10 išmintingos moters taisyklių

Patraukli moteris / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-27 18:31
Ko reikia vyrams? Ir ko trokštame mes? Viskas nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti. Jei dar nemokate, turėtumėte išmokti išmintingos ir sumanios moters elgesio abėcėlę.

Įprasta manyti, kad moteris turi būti nuoširdi, naivi gerutė, išsipasakojanti vyrui VISKĄ, kas ant širdies, atskleidžianti jam visas savo mintis, sielos ir piniginės turinį. Toli gražu. Štai tokios gerutės dažniausiai ir nudega, o tos kalės (jų požiūriu) laimi. Neteisinga? Nedvasinga? Bet užtat – gyvenimo patikrinta.

1 taisyklė. Neduokite jam suprasti, kad be jo negalite gyventi

Nevertėtų karštai, ilgai ir nuobodžiai lieti jam savo jausmus – juk kiekvienas vyras yra medžiotojas ir šitaip kapituliuojanti auka jam tampa nebe tokia geidžiama. Taigi, mylėkite vyrą, tačiau ne akla, o sveika meile. Ir neužmirškite savęs – neprivalote kiekvieną sekundę skirti tik jam. Moterys daro klaidą, demonstruodamos, kad vyras – jau jų nuosavybė (arba jos – jojo). Nebūkite dar viena jį įsimylėjusi kvailutė: tegul jis jaučia, kad galite apsisukti ant kulno ir, jei kas nepatiks, išeiti...

2 taisyklė. Turėkite bent lašą paslapties

Kad ir kaip banaliai skambėtų. Nes vyrai sutverti taip: jeigu ateina, pamato ir iškart išlukštena, tai eina ieškoti kitos. Kalbame apie amžiną moteriškumo paslaptį, o ne apie kaprizus, sužvaigždėjimą ir princesės kompleksus, kurie nervina kiekvieną normalų vyriškį. Kažin ar įmanoma greitai to išmokti, bet jūsų aplinkoje tikrai yra įdomių (nebūtinai gražių) moterų, kurios visada apsuptos vyrų dėmesio: stebėkite jas. Jei vyras pamato, kad toji moteris yra jam kaip perskaityta knyga, neužteks pakeisti viršelio, kad vėl sudomintumėte turiniu. Sumani moteris moka taip suregzti skyrius ir išlaikyti intrigą, kad tą knygą vyrui norisi atsiversti vėl ir vėl. Ir niekada nežinai, kuo knyga baigsis. o jei ir baigsis, tai bus tik pirmasis tomas :)

3 taisyklė. Kuo mažiau kalbėkite su vyru apie buvusiuosius

Ta tema, aišku, kažkada vis vien išlįs į dienos šviesą, bet jam tikrai neverta dėstyti visų smulkmenų. Kartais moterys pasakojasi todėl, kad nori išprovokuoti dabartinio draugo pavydą, bet dažniausiai perlenkia lazdą. Na, kartais tai veiksminga: kai mylimasis staiga nusprendžia, kad jūs niekur nedingsite ir ima skirti, pavyzdžiui, vis mažiau dėmesio. Galima subtiliai užsiminti, kad jei jo regėjimas susilpnėjo, kiti vyrai matė (ir mato) daug geriau... Bet tik NUOLAT nečiauškėkite apie buvusį ar esamą kitų vyrų dėmesį ir, aišku, nesugalvokite lyginti jo ir buvusiųjų pasiekimų lovoje.

4 taisyklė. Nekritikuokite jo viešai!

Būdamas viešumoje jis turi jausti jūsų paramą. Savo nuomonę pasakysite, kai būsite vieni. Juokauti galite, tačiau ne opiomis temomis (mama, plikė, antsvoris, tingėjimas ir kt.). Prisiminkite taisyklę, kuri tinka ir darbo santykiams: girkite viešai, kritikuokite akis į akį!

5 taisyklė. Neatskleiskite jam savo grožio paslapčių

Jam visiškai nereikia  nieko žinoti apie jūsų mezoterapijos procedūras ir anticeliulitinį masažą. Namines grožio procedūras atlikite tada, kai jo nėra: negąsdinkite jo žaliai užtepliota Šreko kauke ant veido ar depiliacijos subtilybėmis. Tegul jis mano, kad dažotės tik minimaliai (paprastai vyrai nesupranta, kiek ir ko moterys užsitepa ant veido). Ir gerai, kad nesupranta. Nes juk jūs jam ir taip graži.

6 taisyklė. Išsamiai nepasakokite jam apie savo sveikatą

Būna atvejų, kai draugystės pradžioje jautrūs vyrai staiga meta be galo atvirą merginą, kuri ima ir išpasakoja visą savo medicininės kortelės istoriją – nuo pat vaikystės. Jam pasirodo, kad pradėjo bendrauti su beviltiška ligone, nors mergina visai sveika, tik linkusi bobutiškai aptarinėti kiekvieną nereikšmingą kūno skausmelį. Nereikia nė sakyti, kad vyro akyse amžinai dejuojanti damutė neatrodo itin seksualiai patraukli. Ypač, jei vyras galvoja apie atžalas. Žinoma, slėpti informaciją, kad negalite susilaukti vaikų, visgi nederėtų. tačiau visokios kiaulytės, apendicitai, anginos, gimdos kaklelio uždegimai gali ir palaukti...

7 patarimas. Tegul jis nežino tiesos apie jūsų drabužinę

Jam visai nebūtina gilintis, kiek porų batelių turite ir kiek švarkelių kabo spintoje. Amžina tiesa: vyrams atrodo, kad visko turime per daug, o mums – kad nėra kuo apsirengti. Dar labiau juos šokiruotų tų gražių daikčiukų kainos (cha cha, net perpus sumažintos!)Taigi neapkraukite savo mylimųjų nereikalinga informacija! Net jei drabužiai – iš antrų rankų ar blusyno, ne visuomet vyrui reikia žinoti, kaip susikuriate savo išskirtinį stilių. Nutylėjimas – tai ne melas.

8 patarimas. Jam nebūtina sakyti, kiek tiksliai uždirbate

Ir kiek turite santaupų – taip pat. Nes jeigu teks skirtis, vyras jums mestels, kad galite pasitenkinti ir mažu kąsneliu, nes banke ir taip turite solidžią sumelę (nesvarbu, kad mamos vardu, nes labai uoliai jam pateikinėjote visas savo finansines ataskaitas).

9 patarimas. Nedemonstruokite savo intelekto potencialo

Tai nereiškia, kad turite apsimesti kvaila. Ne. Tik pabandyti nerodyti savo pranašumo. Pirmiausia – vyrai bijo protingų moterų. O be to, būti lankstesne dar niekam nepakenkė: sunkiose situacijose gelbsti diplomatija ir gudrumas, o ne visažinės moralai. Itin protingos moterys vyrams sunkiai siejasi su minkštumu, švelnumu ir seksualumu. Vyro draugai pastebės jūsų lankstumą, gerą charaktyerį ir vien iš elgesio pasakys, ar esate protinga. Tam nebūtina visa vakarą aiškinti fizikos dėsnių. Taktas, diplomatija, geros manieros ir sugebėjimas pasinaudoti turimomis žiniomis yra moters protingumo matas, o ne gebėjimas pasakyti visą Pi skaičių.

10 patarimas. Niekada neprisipažinkite nuėjusi „į kairę“!

Niekada. Laikykite tą faktą už devynių užraktų. Net jei surastumėte tūkstantį pasiteisinimų. Net jei jis jums paskui atleistų. Bet, žinokite, – NIEKADA nepamirštų. Tiesiog duotumėte jam dingstį irgi sulaužyti ištikimybę. 

Ir dar viena taisyklė – nekurti jokių taisyklių. Tiesiog stebėkite vyrą, žinokite tam tikrus lyčių bei psichologijos skirtumus ir kliaukitės intuicija.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai