10 tipų moterų, nuo kurių bėga vyrai

Išsigandęs vyras. / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-23 14:07
Aplink pilna vienišių – netekėjusių, išsiskyrusių, nusivylusių. Jaunų, brandžių, turtingų ir nelabai, gražių, mielų, protingų ir šmaikščių. Kodėl jos vis nesuranda antrosios savo pusės (atmeskime tas, kurios pasirinko būti vienos)?

Kai kartais imame ir paklausiame vyrų, kodėl, jų nuomone, X vis dar vieniša, o Y po skyrybų vis nesuranda kito, jie dažniausiai išsyk turi ką atsakyti. Taigi, po daugybės pažįstamų vyrų aplausos, jau buvo galima suklasifikuoti moterų tipus, kurių jie vengia.

1. Per daug pasikėlusi

Šita gražuolė su vyrais bendrauja taip, lyg darytų jiems milžinišką paslaugą vien ištardamos „labas“. Ji niekada neturi laiko, kalbėdama žvilgčioja į telefoną, o pasakoja daugiausia apie tai, kaip puikiai ji gyvena ir kaip fantastiškai jai sekasi, nors dažniausiai yra atvirkščiai.

2. Itin demonstruojanti savo išsilavinimą

Kuo labiau vyras ją pažįsta, tuo didesnė jį baimė apima – na, neprilygs jis jai niekada su mažomis savo nuodėmėmis.

Ant kaktos jai parašyta: „Aš viena čia protinga. Visi vyrai – gyvuliai“. Jei jau ryžtasi su kokiu drąsuoliu persimesti keliomis frazėmis, tai būna tarptautinių žodžių kratinys apie jos mokslinį darbą, avangardinio kino niuansus ar nykstančios vabzdžių rūšies dauginimąsi. Paprasti žemiški vyrukai neturi jokių šansų, nebent akiniuoti hipsteriai, bet tiems, tiesa, ji tinka į motinas.

3. Labai teigiama, dora ir teisinga

Nevalgo mėsos, nerūko, negeria nė lašo vyno, eina miegoti 22 valandą, prieš tai išraičiusi jogos asanas ir atsigėrusi žaliojo kokteilio. Vyrams pagrįstai kyla klausimas: o ar seksas irgi draudžiamų ir nesveikų dalykų sąraše? Kuo labiau vyras ją pažįsta, tuo didesnė jį baimė apima – na, neprilygs jis jai niekada su mažomis savo nuodėmėmis. Bet viltis tokiai damai lieka reali – patirti abipusius jausmus su jogos mokytoju, dvasiniu guru ar indu iš ašramo.

Taip pat skaitykite: Kaip tapti geidžiama?

123RF nuotr.
123RF nuotr.

4. Maniakiškai trokštanti ištekėti

Jai atrodo visai normalu per antrą pasimatymą vestis vyrą pažindinti su savo tėvais. Tokią moterį iškart atpažinsi iš pasvarstymų apie šeimos lizdą ir šeiminę laimę, apie tai, kad jos tėvai susipažino dar mokykloje, anksti vedė ir tai labai puiku.

Vyrai nėra nusiteikę prieš šeimą, bet kai jiems neduodama laiko apsispręsti ir tik susipažinus imama laukti sužadėtuvių žiedo, paprastai pabėga.

5. Įsitikinusi, kad vyras – tai vaikštanti piniginė

Nė vienas padorus vyriškis per pirmą pasimatymą neleis moteriai mokėti kavinėje, bet beveik visus juos užmuša gilus moters įsitikinimas, kad jis visada ir visur už ją turi sumokėti. Nes taip turi būti – šventu jos įsitikinimu. Vyrai, deja, mano kitaip.

Taip pat skaitykite: Vyrų ir moterų nuomonė apie šiuolaikinį pasimatymą: kam derėtų apmokėti sąskaitą?

6. Trokštanti uždusinti vyrą savo dėmesiu

Kiekvienas vyriškos lyties atstovas įsitempia, kai vos pakirdusiam iš lovos jam tenka skaityti SMS su šimtu širdučių, bučinių ir švelnių žodelių, kurie nesiliauja jam važiuojant į darbą, kai jo darbinis paštas užtvindomas kačiukų ir šuniukų nuotraukomis su visokiausiais „Pasiilgau... Tavo katytė“, kai feisbuke laikinamas kiekvienas jo krustelėjimas, o nuolatiniai skambučiai; „Tai kada susitinkam?“ baigia išvaryti iš proto.

Jis supranta: apgultis tęsiasi. Ir visomis jėgomis bandys išsivaduoti. Net jei jau subrendo kažkam tą savo vyrišką laisvę atiduoti, tai tikrai ne tokiai moteriškei, kuri jam vaidenasi už kiekvieno kampo.

7. Vyresniųjų klasių mokytoja

Ją beveik galima atpažinti iš griežto aprangos kodo, užtušuojančio bet kokį seksualumą. Darbe tai normalu, bet dažnai tai persimeta ir į asmeninį gyvenimą: ne tik išorinis susikaustymas, bet griežta bei kategoriška nuomonė visais klausimais. Ji įpratusi, kad jos žodis visada paskutinis ir visi jos turi klausyti, o pirmiausia – vyras, kurį jį laiko dar vienu savo mokiniu. Kurį būtina perauklėti.

123RF nuotr.
123RF nuotr.

8. Išprotėjusi dėl išvaizdos

Visas jo laikas skirtas kūno puoselėjimui. Ji taip pakvaišusi dėl savo „įpakavimo“, kad visai pamiršusi turinį. O jam vietos nelieka – net knygą paskaityti laiko gaila – geriau pas masažistę ar kosmetologę nulėkti.

Taip, vyrus traukia savo grožį puoselėjančios moterys, bet ilgalaikiams santykiams vien to per maža. Grožis kinta, o charakteris lieka.

Taip pat skaitykite: 7 grožio klaidos, kurių patartina vengti, jei norite tobulos asmenukės

9. Džiūstanti dėl karjeros

Su ja visai įdomu padiskutuoti apie ekonomikos naujienas, naftos kainas ir valiutų kursus, bet ilgainiui vyras ima suprasti, kad karjera – vienintelis ją dominantis dalykas. Vyrui tai labai baisu, nes, norėdamas kurti šeimą, jis įsivaizduoja, kad ji moteriai bus svarbiausia. Taigi tokia moteris ilgainiui virsta „gera drauge“ arba „įdomia pašnekove“, bet ne žmona.

10. Moteris-kandis

Lyg ir būtų visai nieko, bet kažkokia bespalvė. Jai trūksta gyvenimo džiaugsmo, bent kibirkštėlės susidomėjimo aplinkiniu pasauliu. Ji gali virsti vyro šešėliu, bet ne partnere. Tokios moterys tarsi ištirpsta kompanijoje – jų niekas net neprismena: „Palauk, su kuo ten jis buvo? Lyg ir atsivedė kažkokią moetrį? Nepamenu“.

Na, ir išrankūs tie vyrai, pasakysite. Bet tikrai ne labiau už mus. O jei savęs skaitydama neatpažinote, tai – ne apie jus. Ir net jei esate vieniša, tai arba tuojau ja nebebūsite, arba aplinkui per daug trumparegių...

Prisijunkite prie „Ji“ paskyros „Facebook“ tinkle ir žinosite daugiau!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai