„Lietuvos balse“ išgarsėjusi Klaudia Keziah pristato aistringą dainą su Los Andželo reperiu

Klaudia Keziah/Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Deimantė Vitkutė
Publikuota: 2019-06-13 13:51
TV konkurse „Lietuvos balsas“ įspūdingu balsu ir egzotiška išvaizda išsiskyrusi dainininkė Klaudia Keziah pristato naują, vasarišku ritmu alsuojanti singlą ir vaizdo klipą „What lovers do“, kuris bus išleistas birželio 14 dieną, penktadienį.

Klaudia – lietuvė, gyvenanti Didžiojoje Britanijoje, pirmą kartą kūrinį atlieka kartu su JAV reperiu – Laurent. Gegužės mėnesį jiedu filmavosi vaizdo klipui žymiose Los Andželo vietose, kaip Rodeo Drive, Beverly Hills ir Santa Monica. „Filmuotis Los Andžele nebuvo lengva. Tai buvo ilgas , bet nuotaikyngas procesas - sako Klaudia. – Praeinantys žmonės dažnai iššokdavo priešais kamerą“.

Klaudia Keziah/Asmeninio archyvo nuotr.
Klaudia Keziah/Asmeninio archyvo nuotr.

„What lovers do“ pasakoja istoriją apie meilę ir neapykantą tarp dviejų skirtingų charakterių žmonių, kuriems lemta būti kartu. „Šita daina gimė labai vėlai naktį, po ilgos darbo dienos įrašų studijoje. Visą vakarą galvoje buvo įstrigusi trumpa melodija, tad pradėjau rašyti ir iškart atsirado pirmas stulpelis. Tyčia palikau vieną stulpelį laisvą, nes labai norėjau vyriškos perspektyvos šitoje meilės istorijoje ir Laurent buvo tam idealus atlikėjas“, - pasakoja Klaudia.

Šis singlas, įtakotas trap ir R&B muzikos žanrų, žavi savo įspūdingų vokalų ir ritmų deriniu. Jį padėjo sukurti žymus britų prodiuseris JoJo F., kuris ir supažindino Klaudią su Laurent prieš porą metų, kai jie lankėsi „Atlantic Records“ studijoje Niujorke. JoJo F. prodiusavo hitais tapusius Deno Driz, Cadet, Swarmz, ir kitų žinomų atlikėjų kūrinius.

Nuo „Lietuvos balso“ finalo, Klaudia Keziah jau spėjo įrašyti daug dainų: lietuvišką „Ore“ kartu su Nombeko Auguste ir reperiu Niko Barisu; „Moments“ su olandų šokių muzikos prodiuseriu Dj Samo; ir „The suns gonna shine“ kartu su Kroose. Klaudios dainos skamba per radiją Anglijoje, Olandijoje, naktiniuose klubuose ir reklaminiuose klipuose.

Klaudia ne tik įrašinėja naujus savo kūrinius, aktyviai koncertuoja, tačiau ir dirba su kitais artistais bei didžėjais iš visos Europos kaip muzikos prodiuserė bei dainų autorė.

Temos:

Muzika

Naujausi straipsniai