10 priežasčių atostogauti kartu!

Poros atostogos / AOP nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-04-22 08:20
Kam versti vyrą drauge vykti atostogų kur nors į šiltuosius kraštus ar bastytis po Europos miestus, kai jam mieliau ilsėtis su meškere prie ežero, o į kelionę visai mielai važiuotų draugė ar dukra. Taip svarsto ne tiek ir mažai savarankiškų moterų. Tačiau atlikti tyrimai rodo, kad poros, atostogaujančios dviese, turi daugiau šansų likti kartu.

Bendras tikslas suartina
Keliaujantys dviese turi tą patį tikslą – pamatyti tai, ką suplanavo, puoselėja bendrus lūkesčius, sudarinėja kelionės maršrutą, o tai drauge su neišvengiamai patiriamais nuotykiais žmones gana stipriai susieja.

Daugiau romantikos
Bendri atostogų įspūdžiai poroms leidžia pamiršti ar gerokai sumažinti darbo keliamą stresą, vėl atgaivina jausmus ir romantinius įgūdžius. Anot apklausų, daugiau nei trys ketvirtadaliai keliautojų prisipažino, kad jų seksualinis gyvenimas – puikus.

Kartu patirti malonūs išgyvenimai ir įspūdžiai – tai unikali patirtis, dar labiau sutvirtinanti dviejų žmonių santykius.

Kyla mažiau nesutarimų
Tyrimai rodo, kad tos poros, kurios keliauja kartu, lengviau tarpusavyje susitaria, tarp jų kyla mažiau nesutarimų nei tarp mėgstančių atostogauti atskirai. Bendros kelionės – puikios kantrybės mokytojos.

Išmokstama prisitaikyti
Kelionės leidžia geriau pažinti ne tik pasaulį, bet ir artimiausią bendrakeleivį. Jos labai gerai atskleidžia žmonių stipriąsias ir silpnąsias puses, išmoko kompensuoti vienas kito trūkumus. 

Bendri prisiminimai
Kartu patirti malonūs išgyvenimai ir įspūdžiai – tai unikali patirtis, dar labiau sutvirtinanti dviejų žmonių santykius. Tai, ką jie kartu patiria, kas įsirėžė į jų širdis ir atmintį, yra neatimama, neparduodama ir niekam kitam neperduodama.

Nelieka paslapčių
Kai didžiąją laiko dalį praleidi kartu, vietos paslaptims praktiškai nebelieka. O tai reiškia, kad išmokstama priimti partnerį tokį, koks jis yra – su visomis, net ir bjauriomis smulkmenomis, kurios paprastai neafišuojamos.

Klaidos kraunantis lagaminą

Įprantama daugiau juoktis
Nebūna kelionių be juokingų ir nelabai linksmų nutikimų. Pasitaiko dienų, kai viskas nesiseka, nesidėlioja, įvykiai pasisuka taip, kad belieka tik juoktis. Mokėjimas pasijuokti kad ir iš nemalonių, trumpalaikių smulkmenų tik sustiprina bendrą poros laimės pojūtį.

Mokėjimas pasijuokti kad ir iš nemalonių, trumpalaikių smulkmenų tik sustiprina bendrą poros laimės pojūtį.

Geriausi draugai
Kadangi keliaudami dviese partneriai turi tik vienas kitą, į ką gali kreiptis, o jų bendravimą nedažnai pertraukia pašaliniai asmenys,  pora tiesiog priversta dalintis viskuo, kaip paprastai ir elgiasi geriausi draugai. Užtenka tiesiog žinoti, kad artimas draugas visada padės įveikti iškilusius sunkumus ir susidoroti su iššūkiais.

Mokomasi kartu
Kelionės visada suteikia galimybę tobulėti. Bendra mokymosi patirtis tampriai susieja žmones, nes jie kartu gali patirti naujų atradimų džiaugsmą ir juo dalintis.

Daugiau atlaidumo
Kelionės neapsaugo nuo nemalonių klaidų ar nesusipratimų. Tačiau daug laiko dviese leidžiančios poros supranta, kad jų išvengti neįmanoma, todėl neverta visko pernelyg sureikšminti. Taip išmokstama nelaikyti pykčio savyje, atleisti ir judėti toliau.
 

Elaima.lt

Naujausi straipsniai