„Anna Mesha Viešbutis“ atšventė vienerių metų gimtadienį istorinėje Kauno vietoje

Vakarėlio akimirkos/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-06 13:27
Turbūt ne daugelis žino, jog prieš metus laiko į naują vietą persikėlęs klubas „Anna Mesha Viešbutis“ yra įsikūręs istorinėje Kauno vietoje

Prieš 100 metų Laisvės alėjoje, tose pačiose patalpose, buvo įrengtas vienas prabangiausių ir moderniausių to meto viešbučių. Išlaikant autentiškumą buvo atkurtas ir naujai prikeltas klubo interjeras. 

Šeštadienio vakarą atšvęsti pirmąjį klubo-viešbučio gimtadienį autentiškoje vietoje susirinko šalies garsenybės, šokių muzikos bei vakarėlių mylėtojai. Šventiškai svečius sutiko didžėjus Justy ir „Anna Mesha Viešbutis“ ambasadoriais vadinami didžėjai Voronenko ir Mantas Stuk. 

Vakarėlio akimirka/Organizatorių nuotr.
Vakarėlio akimirka/Organizatorių nuotr.

Vakaro staigmena – „Lietuvos Balso“ nugalėtojos Kotrynos Juodzevičiūtės gyvo garso pasirodymas. „Anna – tai mūsų namai, mama, šeima bei gyvenimo būdas. Jau daugiau nei 5 metai mes esame kartu ir labai tuo džiaugiamės“, – kalbėjo Justinas Žvigas-Justy.

Anna visada priima kaip seniai matytą draugą – gali nesusitikti metus ar du, bet užsukus atrodo, kad susitikę buvom vakar“, – teigė dažnas klubo svečias Justinas Jarutis.

Vakarėlio akimirka/Organizatorių nuotr.
Vakarėlio akimirka/Organizatorių nuotr.

Anna yra ta vieta į kurią norisi sugrįžti vėl ir vėl. Ir visai nesvarbu ar Vilniuje, ar Kaune – čia kaip antri namai. Ši dama visuomet pasipuošusi bei elegantiška, kupina paslapčių ir staigmenų. Juk čia vyksta vieni geriausių gyvo garso koncertų“, – kalbėjo laidų vedėja Agota Mašanauskaitė.

Per pirmuosius metus naujoje vietoje buvo surengta daugybė Lietuvos atlikėjų gyvo garso pasirodymų. Koncertavo Justė Starinskaitė, Saulės Kliošas, Justinas Jarutis, Beatrich, Beissoul ir Einius, Sipavičius bei daugelis kitų ir tai tik pradžia – kaip teigia klubo savininkai. Šiemet „Anna Mesha Viešbutis“ gimtadienį šventė kartu su restoranu – baru „Nuogas“. Kuris taip pat svečius pasitiko ir lepino Justės Starinskaitės gyvo garso pasirodymu, bei „G&G Sindikato“ nario, didžėjaus Mamania muzika.   

Naujausi straipsniai