Žinomi žmonės „Gelbėkit vaikus“ dienos centre iš sausainių statė kalėdinius namelius

Daiva Tamošiūnaitė su dukra Adele / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-03 17:40
Prieš didžiąsias metų šventes kulinarinių knygų autorė, maisto tinklaraštininkė Renata Ničajienė pakvietė draugus ir bičiulius prisijungti prie gražios iniciatyvos. Ketvirtadienio popietę „Gelbėkit vaikus“ dienos centre „Duok ranką“ vyko kalėdinių namelių dirbtuvės.

Prie šios akcijos prisidėjo ir laidų vedėja Daiva Tamošiūnaitė. Pasak jos, artėjant didžiausioms metų šventėms labai svarbu dalintis šiluma ir dėmesiu ne tik su artimais žmonėmis, bet ir su tais, kuriems to labiausiai trūksta.

„Ta šventinė atmosfera ir tas Kalėdų dvelksmas sušildo visų širdis. Šiuo laikotarpiu žmonės pasirengę geriems darbams. Ne šiaip sau kviečiama padėti kitiems, aukoti. Advento laikas yra labai tinkamas tam“, – Žmonės.lt sakė ji.

Su organizacija „Gelbėkite vaikus“ D.Tamošiūnaitė dirba jau ne vienerius metus. Ji stengiasi prisijungti prie kone kiekvieno renginio.

Dukrą Adelę auginanti laidų vedėja užsiminė, kad pati kepti meduolius, sausainius ir keksiukus pradėjo kepti tik dukrai paaugus. „Kol Adelė buvo maža jokių panašių tradicijų neturėjome, nes tiesiog mama nekepa pyragų – nemėgstame saldumynų“, – sakė Daiva.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Tačiau pastaruosius metus jos abi drauge kepė ir keksiukus, ir sausainius, kuriuos, kaip sako D.Tamošiūnaitė daro labiau dėl grožio. „Šiemet kepsime keksiukus ir dovanosime žmonėms, kuriuos mylim arba esam už kažką dėkingi, juk tai taip smagu“, – sakė ji.

Su centro globojamais vaikais garsenybės statė sausaininius namelius ir tęsė prieš metus kulinarinių knygų autorės, maisto tinklarašininkės Renatos Ničajienės pradėtą iniciatyvą, kuria siekiama pasidalinti jaukumu su tais, kurių namuose jo trūksta.

 

„Mano rašomas tinklaraštis, o vėliau – knygos atsirado tik todėl, jog daugiausiai savo laiko, dėmesio ir rūpesčio galėjau skirti šeimai bei namams. Labai gerai žinau, kiek pastangų, jėgų ir išmonės reikia, kad kiekvienas šeimoje jaustųsi svarbus ir mylimas, bei suprantu, kodėl daliai žmonių tam neužtenka galimybių. Dalindamasi savo žiniomis su kitais šventiniu metu noriu padėti ir jų namams padovanoti daugiau jaukumo“, – sako kulinarinių knygų autorė, maisto tinklaraštininkė Renata Ničajienė.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Jos ir rėmėjų pagalba „Gelbėkit vaikus“ dienos centrą „Duok ranką“ prieš šventes papuošė sausaininių namelių miestelis. Gavę dovanų kalną sausainių ir kitų priemonių namelių statymui, jo vaikai mokėsi kartu su Renata, centro vadovėmis ir svečiais – TV bei radijo laidų vedėjomis Livija Gradauskiene, Daiva Tamošiūnaite su dukterimi Adele, Timūru Augucevičiumi, aktoriais Eimučiu Kvoščiausku ir Edita Užaite bei krepšininku Antanu Kavaliausku.

„Duok ranką“ centrą lankantys vaikai sausaininius namelius ketina kurti ne tik savo namams, bet ir švenčių proga dovanoti centro rėmėjams bei draugams.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai