„Babe Universe“ ir „SUN365“ kolaboracija: pristatė naujus marškinėlius „SUN seeker“

„SUN 365“ ir „Babe Universe“ sukurti marškinėliai/Vikos Paškelytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-07 14:42
Pirmieji Baltijos šalyse, ir vieni iš pirmųjų Europos rinkoje „SUN365“ keičia savo buteliukus į 100% iš atliekų pagamintus buteliukus: „Gamtos natūralumas ir tikrumas yra tai į ką mes koncentruojamės“. Ta proga kartu su gamtai draugišku prekės ženklu „Babe Universe“ jie pristatė naujus marškinėlius „SUN seeker“

Marškinėliai „SUN seeker“, kaip teigia kūrėjai, aplinkai skleidžia žinutę apie tavo ir mūsų pasirinkimą mažinti vartojiškumą.

„Babe Universe“ tokia kaip Tu – moteris, kuriai svarbi ne tik rūbo išvaizda, bet ir iš ko bei kokiomis sąlygomis naudojamas daiktas pagamintas. Minimalistinio dizaino marškinėliai pagaminti iš sertifikuotos ekologiškos medvilnės vėjo varomame fabrike nenaudojant pesticidų ir chemikalų, o gamyboje panaudota labai mažai vandens, kai tuo tarpu įprastiems medvilniniams marškinėliams pagaminti reikia net 2700 litrų vandens“, – marškinėlių ekologiškumą grindžia kūrėjai.

„Užrašui panaudoti eco dažai, nes mums rūpi ne tik žmonės, bet ir žemės resursai. Tikime, kad ši mūsų įkvėpianti draugystė padės pamilti natūralumą, tikrumą bei suvokti būtinybę tausoti esamus gamtos išteklius kaip įmanoma efektyviau“, – viliasi markšinėlių idėjos autoriai.

Naujausi straipsniai