10 grožio produktų, su kuriais galite atsisveikinti visiems laikams

Laiminga moteris / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-28 19:00
Nesiginčysime – yra tokių grožio priemonių, be kurių savęs neįsivaizduotų nė viena moteris. Na, juk kiekviena turime lūpų balzamą ar drėkinamąjį kremą arba galiausiai – tą mėgstamiausią lūpdažį, kuriuo pasiryškinusios lūpas jaučiamės žavios ir seksualios.

Vis tik nereta dama į savo kosmetikos krepšelį prisikrauna ir tokių priemonių, kurios iš tiesų nėra tokios reikalingos ir tik veltui užima vietą. Portalas huffingtonpost.com atskleidžia, be kokių grožio priemonių tikrai išsiversite. Tad jei norite taupyti vietą savo kosmetinėje, atkreipkite dėmesį į šiuos patarimus:

1. Veido tonikas. Vietoje jo verčiau išbandykite micelinį vandenį – jis ir makiažą nuvalys, ir veidą tonizuos. Ir visa tai – vienas žingsnis, viena priemonė bei vienas buteliukas.

2. Kremas kaklui. Kremas, kuriuo tepate veidą, kuo puikiausiai tiks ir jūsų kaklui bei iškirptės zonai, tad tiesiog „išplėskite savo meilę“ žemiau savo smakro.

3. Rankų kremas. Nėra nieko, ko nepadarytų jūsų ir taip turimas kūno losjonas. Žinoma, nebent norite mažą kremo buteliuką visuomet turėti su savimi rankinėje.

4. Lūpų šveitiklis. Kur kas švaresnis, greitesnis ir mažiau teplionių reikalaujantis būdas nuo lūpų nuvalyti negyvas odos ląsteles – paprasčiausiais kiek sudrėkintas rankšluostukas.

5. Kremas nuo celiulito. Na, nenorėtume jūsų nuvilti, bet iš šio kremo jokios naudos. Celiulito atsikratyti jis nepadės. Verčiau jau užsirašykite į sporto salę.

6. Skutimosi kremas. Dygiosios kojos, susipažinkite su kokosų aliejumi! Nes juk ir taip jau jį naudojate praktiškai visur...

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokosų aliejus – vietoj makiažo valiklio ar skutimosi kremo

7. Makiažo bazė (angl. makeup primer). Veidui. Blakstienoms. Akių vokams. Lūpoms. Makiažo bazių būna visokių. Ir iš tiesų, nė vienos iš jų jums nereikia. Lašelis drėkinamojo kremo atstos jas visas.

8. Bronzantas. Tokį patį ar panašų efektą galite išgauti ir pasirinkę tinkamo atspalvio akių vokų šešėlius.

9. Pudra antakiams. Vėlgi – peržvelkite savo turimą šešėlių paletę. Puikiai tiks tamsiai rudi šešėliai, o kad jie „neišsilakstytų“, antakius po to dar pasitepkite lašeliu lūpų balzamo.

10. Tekstūros plaukams suteikiantis purškiklis. Visą tekstūrą, kurios jums reikia, suteikti gali ir sausas šampūnas. Maža to, jis nuo plaukų pašalins ir riebalų perteklių.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai