10 dalykų, kuriuos supras tik stambių šlaunų savininkės

Amber Rose / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-28 19:00
Mes, moterys, esame nuostabios ir unikalios. Esame skirtingo sudėjimo, vienos iš mūsų aukštos, kitos – žemesnės, vienos turi mažas krūtis, kitos didžiuojasi putliomis formomis. Kai kurios iš mūsų turi ir plonas šlaunis, o kitos – storesnes ir raumeningesnes.

Galbūt šlaunų raumenys sustiprėjo per ilgus metus dalyvaujant šokiuose, bėgiojant ar užsiimant kitokia veikla, kur stiprėja būtent kojų raumenys? O gal tiesiog paveldėjote tokį kūno sudėjimą iš savo mamos? Štai kokius 10 dalykų supras kiekviena, turinti storesnes šlaunis. 

1. Nekenčiate kelnių, nes jos krinta nuo liemens

Turite pirkti vienu ar keliais dydžiais didesnes kelnes, į kurias įtalpintumėte savo šlaunis. Tai gali reikšti, kad džinsai bus per dideli kitose vietose, ir turėsite nuolat juos pasitaisyti. Matyt, galite pasigirti lieknu liemeniu! Dar kartais net ir diržas nebepadeda – tai jus veda iš proto. Tačiau juk yra suknelės ir sijonai – viskas gerai!

2. Negalite nešioti kombinezonų

Galbūt parduotuvės vitrinoje pastebėjote dailų gėlėtą kombinezoną vasarai? Jokiu būdu jo nepirksite, nes manote, jog tokie drabužiai tik tokioms, kurios turi ilgas ir lieknas kojas. Tikriausiai bijote, jog taip apsirengę tik dar labiau išryškinsite savo formas ir atrodysite kaip klounas. 

3. Šortų dėvėjimas – košmaras!

Vien nuo minties apie šortus jums pašiurpsta oda? O kur dar ilgos ir kankinančios tinkamo dydžio paieškos. Juk turėsite pirkti tikrai didesnį dydį, kuris neatrodys tobulai, o jei pirksite mažesnius, sutrikdysite kraujo apytaką apatinėje kūno dalyje. Galite pabandyti sportinius šortukus, kurie bus laisvesni ir atrodys geriau nei džinsiniai šortai. O gal išbandykite stilingas bei figūrą koreguojančias tampres?

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

4. Šlaunys trinasi viena į kitą

Pas jus nėra jokio tarpo šlaunų, todėl jei dėvite šortus ar suknelę, jos trinasi viena į kitą? O jei pradedate galvoti apie tai, kad atėjus vasarai vidinėse šlaunų pusėse matysite negražias žymes, tiesiog puolate į paniką.

Taip pat skaitykite: Stiliaus patarimai ir aprangos deriniai apkūnioms moterims

5. Nemėgstate bėgioti

Tai veikla, kurios nekenčiate, nes bėgate, ir jūsų šlaunys vėl trinasi viena į kitą, ir tai nėra itin malonu. Gal geriau pakeiskite bėgimą į kitokią sporto šaką, kur tobulintumėte ne tik kojų, bet ir kitų kūno dalių raumenis? Išbandykite jogą – ištempsite raumenis ir padailinsite savo formas.

6. Lyginate savo ir vyrų šlaunis

Galbūt pastebėjote vyrų, kurie turi plonesnes kojas nei jūsų? Neturėtumėte to daryti, nes kitaip jausitės dar blogiau. Nekreipkite dėmesio nei į kitų vyrų, nei moterų sudėjimą. Juk visi esame unikalūs ir skirtingi!

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

7. Gėdijatės dėvėti maudymosi kostiumėlį

Net jei jūsų pilvo presas ir krūtinė atrodo tobulai, vis tiek nenorite dėvėti maudymosi kostiumėlio, nes teks atidengti negražias šlaunis? O kaip išsirinkti tobulą bikinį, kuris atitiktų jūsų kūno formas? Tikras galvos skausmas!

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Taip pat skaitykite: Moteris metė darbą mokykloje, kad galėtų kratyti užpakaliuką

8. Dešrelės ar kojos?

Tikriausiai girdėjote apie šį populiarų dalyką „Instagram“ ar „Facebook“ paskyrose? Yra daugybė nuotraukų, kuriose merginų kojos atrodo kaip dešrelės, o kai kur iš viso sunku pasakyti, kas yra toje nuotraukoje. O jūs, kad ir kiek koreguotumėte nuotraukas, neatrodote tobulai? Nesijaudinkite, nebūtina stengtis atrodyti kaip maistui.

9. Sėdėti sukryžiavus kojas – nepatogu

Kuo stambesnės šlaunys, tuo sunkiau užkelti vieną koją ant kitos. Tai tikriausiai viena iš didžiausių bėdų. Net jei ir galite sukryžiuoti kojas, vis tiek sėdima pozicija nėra patogi, o gal išvis nėra vietos perkelti kojas, nes sėdite prie žemo stalo. tačiau visuomet galima sėdėti sukryžiavus kojas per kulkšnis.

10. Laukiate, kol stambios šlaunys bus šlovinamos

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Visi seilėjosi dėl didelių krūtinių, dėl didelių užpakaliukų, net ir dėl rankų, o kada ateis eilė šlaunims? Ir kada gi vyrai eis iš proto dėl putlesnių šlaunų? O gal jau eina? Nes Kim Kardashian turi ne tik galingą užpakalį, bet jos ir šlaunys atitinkamai proporcingos.

Taigi nesvarbu, kokį džinsų dydį nešiojate ir kokias kojas turite, džiaukitės ir mylėkite savo kūną. Džaukitės stipriomis kojomis!

Sužinokite daugiau, sekdami naujienas „Facebooke“!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai