10-ąsias santuokos metines minintys Jolanta ir Karolis Sakalauskai džiaugiasi nauju šeimos nariu

Jolanta ir Karolis Sakalauskai / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2017-10-05 16:31
Spalio 5 dieną buvęs aktorius Karolis Sakalauskas su žmona Jolanta švenčia 10 metų santuokos. „Jog visą laiką gyventum meilėje, žmona vyrą bent kartą per mėnesį turi išleisti į naktinę žvejybą su draugais, o pati kantriai laukti namuose“, – juokiasi Karolis, paprašytas išduoti tobulų santykių receptą.

Prieš 10-metį vienas kitam meilės įžadus davę sutuoktiniai spalio 5 dieną susitikti susitarė vakare. „Vakare žmonai įteiksiu puokštę rožių ir žiedelį su labai dideliu deimantu. Tokiu, kokio dar nebuvo nei viename pasaulio aukcione. Sukaktį paminėsime su šeima ir draugais, rytoj dieną vyksime skaniai papietauti, o vakare šoksime iki ryto“, – šypteli šiuo metu ugniagesiu gelbėtoju dirbantis Karolis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Karolio Sakalausko manymu, vienas kito supratimą ir santarvę santuokoje kartais papuošia humoras.

„Vyras grįžta pasiilgęs ir geras, jei žmona jį supranta. Leidžia pažvejoti, laisvalaikį leisti su draugais.“

Su žmona Jolanta jiedu puikiai sutaria. Nors abu daug dirba, tačiau tuo pačiu metu stengiasi vienas nuo kito nenutolti, drauge pakeliauti, skirti mylimam žmogui dėmesio.

Visai neseniai Sakalauskų šeima praleido savaitę Turkijoje, jau su ūgtelėjusiais vaikais kartu jie ten keliavo pirmą kartą. Ir nors su Karoliu retai kada pavyksta kalbėti rimtai, tačiau iš tiesų šiam vyrui nieko brangesnio, svarbesnio ir tikresnio už šeimą nėra.

10-ųjų metinių proga Sakalauskai įsigijo Cezarį, kilmingą labradorą.

„Tokios veislės šunelį jau turime. Gairai šiuo metu 11 metų. Galiu drąsiai sakyti, jog tai vieni protingiausių šeimos šunų pasaulyje. Nusprendėme, kad prieš senutei paliekant šį pasaulį, jai reikia draugo, kuris pralinksmintų. Naują ciuciką įsigijome prieš porą mėnesių. Abu žaidžia, miega apsikabinę, kartu eina į lauką. Cezario tėvas gyvena Laplandijoje, mama – iš Kauno. Abu tėvai – čempionai. Mažylis labai protingas, tvirto sudėjimo. Jau pradėjome dresuoti, o žmogus, iš kurio įsigijome, padės šuniuką vežioti po parodas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai