„Metų finansų vadovo 2019“ apdovanojimas – Aidui Tamošiūnui

Aidas Tamošiūnas/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-17 17:16
Šiandien vykusioje konferencijoje „Įmonių finansai 2019“ buvo paskelbtas 2019 metų finansų vadovas – juo tapo Aidas Tamošiūnas, „Tele2“ finansų direktorius.

„Didžiuojuosi Aido pergale, juk jis – „Tele2“ vizionierius, sergėtojas ir verslo partneris. Tik jo profesionalumo ir gebėjimo suburti geriausią komandą dėka – mūsų įmonė nuolat gerina savo finansinius rezultatus, o klientams gali pasiūlyti vienas žemiausių kainų rinkoje“, – sakė Petras Masiulis, įmonės generalinis direktorius.

Rinkdama finansų vadovą, konkurso komisija atsižvelgė į įmonės rezultatus, taip pat finansų vadovo reputacijos, visuomeniškumo, vaidmens formuojant įmonės strategiją, kuriant ir prižiūrint įmonės vidaus kontrolės sistemą kriterijus.

Aidas Tamošiūnas/Organizatorių nuotr.
Aidas Tamošiūnas/Organizatorių nuotr.

A. Tamošiūnas finansų direktoriaus pareigas eina ilgiausiai iš visų penkių šių metų konkurso finalininkų – „Tele2“ finansų skyriui vadovauja jau 14 metų. Jam vadovaujant, Lietuvoje veikianti „Tele2“ išlieka daugiausiai pajamų generuojančia bendrove iš visų grupės įmonių Baltijos šalyse, lenkia ir įmonę Vokietijoje.

Šalies telekomunikacijų rinkoje bendrovės rezultatai taip pat išlieka konkurencingi – pagal aktyvių SIM kortelių skaičių „Tele2“ turi didžiausią Lietuvos elektroninių ryšių rinkos dalį, siekiančią net 47 proc. 

A. Tamošiūno vadovaujamas finansų skyrius rūpinasi ir įmonės darbuotojų finansiniu raštingumu – nuolat inicijuoja ir vykdo mokymus, padedančius suprasti, kaip kasdieniai profesiniai jų sprendimai atsispindi įmonės finansiniuose rezultatuose.

Aidas Tamošiūnas/Organizatorių nuotr.
Aidas Tamošiūnas/Organizatorių nuotr.

„Tele2“ finansų vadovas ir pats nuolat kelia savo profesinę kvalifikaciją – prieš metus ISM universitete užbaigė Vadovų MBA (angl. Executive Master of Business Administration).

Tuo tarpu socialinę veiklą Aidas Tamošiūnas stengiasi derinti su darbu. Pavyzdžiui, remdamas pačių „Tele2“ darbuotojų inicijuotą „Gerulių“ projektą. Jo metu darbuotojams per mėnesį yra suteikiama papildoma laisva darbo diena, kurią jie gali paskirti savo pasirinktai savanoriškai veiklai.

Finansų vadovas šiai veiklai skiria biudžetą, o taip pat teikia konsultacijas iniciatoriams, kaip efektyviausiai būtų galima išnaudoti įmonės skiriamas lėšas įvairioms socialinėms problemoms spręsti ir padeda matuoti pagalbos poveikį.

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai