„Art Vilnius“ vadovė Diana Stomienė ir rašytojas Saulius Stoma Liepos 6-ąją mini 40-ąsias vestuvių metines: „Tuomet nežinojome, kas tai per diena“

Saulius Stoma su žmona Diana / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-06 20:11
Liepos 6-ąją 40-ąsias vestuvių metines mini šiuolaikinio meno mugės „Art Vilnius“ vadovė Diana Stomienė ir rašytojas Saulius Stoma.

Gražią sukaktį pora pažymėjo ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. „Liepos 6 dieną, prieš 40 metų su Saulium priėmėm Šv. Sakramentą tą pačią dieną, kaip ir karalius Mindaugas. Nors tada to tikrai nežinojome. 1979.07.06“, – „Facebook“ rašė Diana ir pasidalijo vestuvine savo ir vyro nuotrauka.

null

null

Dar šįmet kalbėdama su žurnalu „ŽMONĖS“ Diana prisipažino, jog suskaičiavusi kartu su Sauliumi prabėgusius metus išsigando: negi gali būti tiek daug?

„Liepos 6-ąją, karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, sueis keturiasdešimt metų kaip mes susituokę bažnyčioje! Savo santykius įteisinome būdami dvidešimt ketverių. Tada atrodė, kad tikrai nejauni: daug kas tuokdavosi dvidešimtmečiai, nes tai buvo vienintelė galimybė ištrūkti iš tėvų namų. Kaip viskas per tiek laiko pasikeitė...

Suskaičiavau mudviejų kartu prabėgusius metus ir išsigandau: negi gali šitiek būti?! Skorpionui gyventi su Liūtu – sudėtingas atvejis... Abu esame ambicingi žmonės. Tačiau visada išlieka mudu jungianti linija. Vis atsimenu Ingmaro Bergmano filmą „Scenos iš vedybinio gyvenimo“. Ten pasakojama apie dvi poras. Viena – tobulai sutarianti, nesipykstanti, o kita visą laiką ginčijasi. Finale išsiskiria tie tobulieji, kurie gyveno tyloje... Juk jei yra kažkas neiškalbėta, nepasakyta, tai kaupiasi. Su Sauliumi mes galime šnekėtis apie labai daug ką, jis tikrai eruditas. Tiesa, apie buitį pas mus kalba sukasi mažiausiai. Aš namų ūkiu rūpinuosi daugiau. Tiesiog man daug ką išeina padaryti greičiau, tad kam kitą žmogų kankinti?“, – sakė D. Stomienė. 

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai