Žodžių kišenėje neieškantys žinomi žmonės įvertino filmą „Tarp mūsų, berniukų...“: žiūrėkite vaizdo įrašą

Marijus Gradauskas ir Livija Gradauskienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-31 09:56
Nauja lietuviška komedija „Tarp mūsų, berniukų...“ visuose Lietuvos kino teatruose bus pradėta rodyti jau rytoj – pirmąją Naujųjų metų dieną. Filmą jau matę žinomi žmonės negaili jam gerų žodžių, o kai kurie netgi sako, kad tai geriausia visų laikų lietuviška komedija.

„Tai iš tiesų geras filmas vakaro praleidimui, užsimiršimui nuo kasdienybės, nuo problemų. Puikiai aktoriai suvaidino, labai gerai atliko savo darbą. Buvo daug gerų epizodų, šmaikščių scenų. Buvo juokinga klausytis, kaip vyrukai kalbėjo latviškai. Labai rekomenduoju, labai linksmas filmas“, – po premjeros sakė futbolininkas Deividas Šemberas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Žurnalistė Daiva Žeimytė filme atpažino daug gyvenimiškų situacijų ir temų, kurios būna paliečiamos kone kiekviename vyriškos kompanijos susibūrime. Jai ypač įstrigo scena apie moterį, žiūrinčią į veidrodį ir savo vyro klausiančią, ar ji yra stora ar ne.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Po premjeros žurnalistė, laidų vedėja Livija Gradauskienė buvo nusiteikusi šelmiškai. „Mano vyras irgi važiuoja su draugais žvejoti. Tiktai ne taip toli – į Mingės kaimą. Ir aš manau, kad tos kelionės būna panašaus gerumo, nes grįžta labai pavargę ir nieko nesužvejoję“, – šypsojosi ji.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Livijos vyras Marijus Gradauskas į tai atsakė, kad svarbiausia procesas: „Filme irgi žvejybos buvo labai nedaug.“

Žinomi žmonės apie komediją „Tarp mūsų, berniukų...“: 

Nekantraujantys naująją komediją pamatyti kuo greičiau tai gali padaryti dar šiandien – Naujųjų metų išvakarėse „LNK kino starto“ metu. Gruodžio 31 dieną filmas rodomas visuose „Forum Cinemas“ kino teatruose, o nuo sausio 1 dienos – visoje Lietuvoje.

Komedija „Tarp mūsų, berniukų...“ – tai šmaikšti, subtili ir kartu labai atvira keturių draugų kelionė į Norvegiją. Žvejoti keturi vaikystės draugai išsiruošia kaip reikiant pavargę nuo darbo, šeimų, žmonų ir net meilužių. Tačiau net ir ištrūkę jie niekaip negali pamiršti to, nuo ko bėga ir kas jų gyvenime svarbiausia – savo moterų. Linas (vaidina aktorius Kirilas Glušajevas) negali išsivaduoti iš valdingos žmonos gniaužtų ir jos nesibaigiančių užduočių žaliavalgių restorane. Dar akimirka – pratrūks ir Gediminas (Leonardas Pobedonoscevas), nuo gausybės darbų ir ne visuomet racionalių klientų pavargęs reklamos agentūros vadovas. „Anksčiau tėvai neleido, dabar žmona“, – atsidūsta ir Vytautas (Mantas Vaitiekūnas), atsakomybės slegiamas plastikos chirurgas. Rodos, tik verslininkui Tomui kiek lengviau (Audrius Bružas), bet ir jis jau maišosi tarp meilužių. Todėl pats metas nuo visko bėgti!

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai