Žmogus-orkestras Michelis Lauzière Vilniuje užgrojo ir „Ant kalno mūrai“

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-24 11:06
Įpusėjo tarptautinis komedijų festivalis „Vilnius Comedy Fest“. Šeštadienį, sausio 23 dieną, kartu su originaliaisiais freestyle atlikėjais „Jama & W“ festivalio publika sukūrė vienos valandos albumą – sukūrė, sudainavo, įrašė ir pardavė – viskas per vieną valandą! Vėliau žiūrovai mėgavosi vieninteliu žmogumi-orkestru vadinamo Michel Lauzière pasirodymu Lietuvoje.

Kanadietį humoristą visame pasaulyje išgarsino jo ekscentriški solo pasirodymai. Specialiai jiems jis susikonstruoja neįprastus instrumentus ir jais atlieka neįtikėtinus numerius – šalmas, šaukštai, keptuvės, batų raišteliai Michel rankose virsta orkestru.

Muzikos ir juokų kupinus Michel Lauzière šou jau matė daugiau kaip milijardas žiūrovų visame pasaulyje. Na o Lietuvai Michel paruošė specialų numerį – sugrojo visiems pažįstamą “Ant kalno mūrai” melodiją su mediniu šaukštu ir lektriniu kiaušinių plakikliu.

Sekmadienį, sausio 24 dieną, festivalio lankytojų laukia net du pasirodymai. Vienas jų skirtas specialiai šeimoms. Tai talentingo, išradingo, nuotaikingo ir netradicinio mimo Daniel Mime šou. Ar žinote bent vieną žmogų, kuris vos panorėjęs galėtų nesunkiai pavirsti paukščiu? Mimui Daniel tai vieni juokai. Jo kuriama pasaka be jokios abejonės patiks ne tik suaugusiems, bet ir mažiesiems. Pagrindinis šio aktoriaus instrumentas – jo paties kūnas. Žiūrėdamas kai kuriuos Daniel Mime pasirodymus negali nesistebėti: kaip taip įmanoma?

Lotynų muzikos ritmais, žongliravimu ir šokiais festivalį uždarys trio „Olé!“. Ispanų trio pasirodymo ritmas toks energingas ir greitas, kad, rodos, tuoj ims svaigti galva. Tačiau gauti tokią geros energijos ir humoro dozę verta be jokios abejonės.

Kaip įprasta tikriems scenos profesionalams, prieš savo pasirodymą Vilniuje trio „Olé!“ festivalio organizatoriams atsiuntė nemenką reikalavimų sąrašą. Jame – ne tik pasirodymui reikiama įranga, bet ir... 12 kiaušinių, 6 apelsinai, 4 greipfrutai. Ką atlikėjai su jais veiks? Festivalio organizatoriai linkę tai išlaikyti paslaptyje, bet sako, kad pasirodymui pasibaigus gali tekti valyti sceną.

„Vilnius Comedy Fest“ programa:
•    sausio 24 dieną, sekmadienį:
o    13 valandą – talentingo, išradingo, nuotaikingo ir netradicinio mimo Daniel Mime šou visai šeimai;
o    19 valandą lotynų muzikos ritmais, žongliravimu ir šokiais festivalį uždarys trio „Olé!“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai