„Pokemon: detektyvui Pikachu“ savo balsą paskolinęs Ryanas Reynoldsas: „Garsinimo būdelėje praleidau metus“

Blake Lively ir Ryanas Reynoldsas/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-07 14:01
Pokemonus, kaip vaizdo žaidimą, prieš 23 metus sukūrė firma „Nintendo“. Nuo tada frančizė išsiplėtė į licencijuotų žaislų, stalo žaidimų, manga komiksų ir išmaniųjų telefonų rinkas. Šiuo metu Pokémon yra pelningiausias pramogų prekinis ženklas pasaulyje, lenkiantis lėlę Barbę, „Hello Kitty“, Džeimsą Bondą, Marvel superherojus ir „Žvaigždžių karus“. Jau gegužės 10 dieną Pokemonai atkeliauja į didžiuosius kino teatrų ekranus filme visai šeimai „Pokemon: detektyvas Pikachu“.

Teigiama, jog juostą sukurti paskatino neįtikėtinas žaidimo „Pokemon GO“ populiarumas. Vos internete paviešintas filmo anonsas socialiniuose tinkluose per pirmas 24 valandas buvo peržiūrėtas net 100 milijonų kartų ir tai buvo dar vienas puikus įrodymas, kaip pasaulis laukia šios premjeros.

Pagrindiniam pokemono Pikachu vaidmeniui įgarsinti buvo pakviestas garsusis Ryanas Reynoldsas. Ir jei jums atrodo, kad tai labai lengvas darbas, esate neteisūs.

„Garsinimo būdelėje praleidau maždaug metus. Išbandžiau daugybę balsų, intonacijų, didžiąją laiko dalį repetavau stovėdamas prieš sieną. Tai buvo vienas sudėtingiausių darbų, kurių teko imtis“, – sako R. Reynoldsas.

Kadras iš filmo „Pokemon: detektyvui Pikachu“
Kadras iš filmo „Pokemon: detektyvui Pikachu“

Paklaustas, kas jį paskatino imtis šios sudėtingos užduoties, vienas garsiausių Holivudo aktorių neslėpė, jog tai – dovana jo vaikams. Vienoje iš filmo premjerų paaiškėjo, jog R. Reynoldsas su žmona, taip pat garsia aktore Blake Lively, netrukus susilauks trečios atžalos.

„Tai vienas iš nedaugelio mano filmų, kuriuos galėsiu pažiūrėti kartu su savo vaikais. Iki dabar nedaug ką težinojau apie šiuos geltonus kamuoliukus, todėl teko nemažai googlinti, norint susipažinti su kiekvienu personažu. Filmas patiks ir Pokemonų gerbėjams, ir tik norintiems su jais susipažinti. Pirmieji ras daug užslėptų siurprizų, antrieji turės nuostabų laiką pažindinantis su jų pasauliu“, – neabejoja R. Reynoldsas.

Itin laukiamoje premjeroje „Pokemon: detektyvas Pikachu“ matysime, kaip mieste, kuriame draugiškai sugyvena žmonės ir Pokemonai, vienas pastarųjų – Pikachu – svajoja tapti tikru detektyvu. Šią svajonę sunkina tai, kad Pokemonams kalbant žmonės girdi tik mielą cypsėjimą. Kitaip tariant, Pikachu niekas nesupranta. Išskyrus Timą Gudmeną. Išsiaiškinęs, kad vaikinukas ieško paslaptingai dingusio savo tėvo, Pikachu pasišauna jam padėti.

Filmo premjera Lietuvos kino teatruose – jau nuo gegužės 10 d.

Naujausi straipsniai