„X Faktoriuje“ likusią Miglę Pivoriūnaitę feisbuke įžeidinėja Jonatano gerbėjos: „Man dabar labai sunku“

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-25 15:52
Sekmadienį iš muzikinio projekto „X Faktorius“ iškrito merginų numylėtinis Jonatanas Kazlauskas. Dėl išlikimo jis kovojo su Migle Pivoriūnaite, kuri, teisėjų nuomone, buvo vertesnė ir liko projekte. Tačiau po laidos transliacijos Miglė susilaukė grasinančių ir įžeidžių Jonatano gerbėjų žinučių.

J.Kazlauskas buvo laikytas vienas muzikinio šou favoritų. Atlikėjas į sceną lipo sirgdamas, į šou atvykęs tiesiai iš ligoninės.

Jonatanas ir Miglė surinko mažiausiai žiūrovų balsų, todėl stojo prieš komisiją, kuri nusprendė, kad projektą turi palikti Jonatanas Kazlauskas.

Tačiau iškart po projekto Miglė Pivoriūnaitė sulaukė ne tik sveikinimų, bet ir grasinančių Jonatano gerbėjų žinučių. Dainininkė feisbuke pasidalino žinute, kurioje kaltinama dėl Jonatano iškritimo ir yra vadinama „debile“, „kaliause“.

Miglė Pivoriūnaitė feisbuke sulaukė įžeidžiančių žinučių
Miglė Pivoriūnaitė feisbuke sulaukė įžeidžiančių žinučių

Į šį komentarą Miglė Pivoriūnaitė atsakė viešai dar ir pasišaipydama iš  pasipiktinusios gerbėjos.

„Labai labai visiems ačiū už palaikymą ir tikėjimą, kad galiu dar geriau. Vakar vakaras buvo tikras išbandymas man ir Jonatanui. Labai noriu „padėkoti“ tau, Viktorija, kad esi taktiška ir mandagi panelė, valio sakau tau. O savo tikriesiems fanams sakau myliu ir susitiksime kitą sekmadienį. Jonatanai – tu mano nugalėtojas“, – rašė Miglė.

Žmonės.lt susisiekus su dainininke, ši teigė, kad yra labai nustebusi dėl tokio Jonatano gerbėjų elgesio: „Jaučiuosi labai blogai. Mane dabar apėmusi depresija, esu ištikta šoko. Man labai sunku.“

Miglė sako, kad vakar po projekto grįžusi namo neskaitė jokių atsiliepimų, tačiau šiandien prisėdusi prie kompiuterio rado ne vieną labai nemalonią žinutę.

„Aš vakar grįžusi namo buvau pavargusi, nieko nežiūrėjau, bet šiandien radau ne tik palaikančių žinučių, tačiau ir grasinančių, pravardžiuojančių, kad esu „kaliausė“, ir kad Jonatanas turėjo likti projekte“, – Žmonės.lt sakė M.Pivoriūnaitė.

Mergina pripažįsta, kad paskutinė daina nebuvo viena stipriausių, tačiau mano, kad tokių komentarų nenusipelnė: „Žinoma, mano paskutinė daina buvo labai prasta: aš nervinausi, verkiau, visiškai balsą praradau ir rėkiau pro šoną. Tačiau, aš manau, kad mes visi jau esame laimėtojai, nesvarbu, kada iškrenti. O tokioms komentatorėms duodu kelią, jos turbūt geriau išmano apie dainavimą už mane, jeigu taip rašo. Aš joms palinkėčiau tik sėkmės gyvenime.“

LABAI LABAI VISIEMS AČIŪ UŽ PALAIKYMĄ IR TIKĖJIMĄ,KAD GALIU DAR GERIAU. Vakar vakaras buvo tikras išbandymas man ir...

Posted by Miglė Pivoriūnaitė on Monday, 25 January 2016
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai