Žaliaakė Rūta Lapė susilaukė pirmagimio ir išrinko jam Mykolo vardą

Rūta Lapė ir Tomas Lapė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-16 12:11
Žurnalistė Rūta Mykolaitytė-Lapė penktadienį švenčia savo 29-ąjį gimtadienį. Šia proga kaip Žaliaakė kadais išgarsėjusi jauna moteris pasidalijo ir džiugia žinia: prieš kelias dienas juodu su vyru Tomu Lape aplankė gandrai – pora susilaukė pirmagimio.

„29-ojo gimtadienio proga sulaukiau geriausios dovanos – sūnaus. Jį pavadinome Mykolu, nes mergautinė mano pavardė Mykolaitytė, todėl sugalvojau buvusios šeimos garbei taip pavadinti. Kadangi vaikas gauna vyro pavardę, tokiu būdu išsaugau nors dalelę savęs“, – Žmonės.lt sakė džiugiai nusiteikusi R.Lapė.

Laiminga mama teigė, kad džiaugsmas sulaukus pirmagimio – begalinis. „Laimė tokia didelė, kad sunku apsakyti. Nesitikėjau, kad gyvenime kažkam galima jausti tokius jausmus. Jausmas savo vaikui nepalyginamas su niekuo – tai visiška, besąlygiška meilė. Pasižiūriu į savo vaiką ir suprantu, kad visą gyvenimą jį mylėsiu ne už kažką, o už tai, kad jis tiesiog yra“, – įsitikinusi Rūta.

Mama tapusi R.Lapė teigė, kad dvejiems metams neplanuoja užsidaryti namuose ir atsidėti tik vaiko auginimui. Televizijos žurnaliste dirbanti moteris planuoja darbą derinti su motinyste.

„Darbas televizijoje – labai lankstus, todėl planuoju derinti jį su vaiko auginimu. Manau, kad puikiai pavyks viską suderinti. Savo vaiko visai dienai tikrai nepalikčiau niekam, bet kelioms valandoms, manau galima. Noriu, kad vaikas būtų socialus, todėl tikrai jo neuždarysime namuose, daug ką veiksime visi kartu“, – apie artimiausius planus sakė Rūta.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai