Žinomi žmonės kartu su sergančiais vaikais statė svajonių namą

Kristina Kaikarienė, Hana Šumilaitė ir Dainius Martinaitis / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-12 13:04
Sekmadienį Kauno klinikinėje ligoninėje sergantiems mažiems vaikams ir paaugliams surengtoje Atvelykio šventėje iš kartono, dažų ir gintarų buvo kuriamas svajonių namas. Jiems realizuoti sumanymus padėjo ir žinomi Lietuvos žmonės.

Prieš kibdami į darbą vaikai ir svečiai papasakojo, kaip įsivaizduoja, koks ir kur turėtų stovėti jų trokštamas būstas. 

„Mano svajonių namas – metalinis garažas ir pripučiamas čiužinys!” – nedvejodamas kalbėjo renginių ir televizijos laidų vedėjas Dainius Martinaitis. Labdaros ir paramos fondo „Saulės smiltys“ organizuotame renginyje jis atviravo norįs gyventi kuo kukliau. 

„Mano svajonių namai – šviesūs“, – apie būtiną atributą – jaukumą – sakė švenčių planuotoja Kristina Kaikarienė. 

Humoristė, aktorė Hana Šumilaitė, virtusi vaikus pralinksminusiu personažu, taip pat trokštų tiesiog jaukių, širdžiai mielų namų. „Manau, kad tokius ir turiu“, – su šypsena kalbėjo pašnekovė. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Tuo tarpu vaikų svajonės kiek didesnės. Dauguma jų norėtų gyventi prie jūros ar ežero. Keli – ten, kur šilta, ar miško apsuptyje. 

Kurdami savo svajonių namą tiek vaikai, tiek žinomi žmonės dekoravo jį šviesiais dažais ant sienų, stogo, durų palikdami savo rankų antspaudus. K. Kaikarienė, įsitaisiusi ant ligoninės grindų, kartoninį pastatą papuošė ir vilkų bei zuikių piešiniais. 

„Saulės smiltys“ sergantiems vaikams įvairias akcijas rengia dažnai. Naujausias fondo projektas – gintarinės palatos Kauno klinikinėje ligoninėje įrengimas. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai