„Finalo ketverto“ mylimiausiojo rinkimai: kam atiduosite savo simpatijas?

Išrinkite mylimiausią projekto dalyvį/Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-21 22:36
Moderniausias LNK muzikinis projektas „Finalo ketvertas“ pasiekė finišo tiesiąją. Jau šį sekmadienį iš keturių liks tik vienas. Žiūrovai išrinks atlikėją, kuriam atitieks jūsų meilė ir 10.000 eurų prizas. Portale www.zmones.lt skaitytojai turi išskirtinę galimybę savo nuomonę pareikšti iš anksto – kviečiame atiduoti savo simpatijas ir išrinkti žiūrovų mylimiausią, kurio lauks išskirtinė dovana.

Balsą už savo mylimiausią konkurso dalyvį galite atiduoti ČIA.

Gintarė Korsakaitė

Gintarė Korsakaitė/Martyno Siruso nuotr.
Gintarė Korsakaitė/Martyno Siruso nuotr.

Psichologijos studentė „Finalo ketverto“ scenoje sužibėjo iškovojusi sostą iš Eglės Jakštytės-ELEY. Gintarė neslepia, kad kas kartą lipdama į sceną kovoja su dideliu jaudulio ir projektas jai – didelis iššūkis, mestas sau pačiai. Iš karto atsisėdusi į sostą dainininkė išleido autorinę dainą ir tikina, kad norėtų tęsti karjerą net didžiosiose scenose. Sostą Gintarė iškovojo iš Eglės Jakštytės-ELEY.

Algirdas Daumantas

Algirdas Daumantas / V. Ovadnevo nuotr.
Algirdas Daumantas / V. Ovadnevo nuotr.

Į „Finalo ketvertą“ Algirdas Daumantas atėjo vedamas nei rimtai, nei juokais išreikšto noro nugalėti nuo pirmųjų minučių soste sėdintį Gabrielių Vagelį. Išplėšęs pergalę dvikovoje jis ir toliau žiūrovus stebino savo kūrybos dainomis. Pagrindinis Algirdo Daumanto tikslas – išleisti albumą ir, kaip jis pats sako, padaryti planetą šiek tiek keistesne ir gražesne.

Gabrielė Banevičienė-Gabi

Gabrielė Banevičienė-Gabi. Viganto Ovadnevo nuotr.
Gabrielė Banevičienė-Gabi. Viganto Ovadnevo nuotr.

Dainininkė į „Finalo ketvertą“ pateko tikro atsitiktinumo dėka – anketą užpildė merginos vyras. Nuoširdžioji Gabi sužavėjo žiūrovus ir sostą iškovojo iš originaliojo ketverto narės Ingridos Toleikytės. Nors vėliau atlikėjai teko palikti „Finalo ketvertą“, tačiau neįtikėtino žiūrovų palaikymo dėka Gabi grįžo į šou ir dabar kovos superfinale.

Indrė Juodeikienė

Indrė Juodeikienė / V. Ovadnevo nuotr.
Indrė Juodeikienė / V. Ovadnevo nuotr.

Į „Finalo ketvertą“ kretingiškė vaikų darželio muzikos mokytoja atėjo netikėdama, kad gali sulaukti tokio milžiniško palaikymo. Pirmosios dvikovos metu atkovojosi sostą iš projekto lydere laikytos Kotrynos Juodzevičiūtės, Indrė ir toliau vieną po kito triuškino iššūkius jai metusius dainininkus. „Mano gyvenime svarbiausi trys dalykai: šeima, darbas su vaikučiais ir muzika. Kiekvienas jų man vienodai svarbus, kad galėčiau būti ta Indrė, kuria ir noriu būti“, – sakė atlikėja.

Balsą už savo mylimiausią konkurso dalyvį galite atiduoti ČIA.

Naujausi straipsniai