„Spice Girls“ narės Melanie Brown audringas gyvenimas: melas, probleminė vaikų tėvystė ir santykiai

Melanie Brown / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-11 08:00
Žymiosios grupės „Spice Girls“ narės Melanie Brown, geriau žinomos, kaip Mel B (43), asmeninis gyvenimas visada buvo audringas: sudėtingi ryšiai su abiejų lyčių partneriais, probleminė vaikų tėvystė, seksas, melas ir narkotikai. Bet santuoka, pradžioje atrodžiusi ideali, pranoko viską.

Žinoma, jei tikėtume dainininkės autobiografija „Brutally Honest“ („Žiauriai nuoširdi“), kurioje ji aprašo vienuolika siaubingų metų, praleistų su kino prodiuseriu Stephenu Belafonte’u (43). O juk viskas prasidėjo taip romantiškai: po keturis mėnesius trukusio romano 2007-ųjų birželio 6-ąją jie slapta susituokė Las Vegase, po metų atnaujino santuokos įžadus Hurgadoje. Melanie pagimdė Stepheno dukrą Madison (7) (ji turi dar dvi dukteris – Phoenix Chi Gulzar (19) ir Angel Iris (11), dėl kurios tėvystės ilgai bylinėjosi su aktoriumi Eddie Murphy; dukrą Giselle (14) iš ankstesnio ryšio turi ir Stephenas).

Melanie Brown su buvusiu vyru Stephenu Belafonte / „Scanpix“ nuotr.
Melanie Brown su buvusiu vyru Stephenu Belafonte / „Scanpix“ nuotr.

Vyriškio reputacija buvo labai nekokia: jis mušė buvusias drauges, buvo teistas už vagystę, įsilaužimą ir vogtų daiktų laikymą, ne kartą kaltintas užpuolimu. Mel neslėpė žinojusi tekanti „ne už angelo“, tačiau, kaip pati sako, tuo metu buvo išties įsimylėjusi. Stephenas buvo pirmasis vyras, su kuriuo ji užmezgė ryšį po ilgalaikių santykių su moterimi.

Atletiškasis Belafonte’as įpratino buvusią „Spice Girls“ dainininkę sportuoti, spaudoje buvo apstu nuotraukų, kur abu demonstravo tobulus kūnus ir atrodė harmoninga, įsimylėjusi pora, nerūpestingai leidžianti laiką keliaudama po pasaulį ir pramogaudama.

Tačiau paaiškėjo, kad gražus fasadas – netikras. Prieš kelerius metus talentų šou „X Factor“ žiūrovai pastebėjo mėlynes ir randus ant Mel B rankų ir pečių, smurto istoriją dar mėginta dangstyti – girdi, tai medicininių intervencijų pėdsakai (ji kaip tik gulėjo ligoninėje, oficiali versija – pilvo skausmai). Bet labai greitai moteris paliko namus Londone, apkaltino Belafonte’ą emociniu ir fiziniu smurtu ir paprašė skyrybų.

2017-ųjų gruodžio 15-ąją procesas buvo baigtas, tačiau Mel B prireikė psichologų pagalbos –nustatytas potrauminio streso sindromas. Juk, be skyrybų, dar išgyveno ir tėvo mirtį.

Kas išties slypi už frazės apie emocinį ir fizinį smurtą, ji detaliai pasakoja knygoje. Dabar jau buvęs vyras joje pasirodo ne „ne angelas“, o tikras demonas.

Pati Mel B niekada neslėpė ir nesidrovėjo savo seksualumo, bet paaiškėjo, kad jiedu ne tik mėgavosi seksu trise – Mel B, Stephenas ir kita moteris. Belafonte’as dar ir filmavo intymiausias scenas.

Sumanymas paįvairinti intymų gyvenimą kilo pačiai Mel B, ji visada parinkdavo ir moteris – abiejų skonis buvo panašus: patiko pasitempę kūnai, pasitikėjimas savimi, tatuiruotės ir seksuali apranga. Mel B teikė pirmenybę blondinėms.

Partneres pora rasdavo naktiniuose klubuose, pasirinkdavo ir iš Stepheno pažįstamų rato. Kartais intymūs susitikimai vykdavo viešbučio kambaryje, kartais – poros namų viršutiniame aukšte tuo metu, kai pirmame miegojo vaikai, kurie – kaip Mel B naiviai tikėjo – buvo visiškai saugūs, kalbant apie ydingus jos ir Stepheno santykius. Bet vieną dieną ji sako pavargusi nuo tokio žaidimo. „Aš norėjau liautis. Jis – ne“, – tikina dainininkė.

Melanie Brown / „Scanpix“ nuotr.
Melanie Brown / „Scanpix“ nuotr.

Mintis, kad įrašai gali nutekėti į viešumą, nuo pat pradžių moteriai kėlė tikrą siaubą. Vis dėlto ji negalėjo patikėti, kad vyras, kuris atrodė toks įsimylėjęs, išties galėjo norėti sugriauti jos gyvenimą ir šitaip ją kontroliuoti. Optimizmas nebuvo pagrįstas: prasidėjus skyryboms tie 64 sekso įrašai, kuriuos Stephenas grasino parodyti atvirame teismo posėdyje, privertė ją atsisakyti kaltinimų smurtu.

Tiesa, jai pačiai, teismo reikalavimu, teko peržiūrėti tuos filmukus. Dainininkė užsidarė viešbutėlyje korėjiečių kvartale Los Andžele ir ištisas valandas žiūrėjo vaizdo medžiagą. Kaip pati prisipažįsta, daugelio scenų, kurias išvydo įrašuose, net neprisiminė – tuomet, kai jie daryti, buvo apsvaigusi nuo alkoholio ar narkotikų (Brown neslepia, jog buvo laikotarpis, kai jos diena prasidėdavo ir baigdavosi kokainu). Baisiausia, kad keliuose kadruose buvo įamžinta ir jos vyriausioji dukra Phoenix Chi, priversta matyti apsvaigusią motiną.

Knygoje Brown rašo, jog Belafonte’as kontroliavo kiekvieną jos žingsnį, naudojosi jos banko sąskaitomis (ji iki šiol mėgina išsiaiškinti, kur dingo honoraras už teisėjavimą šou „X Factor“), žemino kiekviena pasitaikiusia proga. 2014-aisiais, neatlaikiusi įtampos, ji mėgino nusižudyti. Laimei, buvo išgelbėta, tačiau praėjo dar treji ilgi metai, kol pragaru virtusioje santuokoje pagaliau buvo padėtas taškas.

Naujausi straipsniai