10 filmų, kurie padės ištverti skaudžias skyrybas

Skyrybos / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-08 19:12
Ką gi, tavo santykiai baigėsi. Ir nesvarbu, tu buvai palikta, ar pati jį palikai, pirmasis savaitgalis po skyrybų visada būna sunkus. Jei draugės siūlo savaitgalį praleisti drauge, bet tu vis tiek verčiau nori likti namie viena pati, „Betty Confidential“ atrinko 10 filmų, kurie padės ištverti skyrybas.

„Nužudyti Bilą“ (org. „Kill Bill“)

Jeigu po skyrybų tave užvaldė pyktis, o tu tik ir tegalvoji, kaip norėtum subadyti jo automobilio padangas, šis filmas kaip tik tau. Žiūrėdama, kaip Uma Thurman spardo užpakalius Quentino Tarantino veiksmo filme, įsivaizduok, kad visa tai darai tu pati. Tokiu būdu širdyje tikrai apmažės pykčio, o tu nebūsi įsivėlusi į jokias problemas.

„Geležinis žmogus“ (org. „Iron Man“)

Manai, filmai apie superherojus skirti tik vaikinams? Galvok iš naujo. Sudėk Roberto Downey jaunesniojo žavesį, specialiuosius efektus ir Downey bei Gwyneth Paltrow duetą ir garantuotai gerai praleisi laiką. Tik per daug nesiseilėk, kai Robertas Downey jaunesnysis nusimes marškinėlius.

„Pirmųjų žmonų klubas“ (org. „The First Wives Club“)

Tai klasikinis filmas apie moterų stiprybę, kuri įkvepia kone kiekvieną, pažiūrėjusią šį filmą. Trys pagrindinės filmo aktorės – žaviosios Goldie Hawn, Bette Midler ir Diane Keaton – vaidina stiprias moteris, kurios bando atsigauti po skaudžių skyrybų ir gyventi toliau. Ir vienas geriausių vaistų, padedančių ištverti skyrybas – ištikimos draugės. Garantuojame, kad pažiūrėjusi šį filmą norėsi paskambinti savo geriausioms draugėms.

„Seksas ir miestas“ (org. „Sex and the City“)

Na, tai ne filmas, tačiau kiekvieną šio ikoniškojo serialo seriją galima žiūrėti šimtus kartų ir vis išmokti ką nors naujo. Pagrindinės serialo herojės Kerė, Samanta, Šarlotė ir Miranda daugiausia kalba apie vyrus, tačiau tikros moteriškos draugystės nesudrums nė vienas vyriškosios lyties atstovas. Kai jautiesi blogai, pasikviesk savo drauges į svečius ir pasidarykite „Sekso ir miesto“ žiūrėjimo vakarėlį – tikrai gerai praleisite laiką.

„Pamergė pagal užsakymą“ (org. „27 Dresses“)

Be abejo, norint pasidaryti skyrybas lengvinančių filmų seansą, būtina į jį įtraukti ir romantinę komediją. Gražios (ir ne tik) suknelės praskaidrins nuotaiką, o jei to nepavyks padaryti joms, tikrai pavyks seksualiajam Jamesui Marsdenui.

„Mis slaptoji agentė“ (org. „Miss Congeniality“)

Sandra Bullock ir Benjaminas Brattas: ko daugiau galima norėti? Neįmanoma nesijuokti stebint, kaip Sandrai Bullock nesiseka vaikščioti su aukštakulniais. Šis filmas ne tik juokingas, bet ir primena, kad nesvarbu, kas blogo nutiktų, visada privalai išlikti savimi.

„Paskutinis jaunikio išbandymas“ (org. „Meet the Parents“)

Kiekviena šio filmo scena juokingesnė už ką tik buvusią, o po skyrybų pasijuokti tau tikrai reikėtų. Galų gale, žiūrėdama šią komediją galėsi pasidžiaugti, kad šiuo metu esu vieniša ir tau artimiausiu metu negresia jokie panašūs susitikimai su vaikino tėvais.

„Naujokė“ (org. „Mean Girls“)

Šis klasikinis mokyklinis filmas tave prajuokins ir privers pasidžiaugti, kad mokyklos dramos – jau seniai užnugaryje, o su asmeninį gyvenimą užklupusiais sunkumais sugebi susidoroti kaip suaugęs žmogus.

„Jausmų galia“ (org. „Eternal Sunshine of the Spotless Mind“)

Šis filmas tave privers iš naujo patikėti tikra meile. Žavūs meilikavimai, euforija, pykčiai – jie visada greta, bet tikra meilė įveikia visus sunkumus. Ir nesvarbu, kaip kartais nori pakeisti kai kuriuos dalykus, gyvenimas yra toks, koks ir turi būti.

„Tegyvuoja meilė“ (org. „Love Actually“)

Anot šio filmo, meilė būna įvairialypė. Kai santykiai ir romanai kartais ir nepavyksta, mes vis tiek galime rasti gausybę kitų meilės formų. Ir kaip sakoma filme, meilė iš tikrųjų yra aplink mus ir toli ieškoti nereikia. Atsigręžk į savo šeimą ir draugus, kurie visada tave apgaubs tikra ir nuoširdžia meile.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai