„Man-go“ narė Gabija Sruogiūtė dalijasi savo vestuvinio šokio vaizdo įrašu

Gabijos Sruogiūtės ir Mindaugo Stašio vestuvės
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-15 12:23
Prieš savaitę vestuves atšokusi merginų grupės „Man-go“ narė Gabija Sruogiūtė pirmadienį pasidalijo nuostabiu savo ir mylimojo, krepšininko Mindaugo Stašio vestuvių šokiu. Vaizdo įraše moteris pademonstravo, kad ji ne tik gera atlikėja, bet ir puiki šokėja.

Pora susipažino beveik prieš dešimtį metų, tačiau, kaip sako pati Gabija, tuo metu buvo jauni ir abiems norėjosi laisvės. „Troškome linksmintis, todėl tuo metu pažintis taip paprastai ir pasibaigė“, – juokėsi nuotaka.

Tačiau kibirkštis tarp poros įsižiebė prieš septynerius metus, o prieš pusantrų metų Mindaugas priklaupė ir paprarašė Gabijos rankos.

Gabijos Sruogiūtės ir Mindaugo Stašio vestuvės / Teodoro Biliūno/ „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Gabijos Sruogiūtės ir Mindaugo Stašio vestuvės / Teodoro Biliūno/ „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Tuoktis Liepos 6-ąją, Mindaugo karūnavimo dieną, pora nusprendė ne šiaip sau – pasirodo poros romantiška istorija prasidėjo būtent tądien.

„Ši diena mums labai svarbi ir reikšminga“, – šypsojosi G. Sriuogiūtė. Švč. M. Marijos Taikos Karalienės bažnyčią vestuvėms pora pasirinko po ilgų svarstymų.

„Norėjome, kad bažnyčia ir joje dirbantis kunigas į santuoką žiūrėtų šiek tiek kitaip. Žinoma, pasirinkimą lėmė ir bažnyčios išvaizda bei dydis“, – kalbėjo Gabija.

Šventę pora planavo metus, o joje dalyvavo apie 50 svečių. „Šią svarbią progą norėjome paminėti su artimiausiais“, – prieš kiek daugiau nei savaitę sakė dainininkė. 

Temos:

Vestuvės

Naujausi straipsniai