10 būdų panaudoti savo komodos ar spintelės šonines dalis

Pažangi buitinė technika / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-15 13:51
Kiekvienas savo namuose turi bent po vieną spintelę ar komodą. Ir nors daugelis apie tai niekada net nepagalvoja, išnaudoti galima ne tik komodų ar spintelių vidų, bet ir šonines dalis. Komodos ar spintelės šoninės sienelės išnaudojimas leis sutaupyti vietos namie ir netgi sukurti jaukesnę atmosferą. 

Tekste interneto parduotuvės Pigu.lt ekspertai dalijasi net 10 būdų, kaip išnaudoti savo baldų šoninę sieną.

Raktų kabykla

Ant savo spintelės šono galite prikabinti specialią medinę lentynėlę ar kitokią raktų kabyklą ir taip sutaupysite vietą savo koridoriaus ar kituose stalčiuose, kuriuose įprastai laikydavote savo raktus. Tiesa, tokią kabyklą rekomenduojame rengti kur nors arčiau pagrindinių namų durų.

Stovas vynui

Vietoje to, kad vynu užkrautumėte savo vieną iš spintelių ar lentynas, įsigykite specialų vyno laikiklį. Jį pakabinkite ant vienos iš spintelių sienelių. Taip sutaupysite nemažai vietos ir galėsite demonstruoti savo vyno kolekciją.

Vieta žurnalams

Kaip ir vyną, taip ir savo žurnalus galite demonstruoti virtuvėje ar svečių kambaryje – prie komodos ar spintelės prikabinkite nedidelę lentynėlę savo žurnalams ar net plonoms knygoms.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Pakabos virtuvės reikmenims

Jeigu kalbame apie virtuvės baldus, ant šonininės spintelės dalies būtų labai protinga sumontuoti pakabas savo virtuvės reikmenims: pjaustymo lentoms, samčiams ir panašiems daiktams. Tokias pakabas rekomenduojame montuoti ne dėl vietos taupymo, bet dėl to, kad tokių virtuvės reikmenų ieškojimas įvairiuose stalčiuose užtrunka be galo daug laiko.

Gėlės ir kiti augalai

Spintelių šoninės dalys gali puikiai pasitarnauti ir kaip vieta jūsų gėlėms ar kitiems augalams, galimai auginamiems jūsų namuose: paprikoms, agurkams ar t.t. Tokia pakaba augalams leis ne tik grožėtis savo darbu, bet ir leis augalams įsisavinti daugiau saulės šviesos.

Speciali lentynėlė prieskoniams

Vėlgi, tai yra sprendimas virtuvei, nes prieskonių svečių kambaryje ar miegamajame laikyti, ko gero, nenorite. Taigi, šiuo atveju rekomenduojame tiesiog praplėsti savo virtuvės spintelę pakabinant nedidelę lentyną ant spintelės šono. Lentynėlės turėtų pakakti jūsų visiems prieskoniams sutalpinti. Dar geriau, jeigu prieskonius supilsite į nedidelius stiklainius – taip jūsų prieskoniai netgi taps savotiška virtuvės puošmena.

Pakabinkite rankšluostį

Rankšluosčių virtuvėje ar vonioje niekada negana, tiesa? Taigi, ant savo spintelės galite nesunkiai pritvirtinti specialią „rankeną“ rankšluosčiui. Jeigu rankšluostį kabinti planuojate virtuvėje, visų pirmą įsitikinkite, kad jis negadins jūsų virtuvės dizaino – spintelė ar komoda, ant kurios kabinsite „rankenėlę“, turėtų būti apačioje. Juk viršuje kabantis rankšluostis atrodytų kiek keistai.

Vaišės: vaisiai ar saldainiai

Tiek svečių kambaryje, tiek virtuvėje vaišės gali praversti dažnai. Neretai žmonės nusiperka vaisių ar saldainių ir apie juos paprasčiausiai pamiršta, nes jie būna paslėpti spintelėse, šaldytuve ar kokioje kitoje vietoje. Pakabinkite specialią lentynėlę vaišėms ir džiaukitės!

"Eglidesign" nuotr.
"Eglidesign" nuotr.

Vieta paveikslui

Jeigu jūsų spintelės siena yra matoma dažnai ir ganėtinai gerai, kodėl ten nepakabinus paveikslo? Belieka pasirinkti patį paveikslą ir suderinti jo rėmelį su spintelės siena. Tai tikrai pagyvins jūsų kambario interjero dizainą!

Priminimų lapeliai ar net lenta

Jeigu daug dirbate ir dažnai ką nors pamirštate, šoninė spintelės ar komodos siena gali puikiai pasitarnauti kaip priminimų lenta. Tiesa, tokiu atveju ją dažniau teks valyti, todėl siūlome ant sienelės pasikabinti tikrą priminimų lentą iš faneros ar kitos medžiagos. Ant jos galėsite klijuoti ar kitaip tvirtinti savo priminimus, planuojamus darbus, receptus ar dar ką nors.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai