10 auksinių Majos Pliseckajos minčių

Maja Pliseckaja / „Scanpix“/„RIA Novosti“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-05 12:23
Prieš kelias dienas mirusi legendinė balerina Maja Pliseckaja, beje, sodybą Trakų rajone laikiusi tikraisiais savo namais, buvo ne tik talentinga, graži, bet ir išmintinga moteris.

1. Nesu tikra, kad visų svarbiausia – gerumas. Geručiai kartais būna ir visiški kvailiai.

2. Vyrams visada patiko graži figūra. Nemanau, kad balerinos juos pavergdavo savo protu...

3. Nereikia jokių dietų, reikia mažiau ėsti. Čia teorija. O gyvenime galima visko, bet po truputį.

4. Labiau nei saldumynus mėgstu alų su dešrelėmis... O apskritai, žmonės nieko skaniau už paprastą duoną su sviestu, nesugalvojo. 

5. Visą gyvenimą mėgstu naujoves, visą gyvenimą žvelgiu į ateitį, man visada tai labai įdomu!

6. Žmonės neskirstomi į klases ar rases. Jie skirstomi į gerus ir blogus. Tik tiek. Gerieji visada išimtis, Dangaus dovana.  

7. Pasakysiu nesimaivydama: man nėra kam pavydėti. Dievas apdovanojo mane gabumais ir neblogais duomenimis, Didžiajame teatre šokau daugybėje spektaklių, ir, ko gero, ragavau pasaulinės šlovės. O svarbiausia – turiu nuostabų vyrą, ko dar reikia norėti?

8. Jei nieko neveiktum, o tik gulėtum ant sofos, tikrai nebūtum geros formos. Žmogus aptingsta ir aptunka.

9. Raukšlių neišvengsi... Bet besijauninantis senukas ar senutė – tai juokinga... Žinote, būna jaunas sodas, būna senas. Bet ar jie prižiūrėti? Taip ir veidas: visada matosi, ar juo rūpinamasi. 

10. Duosiu jums patarimą, būsimosios kartos. Paklausykite. Nenusileiskite, jokiu būdu nenusileiskite. Kovokite. Iki paskutinės akimirkos kovokite... Mano pergalės tik tuo buvo gyvos. Charakteris – tai ir yra likimas. 

Elaima.lt

Naujausi straipsniai