Žiniasklaidos magnatas Rupertas Murdochas pasipiršo buvusiai Micko Jaggerio partnerei Jerry Hall

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-12 08:14
Mados pasaulio garsenybė Jerry Hall (59 m.) ketina susituokti su australų milijardieriumi Rupertu Murdochu (84 m.).

Po keturis mėnesius trukusių romantiškų ryšių pora pirmadienį paskelbė susižadėjusi, kaip nurodoma skelbime, paskelbtame Didžiosios Britanijos dienraščio „The Times“ gimimų, santuokų ir mirčių skiltyje.

„Ponas Rupertas Murdochas, Prudence, Elisabeth, Lachlano, Jameso, Grace ir Chloe Murdoch tėvas, ir ponia Jerry Hall, Elizabeth, Jameso, Georgios ir Gabrielo Jaggerio motina, su malonumu praneša apie savo sužadėtuves“, – sakoma skelbime.

Verslo magnatas, kurio turtas vertinamas beveik 13 mlrd. JAV dolerių, yra „The Times“ savininkas, nes šį dienraštį leidžia jam priklausanti tarptautinė žiniasklaidos grupė „News Corp.“

Kaip pranešama, karjerą baigusi manekenė Jerry Hall pradėjo susitikinėti su milijardieriumi verslininku pernai rugsėjį, o pora viešai atskleidė savo ryšius per Regbio pasaulio čempionato finalą Londone, vykusį Helovino vakarą – spalio 31 dieną.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Manoma, kad Ruperto Murdocho romanas su Jerry Hall magnatui yra pirmieji rimti santykiai po to, kai jis 2013 metais išsiskyrė su savo trečiąja žmona Wendi Deng.

„Jis labai ja žavisi, – vienas tai porai artimas šaltinis anksčiau sakė laikraščiui „Mail on Sunday“. – Visiškai neabejotina, kad jiedu yra pora.“

Jerry Hall išsiskyrė su grupės „The Rolling Stones“ lyderiu Micku Jaggeriu 1999 metais, kai paaiškėjo, kad jis susilaukė nesantuokinio vaiko su brazile manekene Luciana Morad.

Jerry Hall, kurios romanas su Micku Jaggeriu užsimezgė 1977 metais, susilaukė su roko žvaigžde keturių vaikų.

Naujausi straipsniai