10 santykių taisyklių, kurių laikosi Obamų šeima

4. Barackas Obama / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-13 09:00
Nors Obamų šeima jau nebegyvena Baltuosiuose rūmuose, prezidento Baracko ir pirmosios ponios Michelle graži santuoka stipriai įkvėpė visą pasaulį. Ir ne veltui – iš šios poros yra ko pasimokyti. Štai 10 jų gražių santykių taisyklių.

1. Atskirkite darbą ir asmeninį gyvenimą. „New York Times“ laikraščiui Barakas pabrėžė darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyros svarbą: „Labiausiai vertinu tai, kad mano santuoka yra atskirta nuo daugybės Vašingtono kvailysčių ir Michelle nėra to dalis.“ Įkvepia tai, kad jei buvęs Jungtinių Valstijų prezidentas tai gali atskirti darbą ir asmeninį gyvenimą, galite ir jūs!

„Tai turi būti tikra partnerystė, ir jūs iš tikrųjų turite gerbti žmogų, su kuriuo kuriate gyvenimą, nes tai sunkus kelias“, – yra sakiusi Michelle.

2. Būkite sąžiningi vienas kitam. Pasakodamas daugybę Michelles savybių, kurios jam patinka, Barakas žurnalui „Ladies Home Journal“ sakė: „Aš myliu ją labiausiai dėl to, kad ji sąžininga ir tikra... Tokie žmonės jums sako, ką jie galvoja, ir neturi daugybės paslėptų motyvų. Tokia yra Michelle. Ji taip pat juokinga. Ji yra juokingiausia visoje šeimoje.

3. Jei yra stiprus ryšys, išmoksite atleisti smulkmenas. „Kelionė, kurią mes kartu surengėme, iššūkiai, su kuriais susidūrėme, du gražūs vaikai, kuriuos mes užauginome, – tai yra dalykai, dėl kurių aš jam atleidžiu, kai jis palieka savo kojines ant grindų arba pasakoja istoriją, kurią girdėjau jau 100 kartų“, – sakė Michelė Ellen DeGeneres viename pokalbių šou.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ką apatiniai drabužiai sako apie jūsų išrinktąjį?

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

4. Prioritetai kinta. 2007 m. viename interviu Barackas atskleidė, kaip Michellės supratimas apie meilę per keletą metų pasikeitė: „Supratau viena – kuo vyresnis esu, tuo Michelle mažiau susirūpinusi, kad aš jai nepadovanojau gėlų. Ji labiau vertina tai, ką sunkaus dėl jos darau. Tai yra įrodymas, kad aš galvoju apie ją.“

5. Tinkamas žmogus mylės jus už tai, koks esate, o ne už tai, ko pasiekėte. 2012 m. savo kalboje Michelle kalbėjo apie meilę Barackui ir teigė vertinanti labiau jų ryšį nei politinę sėkmę: „Man jis vis dar yra tas vaikinas, kuris atvažiuodavo manęs pasiimti į pasimatymą savo tokiu surūdijusiu automobiliu, kad galėjau iš tikrųjų pamatyti grindinį per žiojėjusią skylę keleivio pusėje.“

6. Svarbu nenuvilti vienas kito. Viename interviu Michelle apibūdino svarbų skirtumą tarp to, kas erzina santykiuose, ir tarp to, kai žmonės vienas kitą nuvilia. „Jis yra pastovus. Ar jis mane varo iš proto? Taip. Ar jis kartais daro to, ko negaliu pakęsti? Tikrai taip. Bet kaip žmogus jis niekada nuvylė. Aš tikiuosi, kad jis galėtų tą patį pasakyti ir apie mane.

7. Santuoka – tai darbas. „Mes susituokę daugiau nei 20 metų. Ir, kaip ir kiekvienoje santuokoje, buvo pakilimų ir nuosmukių. Tačiau jei dirbate ir stengiatės tada, kai sunku, pagarba ir meilė, kurią jaučiate, gilėja“, – sakė Barackas Barbarai Waltersiams.

8. Ideali santuoka yra visiškas mitas. Laikraščiui „The New York Times“ pirmoji ponia yra sakiusi: „Aiškinti, kad egzistuoja tobula santuoka, būtų nesąžininga santuokos ir jaunų žmonių atžvilgiu, kurie bando kažką kurti, ieškoti tobulumo, kurio nėra. Nepriekaištingų santykių įvaizdis yra paskutinis dalykas, kurį norėtume kurti“, – sakė Michelle. Toks spaudimas, pasak sutuoktinių, tik dar labiau apsunkintų padėtį.

9. Parodykite savo meilę. Kaip visas pasaulis pastebėjo ir susižavėjo, prezidentas ir pirmoji ponia niekada nesigėdijo parodyti savo jausmų viešumoje, pademonstruoti savo meilę vienas kitam. Jie dažnai laikosi rankomis, liečiasi ir bučiuojasi. Tai daro net nenuspėjamose vietose: futbolo stadione, eidami į susitikimą. Pora ne kartą yra pastebėti flirtuojantys, besijuokiantys, džiaugsmingai vienas į kitą žiūrintys, o tai – viena iš šiltų santykių taisyklių.

10. Pagarba vienas kitam. Garsioji pora ne kartą yra sakiusi, kad santuoka yra partnerystė, kur kiekvienas turi investuoti kažką, vienas kitą gerbti. „Tai turi būti tikra partnerystė, ir jūs iš tikrųjų turite gerbti žmogų, su kuriuo kuriate gyvenimą, nes tai sunkus kelias“, – yra sakiusi Michelle.

TAIP PAT SKAITYKITE: VYRAI ATVIRAI IR DRĄSIAI. Saulius Urbonavičius-Samas: „Kai atsisakai alkoholio, pasijunti laisvas“

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai