„Rebelheart“ nustebino gerbėjus – po 15 metų pristatys meilės kupiną vaizdo klipą

„Rebelheart“ pristatė naują vaizdo klipą / Teodoro Biliūno / „Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-14 19:31
Žinoma Lietuvos grupė „Rebelheart“ nutarė maloniai nustebinti savo gerbėjus – po 15 metų pertraukos griausmingi, bet tuo pačiu jausmingi rokeriai vienai iš savo dainų sukūrė vaizdo klipą. Pastaruosius dvejus metus itin daug gyvai koncertuojantis kolektyvas gvildena ir ambicingus planus – jau pakeliui naujas dainų albumas, o 2022 – aisiais – galingas jubiliejinis koncertas „Žalgirio“ arenoje. Beje, „Rebelheart“ yra viena iš nedaugelio, o gal ir vienintelė grupė, kurios sudėtis nesikeitė 28 metus.

„Visko bus daug ir netikėto. Bet pirmiausia – mūsų vaizdo klipas, kurio premjera numatyta rugpjūčio 28 d.“, – kalbėjo atlikėjai.

Šįkart „kūną“ jie nusprendė suteikti prieš trejus metus gimusiai dainai „Tik Sapnai“. Tai – bendras visų „Rebelheart“ narių kūrinys.

„Rebelheart“ pristatė naują vaizdo klipą / Teodoro Biliūno / „Žmonės Foto“ nuotr.
„Rebelheart“ pristatė naują vaizdo klipą / Teodoro Biliūno / „Žmonės Foto“ nuotr.

„Tik Sapnai“ – tai baladė apie meilę ir moterį, sutiktą sapnuose. Mylėtą, pasiilgtą, laukiamą, bet… taip ir nesutiktą realybėje… O gal?...“, – užmina mįslę atlikėjai, pridurdami, jog istoriją, kuri pasakojama kūrinyje, vienas iš jų iš tiesų susapnavo.

Ši daina yra labai mėgiama klausytojų visoje Lietuvoje ir koncertuose visada sulaukia didelių ovacijų. Įdomus reiškinys, jog nuvykus į bet kurį Lietuvos kampelį, šia dainą kartu su grupe traukia tiek vyresnės, tiek jaunosios kartos atstovai. Nuo pirmo akordo iki paskutinio žodžio – žmonės, susikibę rankomis, dainuoja ir išgyvena šią dainą kartu. Kūrinio „Tik Sapnai“ populiarumas ir tapo pagrindiniu motyvu sprendžiant, kuriai „Rebelheart“ „meilei“ suteikti vizualų pavydalą.

„Norėjome, kad klausytojai galėtų džiaugtis ne tik muziką, bet ir vaizdu. Idėja filmuoti klipa gimė ten, kur nuolat kuriame – mūsų studijoje. Tačiau reikėjo žmogaus, kuris visas mintis ir idėjas apjungtų ir bendra vizija taptu realiu kūriniu. Ieškojome ne tik išmanančio savo darbą žmogaus, bet ir tokio, kuriam būtu artima roko muzika. Taip, per pačias geriausias rekomendacijas, į studiją atvyko Paulius Jonikas. Ir neklydome – bendravimas su Paulium ėjosi labai sklandžiai ir greitai visi kartu priėjome bendros nuomonės, koks tūrėtų būti šis klipas“, – sakė „Rebelheart“ vokalistas Darius Mickus.

„Rebelheart“ pristatė naują vaizdo klipą / Teodoro Biliūno / „Žmonės Foto“ nuotr.
„Rebelheart“ pristatė naują vaizdo klipą / Teodoro Biliūno / „Žmonės Foto“ nuotr.

Klipe filmavosi viena gražiausių Lietuvos ZOUK šokio porų Diana Vonžodaitė ir Modestas Stonkus. „Kokybiškas, gyvas muzikos atlikimas visada buvo ir yra svarbiausias „Rebelheart“ darbo principas. Todėl ir šioje dainoje pagrindinis dėmesys buvo skiriamas ne klipo specialiesiems efektams, bet kokybiškam garso takeliui“, – sakė Dainius Urbanavičius.

Garso įrašas buvo atliktas VDU studijoje. Prie galutinio dainos skambesio dirbo prodiuseriai Gintaras Reklaitis ir Andrius Glušakovas – Pushaz.

„Pirmą kartą visi susitikome 1992 m. vasario pačioje pabaigoje. Aš dalyvavau Kauno sporto halėje vykusiame jaunųjų atlikėjų konkurse. Dainius tuomet jau buvo žvaigždė, su grupe „Orkus“ išmaišęs Berlyną, Varšuvą, Drezdeną. O aš… Tik norėjau tokiam kolektyve dainuoti. Ir mane pašnekino… Buvo audringas vakarėlis. Po jo Dainius mane pristatė kolektyvui – čia grupės vokalistas“, – „Rebelheart“ gimimą prisiminė D. Mickus.

Nuo to laiko, anot jo, per ugnį ir vandenį kartu žengia dar trys žmonės – Dainius Urbanavičius (gitaros), Regimantas Turūta (bosinė gitara) bei Kęstutis Jurkšaitis (būgnai).

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai