10 patrauklios moters savybių

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-11 19:00
Kokia moters patrauklumo ir charizmos paslaptis? Tą norėtų sužinoti kiekviena moteris (ir vyrai – taip pat).

Žinoma, rūpinimasis savimi turi didžiulę įtaką, tačiau ne tik mūsų išorė traukia akis. Įvairūs tyrimai atskleidžia, kad patrauklumas glaudžiai susijęs su mūsų spinduliuojama energija – laimingumas ir švelnumas visada puikavosi sąrašo viršuje. Taigi, ne ilgos kojos ar riestas užpakalis priverčia vyrus alpėti iš susižavėjimo. Kokios damos yra patrauklios kitų akimis?

Jos jaučia akimirkos džiaugsmą ir gyvena tikrą gyvenimą

Ne „Facebook“, ne liežuvavimas, ne mirkimas internete ar TV pultelio maigymas. Patrauklios moterys renkasi tikrus pojūčius ir tikrą gyvenimą, t. y. įkvepiantį ir aktyvų. Tokioms damoms patinka ne stebėti, bet dalyvauti. Būtent tą jos ir daro.

Jos apsupa save gerais draugais

Stiprybė ta, kad šalia jų yra tokie pat stiprūs žmonės, kaip ir jos pačios, arba jie tampa siekiamybe tokiais tapti. Patrauklios moterys nevengia socialinių kontaktų, draugysčių ir tam skiria laiko, nes supranta, kad nepuoselėjama draugystė negali žydėti.

Jos tobulina savo vidų net tada, kai nori poilsio

TV ir kompiuterį jos keičia gera muzika ar puikia, išmintinga knyga. Patrauklios damos suvokia, jog tuščiai praleistas laikas tik dar labiau išsekins ir tikrai nepadės pasijusti geriau. Jos renkasi lavinti savo vaizduotę, kūrybingumą ir tuo pačiu atsipalaiduoja mėgaudamosi gyvenimu.

Jos reguliariai sportuoja

Sportas suteikia jėgų, energijos ir dar kur kas daugiau – tai ne tik fizinės formos palaikymas. Kai patrauklios moterys yra užsiėmusios, jos įtraukia mankštą į savo kasdienę veiklą ir nevengia savęs už tai apdovanoti. Sportas joms yra kasdienybė, kadangi mankštindamos kūną šios damos patiria malonumą ir jaučiasi dar geriau.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Jos stengiasi valgyti sveiką maistą

Kiekvieną dieną jos sugalvoja dar vieną sveiką alternatyvą. Maisto ruoša padeda atsipalaiduoti ir dar geriau pasijusti. Taip patrauklios damos investuoja ir į savo išvaizdą, sveikatą ir švytėjimą.

Taip pat skaitykite: Kaip atpažinti, kad vaikinas jumis susidomėjęs?

Miegui – pirmenybė

Išsimiegojusi ir pailsėjusi moteris – laiminga ir švytinti moteris tiek fizine, tiek emocine prasme. Miegant atsigauna mūsų oda, atsinaujina ląstelės, atrandame poilsį, harmoniją. Tam skirkite bent jau 8 valandas ir atsigulkite iki pusiaunakčio.

Jos randa laiko žaidimui

Gyvenimas kartais ir taip būna pernelyg rimtas ir sudėtingas. Jeigu mes savo požiūrį apipinsime juoda spalva, rezultatas tikrai nedžiugins. Patrauklios moterys renkasi žaidimą tam, kad pasijustų gyvos, laimingos ir gyvybingos bei laisvos. Tyrimų duomenimis, žaismingos moterys yra būtent tai, ko reikia vyrams.

Jos leidžia sau nieko neveikti

Kai damas užpuola irzlumas ir nekokia nuotaika, jos atlaisvina savo dienotvarkę ir leidžia sau atsipalaiduoti nuo visko, kas jas supa. Harmonija ir balansas – tai jų siekiamybė, norint jaustis laiminga ir laisva. Sveiki ir patrauklūs žmonės supranta, kada jų kūnui reikia laisvės ir lankstumo, tad jie nieko nelaukę įsiklauso į savo poreikius ir juos išpildo.

Jos žino, kaip išlaikyti santykius

Patrauklios moterys negalvoja vien tik apie save – jos yra puikios partnerės, pašnekovės. Jos supranta, kad į santykius ir draugystę reikia investuoti – tik tada galima jausti laimę ir pasitenkinimą.

Taip pat skaitykite: 8 priežastys, kodėl vyrai jaučiasi nelaimingi santuokoje

Jos myli save

Galiausiai patrauklios moterys supranta, kad pirmiausia turi būti drauge pačiai sau. Mylėti ir gerbti save, kadangi tik meilė sau padeda siekti tikslų ir jaustis laimingoms.

Šios damos gerbia savo poreikius, pasirinkimus ir supranta, kad tai vienintelis būdas sutarti su savimi ir išlikti pozityviomis. Jeigu jos nori – miega iki 12 valandos, jeigu nori – dieną leidžia su pižama. Jokio kaltės jausmo ir nepasitenkinimo dėl to, ką daro. Ir tai padeda palaikyti pačius puikiausius santykius. Tiesiog  su savimi.

Naujausi straipsniai