Žilvino Grigaičio šių metų Kūčios ir Kalėdos – vakarienė Stambule, priešpiečiai Bankoke

Žilvinas Grigaitis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-24 08:59
„Šįmet didžiąsias metų šventes sutiksiu tikrai įdomiai, – Žmonės.lt prisipažino Žilvinas Grigaitis. – Kūčių vakarą būsiu danguje, pakeliui į Vieną. Vakarieniausiu Stambule, o kalėdiniais priešpiečiais mėgausiuosi Bankoke.“

Ž.Grigaitis, sako, pas žmoną Ellę ir įsūnį grįšiąs antrosios Kalėdų dienos rytą, kurį skirs dovanų išpakavimui.

Nors verslininkas daugelį metų nei savo namuose Vilniuje, nei Melburne žaliaskarės nepuošia, mišku kvepianti eglutė visuomet būdavo išdabinta tėvų namuose Kauno senamiestyje. 

Šviesios atminties Ž.Grigaičio tėvui, kuris savo laiku buvo aistringas medžiotojas, pagrindinės metų šventės siejosi su sniegu, egle, blizgančiais jos papuošimais ir stikliniais vokiškais žaisliukais. Tėvų namuose jų buvo visa dėžutė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Šie metai yra pirmi, kai per Kūčias kartu nebebus nei mamos, nei tėčio. Tad, gal ir gerai, kad tuos vakarus, kurie būtų skirti jiems, leisiu svetimose šalyse“, – užsiminė pašnekovas. 

Ž.Grigaitis Vilniuje esančiame bute eglės nepuošė. Kaip pastaruosius 6 metus, iš suvenyrų ir kitų turimų daiktų sukūrė šventinę instaliaciją.

Panaudojo ir kartu su floristėmis Kaune paties pagamintus šventinius žaisliukus. 

Verslininkas užsiminė, kad tiek Kalėdas, tiek Naujuosius šįmet gali tekti sutikti itin ramiai, nes Elle yra susilaužiusi kairės kojos pėdą ir dėl to sunkiai juda.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai