioms pavyksta ištekėti už meilužio, nesitikėkite, kad maudysitės prabangoje. Gali būti, kad jis yra pasirašęs vedybų sutartį, galbūt verslas, kuriuo jis giriasi, yra žmonos ar jos giminaičių. Taigi, galite gauti ne pinigus ir turtus, bet gerokai nuskurdusį vyrą. Ar vis dar jums jis įdomus?

Jūsų santuoka dar nereiškia, jog liausis egzistuoti jo pirmoji žmona ir vaikai. Todėl nusiteikite ne romantiškiems savaitgaliams dviese, bet komplikuotiems santykiams, kur būsite jūs, jo vaikai, galbūt dar bendri jūsų vaikai ir jo buvusi žmona.

7. Tapsite neurotike. Paprastai dvigubą gyvenimą pasirinkę vyrai meluoja ne tik žmonoms, bet ir meilužėms. Jūs niekada nesužinosite, ar jis tikrai vakar užsibuvo darbe, ar su žmona romantiškai vakarieniavo. Daugybė nemalonių smulkmenų pamažu ims vesti iš pusiausvyros: ir tada, kai jis bet kuriuo metu atsiliepia telefonu ir sakosi esąs darbe, ir tada, kai jo automobilyje randate puokštę gėlių žmonai, ir kai suprantate, jog jis mylisi ne tik su jumis, bet ir su ja.

8. Prarasite drauges. Kokios supratingos draugės bebūtų, tačiau jei jos turi vyrus, gana greitai jus išbrauks iš savo aplinkos. Ištekėjusios moterys, net jei nepažįsta viena kitos, jaučia tam tikrą solidarumą ir natūralų priešiškumą meilužėms. Juk jei užmezgėte santykius su kažkieno vyru, tai kas gali joms garantuoti, kad neimsite žvilgčioti ir į jų? Nesvarbu, kad draugių sutuoktiniai jums gal net atgrasūs. Joms esate potenciali šeimų griovėja ir vyrų vagilė.

9. Negalėsite susitikinėti su kitais. Vyrai, kurie išlaiko meilužes, paprastai į jas žvelgia ne kaip asmenybes, bet kaip į tam tikrą nuosavybę. Todėl jam gali būti normalu turėti ir daugiau „draugių“, o štai jo išlaikomai moteriai – net ir nekaltas flirtas gali būti tabu. Juo labiau nesitikėkite, jog ir jūs galėsite žaisti dvigubą žaidimą – linksmintis su meilužiu, bet kartu ieškotis gyvenimo vyro. Turėsite išklausyti aibę priekaištų, iškęsti pavydo scenų ir galbūt tada, kai jau ruošitės sakyti „sudie“, jis be sąžinės graužimo pasisakys jūsų išrinktajam, kas esąs.

10. Liausitės gerbti save. Susitikinėti su vedusiu – nedora. Tai žino visi, net ir meilužės. Jei nuolatos turite eiti į kompromisus su sąžine, susitikinėdami slapstotės, imate krūpčioti nuo telefono skambučių bijodama, kad tai gali būti jo žmona, artimiesiems meluojate, jog esate vieniša, bėgant laikui prarasite savąjį „aš“. Kuo labiau ir ilgiau žmonės meluoja sau ir kitiems, tuo sunkiau jiems suvokti savo gyvenimo prioritetus, vertybes. Ir tuo daugiau tuštumos širdyje.

Juk ne veltui sakoma, jog tie žmonių ryšiai, kuriais jie negali didžiuotis, yra labai abejotini. Galbūt neverta savo gyvenimo leisti besislapstant, meluojant, bijant, išsisukinėjant?..

Elaima.lt

Naujausi straipsniai